CRKVA Svetog Nikole - Sklopotnica, Celebici-Foca
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: CRKVA Svetog Nikole - Sklopotnica, Celebici-Foca

Početnik
    Učlanjen
    01.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano CRKVA Svetog Nikole - Sklopotnica, Celebici-Foca

Црква Светог Николе у народу познатија као Шклопотница налази се у Ријеци-Челебићи код Србиња, Република Српска. У цркви се налазе Свете мошти Светитеља Свештеномученика Момчила Челебићког.
    Посјетите ову светињу и осјетите спокој душе и љепоту овог краја. Примите сваки благослов божији, молитвену заштиту Светитеља Момчила Челебићког и сваку благодарност народа Челебића и околине. /www.crkvasklopotnicarijeka.org.

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

A šta ćemo mi ateisti, grdni? Ili, ja ateista, da druge ne miješam...... :?

Početnik
    Učlanjen
    01.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

MA NIJE U TOME PROBLEM UPOZNAJ ISTORIJU SVOGA NARODA , A RELIGIJA JE NEIZOSTAVNI DEO SRPSKE ISTORIJE I SUDBINE. NE VERUJEM DA SU TVOJI PRECI BILI ATEISTI I DA NISU POSTOVALI CRKVU PRAVOSLAVNU. BIO JE KOMUNIZAM PA SE NAROD ODRODIO , MNOGI SE VRACAJU CRKVI NE KAO FANATICI NEGO KAO JEDAN NORMALAN DEO SVOGA ZIVLJENJA.
    POZDRAV. UPOZNAJ CRKVU , OTIDJI POD OSTROG , UPOZNAJ SRPSKE MANASTIRE
    NPR. EPARHIJE SUMADIJSKE http://www.eparhija-sumadijska.org.yu/eparhija/manastiri.htm

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

Da, srebroljublje, ili kako već to vi tamo neki zovete, kao jedna od najvećih jeresi, podrazumijeva i REKLAMU, siguran sam, pa mi nekako mLogo drago kad vidim koliko se sjajno snalazite u klasičnim tržišnim relacijama, od bogougodnih termiTa za kontaminiranje baršunaste i naivne svijesti mlađarije, do friziranih audija čiji popasto mantijasti drajveri djeluju kao idealna dekoracija za performanse..... I to što lansiraš/te adrese na netu, naravno, pod istom je lupom......
    Smiješno je reći — odvratno.......

OK, samo naprijed..... ubirajte, a neće biti problem, svaki plod koji ste posijali. Sretnje vam bilo, ne isprečavam se niti zanosim da mogu, ikome!

Pozdrav....

Početnik
    Učlanjen
    01.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Od svog nekog golema bunila komunizma, hrvatstva ili ko zna cega ne gledas daleko no se nosas tamo vamo. Istorija Srpska je vezana za Srpsku pravoslavnu crkvu i to je fakat. Nasi monasi i monahinje su zalog da crkva nikada pravoslavna nece postati komercijalna kao katolicanstvo . ljudi naprotiv treba da znaju gdje ima crkva a onoga koga interesuje on ce doci i pogledati i pomoc od crkve zatraziti a ne obrnuto brate moj.

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

Da, doživljavam te kao brata, baš kao i Hrvate ili ine pripadnike jugoslovenskih naroda i narodnosti. Da, komunista, nego! I, pozdravio sam te, ako nijesi primijetio. Ne sporim različitosti, naprotiv, podrazumijevam ih, ali mi zbilja nemamo dodirnih tačaka. Izvinio bih se na dozi... ogorčenja, jer u teističkom vidim uzrok svemu što mi se ne dopada za trenutak naučno tehnološkog i socijalnog progresa čiji sam savremenik. Nemoć robova da promijene svoj status je bila defakto takva. Svi pojedinci današnjice, imaju pravo i preduslove na ispoljavanje nezadovoljstva, kao i mogućnost da se nadaju ispunjenju osnovnih LJUDSKIH prava i potreba. No... tupavo je o tome na ovaj način....
    Pozdrav, definitivno.....

Zainteresovan član Nana (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Definitivno....

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

:shock: :shock: :shock:
    A ti, nanava, marš na Dozu, šta se tu....

Domaćin bhc33 (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    93

Podrazumevano

nanana eto ti---mislim opasan ovaj r u krugu

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.03.2005., 12:46
  2. Crkva Svetog Nikole-Sklopotnica , Rijeka-Celebici , Foca
    Autor sklopotnica u forumu Istorija