advertising
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: advertising

ducis
    Guest

Podrazumevano advertising

Molim vas zelela bih da mi neko pomogne,da mi napise nesto o advertisingu jer me to mnogo zanima a ne znam da li uopste ovde kod nas ima fakultet za to?!ako ne gde to moze da se upise!MOLIM VAS ODGOVORITE!!!! :wink:

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

pa to ti je samo grana u ekonomiji... mozes npr da zavrsis ekonomski ili menadzment, pa da radis u nekoj firmi u odseku za marketing...

za to nigde neces naci konkretan smer...

DUCIS
    Guest

Podrazumevano ADVERTISING

POMISLILA SAM DA JE TAKO ALI SAM CULA KAKO POSTOJI NEKA SKOLA ILI KURS U BG ZA TO PA SE RASPITUJEM!!!ILI NA PRIMER WEB DIZAJN ILI TAKO NESTO MODERNO,ISPLATIVO,KREATIVNO...NE DRZI ME MESTO I NE BIH VOLELA DA STUDIRAM NEKI FAKULTET OD 5,6 GODINA I SL.NE ZNAM STA DA RADIM A NE UPISUJE MI SE MENADZMENT ILI TAKO NESTO POSTO POLA NJIH TO GLEDA DA UPISE A JA SAM INACE SUPER DJAK I MOGU MNOGO BOLJE...O EKONOMIJI DA NE PRICAM!!!AKO IMAS NEKU IDEJU PISI!!!HVALA UNAPRED!!!

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

kao sto ti rekoh, ne postoji konkretna skola za to... jedini nacin da u tome gradis karijeru je iskljucivo iskustvo putem radnog staza u toj oblasti...

a za to ti opet trebaju ekonomija ili menadzment... ok, i ako si na web dizajn mislila, i to je ok... ali obrni, okreni... i za webD ti treba fakultet... (poslovna informatika ili gde vec nadjes slicni odsek)...

mozes naravno i da upises kurs za webD, ali kada se sracuna, cena ti dodje priblizno ista kao i fakultet... a fakultetska diploma it mnogo vise znaci...

Guest

Podrazumevano

Postoji na fakultetu umetnosti u beogradu specijalisticke studije advertajzing a evo ti i link
    http://www.arts-mediaconsulting.org.yu/new_page_2.htm

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Postoji na fakultetu umetnosti u beogradu specijalisticke studije advertajzing a evo ti i link
    http://www.arts-mediaconsulting.org.yu/new_page_2.htm

a koji je to fakultet umetnosti?! nikad cula :?

advokatice
    Guest

Podrazumevano kako je studirati prava

CAO JA SE ZOVEM VANJA.JESTE DA SAM SUVISE MLADA DA RAZMISLJAM O FAKULTETU ALI IPAK MASTAM.ZELELA BIH DA STUDIRAM PRAVA,A NE ZNAM DA LI JE TO DOBAR IZBOR ZA MENE.ZATO BIH VOLELA DA NESTO VISE SAZNAM O TOM POSLU.MOLIM OSOBE SA ISKUSTVOM DA NAPISU NESTO O TOME.

UNAPRED ZAHVALNA VANJA

Slične teme

1. Srpski Advertising
    Autor mmaarrkkoo u forumu Jezik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.06.2005., 14:38
  2. Advertising
    Autor MilanZ u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.11.2004., 16:52

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu