Sex sa bivsim/bivsom?!

Dobra je stvar, ako si svesna situacije u koju ulazis. Ako gajis emocije i iluzije da ponovo budete zajedno, onda je ovo veoma los nacin da ga vratis (zavisi i od toga koliko si dobra - sala)! Mada ako oboje ulazite samo zbog sexa i dobre zabave i opustanja, prava je stvar, jer se vec dobro poznajete, nema onih faza upoznavanja, suzdrzavanja, nije te sramota ovog i onog... nego je skroz opusteno! Kazem samo ako ste rascistili sa emocijama, ali strast jos uvek funkcionise!
 
Cak i ako zbog toga mozda zrtvujes sadasnju (relativno stabilnu) vezu?!
I ako imas svaki razlog da svog bivseg mrzis?
U takvim situacijama, na kraju uvek ostanes sam, zar ne?!
I zasto je to onda i dalje tako neodoljivo?!
 
Sarah:
Cak i ako zbog toga mozda zrtvujes sadasnju (relativno stabilnu) vezu?!
I ako imas svaki razlog da svog bivseg mrzis?
U takvim situacijama, na kraju uvek ostanes sam, zar ne?!
I zasto je to onda i dalje tako neodoljivo?!

Ne valja se vracati na staro, a pozuda prema bivsem decku ipak je pokazatelj dela neprebolnog i dela lose sadasnje veze. Osim toga da ne pricam koliko smo mi zene mazohisti sa tim emocijama i strascu...
 
Sarah:
Cak i ako zbog toga mozda zrtvujes sadasnju (relativno stabilnu) vezu?!
I ako imas svaki razlog da svog bivseg mrzis?
U takvim situacijama, na kraju uvek ostanes sam, zar ne?!
I zasto je to onda i dalje tako neodoljivo?![/quote

Hmmmmmm...stoji tvoje razmisljanje kao ispravno Sarah.Moje neko iskustvo je malo specificno.Ona je u Kuvajtu,pa kad dodje jednom u 5 god.bude zaista lepo.Svoju zenu postujem,a ljubav,da li je volim?Opet moje razmisljanje:Naravno da je volim(svoju zenu mislim) ali to vishe nije ona ljubav od pre 18god.To je vec navika postala.Ima jedna narodna koju ne bih sada ovde da citiram,ali je do zla Boga istinita.
 
DON:
Sarah:
Cak i ako zbog toga mozda zrtvujes sadasnju (relativno stabilnu) vezu?!
I ako imas svaki razlog da svog bivseg mrzis?
U takvim situacijama, na kraju uvek ostanes sam, zar ne?!
I zasto je to onda i dalje tako neodoljivo?![/quote

Hmmmmmm...stoji tvoje razmisljanje kao ispravno Sarah.Moje neko iskustvo je malo specificno.Ona je u Kuvajtu,pa kad dodje jednom u 5 god.bude zaista lepo.Svoju zenu postujem,a ljubav,da li je volim?Opet moje razmisljanje:Naravno da je volim(svoju zenu mislim) ali to vishe nije ona ljubav od pre 18god.To je vec navika postala.Ima jedna narodna koju ne bih sada ovde da citiram,ali je do zla Boga istinita.

ovo je jako zanimljivo, ljudska pohlepa ne poznaje svoje granice, ona se tih granica samo boji, kad prestane da se boji e onda je zeznuto.
 
Da se i ja prikljucim na ovaj forum. Tema je univerzalna i vjecna. nemam konkretno mi[ljenje po tome. Razlog zasto se javljam je da sami sama evo vise od 20 godina u dilemi da li da potrazim bivseg.Nikada ga nisam zaboravila, ali sam preponosna da ucinim taj korak. Zivot skoro prodje, a zivot nikako da <namjesti< situaciju u kojoj cemo se slucajno sresti. Mislim da i on mene nije zaboravio, ali je previse gresan prema meni i da nema hrabrosti da ucini prvi korak.
Ocekujem savjete
 
Draga Ljiljana, a sta imas od tolikog ponosa, osim sto, kao sto i sama kazes, zivot prolazi...???
Ako nesto zelis, onda se i bori za to... Cak i ako ne uspijes u svojim nastojanjima, bar znas da si pokusao... Nema pitanja - sta bi bilo, kad bi bilo...
 
Gazdarica:
Draga Ljiljana, a sta imas od tolikog ponosa, osim sto, kao sto i sama kazes, zivot prolazi...???
Ako nesto zelis, onda se i bori za to... Cak i ako ne uspijes u svojim nastojanjima, bar znas da si pokusao... Nema pitanja - sta bi bilo, kad bi bilo...
Gazdarice, H V A L A. Ovakav savjet mi najvise odgovara. Ja sam vaga u horoskopu, dakle neodlucna. Potreban je neko sasvim neutralan da ma posavjetuje. Gazdarice, poslusacu Te !
 
DON:
Sarah:
Cak i ako zbog toga mozda zrtvujes sadasnju (relativno stabilnu) vezu?!
I ako imas svaki razlog da svog bivseg mrzis?
U takvim situacijama, na kraju uvek ostanes sam, zar ne?!
I zasto je to onda i dalje tako neodoljivo?![/quote

Hmmmmmm...stoji tvoje razmisljanje kao ispravno Sarah.Moje neko iskustvo je malo specificno.Ona je u Kuvajtu,pa kad dodje jednom u 5 god.bude zaista lepo.Svoju zenu postujem,a ljubav,da li je volim?Opet moje razmisljanje:Naravno da je volim(svoju zenu mislim) ali to vishe nije ona ljubav od pre 18god.To je vec navika postala.Ima jedna narodna koju ne bih sada ovde da citiram,ali je do zla Boga istinita.

Pa prijatelju , o cemu to pricas? Pa zar si stvarno ocekivao da ljubav posle 18 godina bude ista? Pogledaj se u ogledalu pa reci da li si i ti onaj isti od pre 18 godina?Ljubav menja svoje oblike stalno ali to ne znaci da je manje vredna posle tolikih godina!!! i tebe je tvoja zena prvo volela kao decka pa kao muza pa verovatno i kao oca svoje dece (ako ih imate)i da ne nabrajam dalje.Da li ti je palo napamet da je deo i tvoje krivice sto osecas da to "nije ona ljubav" ili jos bolje sta ako tvoja zena resava tu "naviku" na isti nacin kao i ti, onda se stvarno upitajte zasto ste jos uvek u braku?
 
Posle 15 godina sam se sreo sa svojom bivsom, pustim slucajem, ja sam ozenjen imam dvoje prelepe decice a ona ostala tvrdoglava sve do par koju godinu kada se napokon udala.I to ponajvise zahvaljujuci meni, pomogao sam joj da razbije neke iluzije, pa koliko zena ima da nisu srecne, pogotovo lepih.Od kako se udala nismo vise ljubavnici ali se cujemo par puta godisnje i vidimo (ona je u susednom gradu). Danas smo pre svega prijatelji radimo sasvim razlicite poslove ali vec par puta mi je pomogla kao niko do sada i mislim da konacno imam jednog pravog prijatelja u zeni, bivsoj.
 
Sarah:
Cak i ako zbog toga mozda zrtvujes sadasnju (relativno stabilnu) vezu?!
I ako imas svaki razlog da svog bivseg mrzis?
U takvim situacijama, na kraju uvek ostanes sam, zar ne?!
I zasto je to onda i dalje tako neodoljivo?!

ako mrzis bivseg-nisi ravnodusna;ako nisi ravnodusna-negde ti je stalo..ok,privlaci te idalje manje vise tu je sex sa bivsim neizbezan ali i sladak bas kao sex pomirenja..samo ovde trebas da shvatis da je to samo to i da furas dalje.preduboke emocije ostavi kod kuce.ako si nacisto sa sobom i raznoraznim ocekivanjima ok kombinacija (kad su vec sve druge propale.. :) :)
 
Anonymous:
Sarah:
Cak i ako zbog toga mozda zrtvujes sadasnju (relativno stabilnu) vezu?!
I ako imas svaki razlog da svog bivseg mrzis?
U takvim situacijama, na kraju uvek ostanes sam, zar ne?!
I zasto je to onda i dalje tako neodoljivo?!

ako mrzis bivseg-nisi ravnodusna;ako nisi ravnodusna-negde ti je stalo..ok,privlaci te idalje manje vise tu je sex sa bivsim neizbezan ali i sladak bas kao sex pomirenja..samo ovde trebas da shvatis da je to samo to i da furas dalje.preduboke emocije ostavi kod kuce.ako si nacisto sa sobom i raznoraznim ocekivanjima ok kombinacija (kad su vec sve druge propale.. :) :)
baby blue
 

Back
Top