Koji je vaš seksualni profil ličnosti?

JOVANA77

Poznat
Poruka
9.786
Odgovarajte redom na postavljena pitanja, tako što ćete odabrati jedan od dva ponuđena odgovora, koji Vas dalje vodi ka sljedećem pitanju. Na kraju, na osnovu rezultata testa pronađite i svoj seksualni profil ličnosti.

1. Kada se nalazite u prilici da čujete, pročitate ili saznate nešto novo o ljubavi ili seksu, da li ste zainteresovani za sadrzaje iz tih oblasti?

DA - na pitanje broj 2
NE - na pitanje broj 7

2. Kada se u Vašem društvu razgovara o seksualnim temama, Vi se povlačite iz takvih situacija. Smatrate da nije pametno javno govoriti o svom intimnom životu.

DA - na pitanje broj 8
NE - na pitanje broj 3

3. Uvijek kada idete na ljubavni sastanak, na sebi nosite lijepo i odabrano intimno rublje.

DA - na pitanje broj 4
NE - na pitanje broj 10

4. Postoje porodice u kojima postoje različite seksualne nekonvencionalnosti, npr. svi u kući slobodno šetaju bez odjeće (nagi), bez imalo stida otkrivaju i intimne djelove svog tijela. Vi smatrate, da je takav oblik ponašanja potpuno neprikladan.

DA - na pitanje broj 11
NE - na pitanje broj 5

5. Trenutno nemate ljubavnu vezu i dobro se osjećate. Nalazite se u prilici da se slobodno zabavljate ili da koketirate.

DA - na pitanje broj 6
NE - na pitanje broj 16

6. Djevojke ili žene koje često mijenjaju partnere, smatrate da sa pravom nazivaju "lakim ženama".

DA - na pitanje broj 7
NE - na pitanje broj 17

7. Kada sanjate voljenu osobu ili nekog ko Vas privlači, zamišljate vruće ljubavne scene i na uzbudljivim mjestima.

DA - na pitanje broj 13
NE - na pitanje broj 12

8. Kada idete u bioskop, najčešće birate zabavne, komične ili lake filmove. Dosadni su Vam filmovi koji se bave ozbiljnim životnim temama.

DA - na pitanje broj 9
NE - na pitanje broj 12

9. Vjernost je izuzetno važna u zajedničkom životu. Ali, svom partneru, ipak biste mogli da oprostite jednu ljubavnu aferu ili prevaru.

DA - na pitanje broj 20
NE - na pitanje broj 13

10. Dobar seksualni život, mogu da imaju samo partneri koji se zaista vole.

DA - na pitanje broj 9
NE - na pitanje broj 14

11. Smeta Vam što se toliko često govori ili piše o raznim seksualnim temama, kao da na svijetu nema važnijih stvari i problema.

DA - na pitanje broj 10
NE - na pitanje broj 18

12. Mislite da su razni oblici seksualnog samozadovoljavanja nepotrebni. Samo seksualno ugrožene osobe se zadovoljavaju na takav način.

DA - na pitanje broj 18
NE - na pitanje broj 21

13. Poznato Vam je sve što je potrebno o kontracepciji. Želite unaprijed da budete dobro pripremljeni i za takvu mogućnost.

DA - na pitanje broj 14
NE - na pitanje broj 19

14. Oduvijek ste znali, da ćete se jednog dana vjencati i formirati svoju porodicu.

DA - na pitanje broj 26
NE - na pitanje broj 15

15. Kada se pogledate u ogledalo, zadovoljni ste svojim tijelom.

DA - na pitanje broj 16
NE - na pitanje broj 21

16. Kada prolazite pored sex šopova, ne možete da odolite i morate da zavirite u izlog.

DA - na pitanje broj 23
NE - na pitanje broj 18

17. Istraživanja pokazuju, da svaki peti muškarac u prosjeku, samo površno poznaje djevojku - ženu sa kojom je izgubio "nevinost", to Vam zvuči nezamislivo.

DA - na pitanje broj 22
NE - na pitanje broj 23

18. Ako u nekoj ljubavnoj vezi seks nije zadovoljavajući, obavezno se treba razići. Takav par nikada ne može da bude srećan.

DA - na pitanje broj 25
NE - na pitanje broj 24

19. Kada se nalazite na nekoj žurci ili sjedjeljci, ako se ugase svijetla i parovi počnu da se maze u mraku, Vi odlazite sa takvog mjesta.

DA - na pitanje broj 24
NE - na pitanje broj 27

20. Osobe iz javnog života - zvijezde, koje pokazuju svaki djelic svoga tijela djeluju smiješno, a ne sexi.

DA - na pitanje broj 25
NE - na pitanje broj 26

21. Za Vas je proljeće najljepše godišnje doba. Tada se nalazite u najljepšem raspoloženju za ljubav i zaljubljivanje.

DA - na pitanje broj 28
NE - na pitanje broj 29

22. Sexi igračice, lizanje šlaga sa partnerovog tijela, vezivanje očiju i slično, za Vas predstavlja smiješne oblike ponašanja.

DA - na pitanje broj 30
NE - na pitanje broj 27

23. Za Vas je zadovoljavanje seksualnih potreba u životu podjednako važno, kao što je uzimanje hrane ili vode.

DA - na pitanje broj 29
NE - na pitanje broj 26

24. Prema statističkim istraživanjima, ponovo sve veći broj mladih osoba, čeka na seksualne odnose do braka. Smatrate da je dobro, što je tako.

DA - na pitanje broj 31
NE - na pitanje broj 26

25. Većina mladih osoba koje su navršile 17 godina, već su izgubili nevinost. Vi smatrate, da je to pretjerano.

DA - na SANJARA
NE - na pitanje broj 26

26. Oduvijek ste otvoreno razgovarali sa svojim roditeljima i o raznim seksualnim temama.

DA - na pitanje broj 27
NE - na NEODLUČAN

27. Postojalo je dosta raznih situacija, kada ste se postidjeli zbog svojih seksualnih maštarija.

DA - na NEODLUČAN
NE - na pitanje broj 28

28. Ponekad se nalazite u pojačanom ili skoro paničnom strahu, da ćete u svom životu ili u ljubavi propustiti nešto veoma važno. Tada se osjećate rezignirano i čeznete za uzbudljivim seksualnim avanturama.

DA - na pitanje broj 29
NE - na pitanje broj 32

29. Izgovoriti "volim te", za Vas ne predstavlja nikakav problem, čak i kada to ne mislite.

DA - na NEODLUČAN
NE - na AKTIVAN UČESNIK

30. Izuzetno Vam je važno, da Vas partner sa Vam bude srećan (a), podjednako kao što ste i Vi sa njim (njom).

DA - na SANJARA
NE - na ZAVISAN OD SEKSA

31. Kada se nalazite u velikim ljubavnim problemima, najbrže Vas oraspoloži situacija novog flerta ili neka ljubavna avantura.

DA - na ZAVISAN OD SEKSA
NE - na SANJARA

32. Romantika je za Vas izuzetno važna. Možete u potpunosti da se opustite i da se nježno mazite sa svojim partnerom, tek kada Vam odgovara atmosfera.

DA - na AKTIVAN UČESNIK
NE - na NEODLUČAN

33. Prve svoje poljupce i intimno maženje, doživjeli ste sa nekim do koga Vam je bilo izuzetno stalo.

DA - na AKTIVAN UČESNIK
NE - na ZAVISAN OD SEKSA

Rezultati testa:

Sanjar


Vi uživate u nježnim nagovještajima ljubavnog zavođenja i osvajanja, prijaju Vam nezni dodiri, držanje za ruku, poneki poljubac na početku poznanstva i veze. Kada neko od Vas očekuje slobodno seksualno izražavanje i intimni odnos na početku poznanstva, to Vas automatski udaljava od takve osobe. Pali se Vaša "crvena lampica" za bijeg od takve osobe. Za Vas je potrebno vrijeme upoznavanja i prilagođavanja, ne možete sa nekim odmah da bude bliski u seksualnom odnosu. Volite da maštate o različitim situacijama - upoznavanja na neobičnim mjestima, romantičnim susretima, ljubavnom osvajanju i o seksualnim odnosima. Potrudite se da druga strana shvati i poštuje Vaše potrebe, nemojte dozvoliti da Vas neko prisiljava na situacije u kojima se ne osjećate slobodno ili prijatno. Ljudi imaju različite potrebe i na različite načine zadovoljavaju svoju seksualnu prirodu, tako je i sa Vama.

Neodlučan


Vama je najteži početak poznanstva ili odnosa, najčešće djelujete nedolučno i ne znate tačno šta želite. Pomisao na strast, takođe, Vas najčešće čini vrlo nesigurnom osobom ili Vas čak, odbija. Takvo psihološko stanje nije čudno. Vjerovatno da ćete biti mnogo odlučniji u svojim stavovima, tek kada zaista budete sigurni u ono što želite ili osjećate. Moguće je da ste svoje ljubavno i seksualno iskustvo najviše sticali zbog svoje prirodne radoznalosti i želje za saznanjem, a manje zato što Vam je zaista bilo stalo do tih osoba. Naravno, sve je u životu i vrlo poučno. Važno je, da ne žalite za nekim situacijama ili da se ne doživljavate traumatično neka seksualna iskustva. Vremenom treba da formirate svoje seksualne afinitete, bolje kriterijume i iskustvene stavove. Naučite da, prije nego što zakoračite u novu ljubavnu vezu ili avanturu, više osluškujte svoj unutrašnji glas - pratite svoja osjećanja.

Aktivan učesnik

Za Vas seksualni aspekti, zaista imaju veoma važnu ulogu u Vašem životu. Pri tome, veoma odgovorno i savjesno postavljate različite kriterijume ili granice u svom seksualnom ponašanju. Jasno Vam je da kada nekog poljubite i pomazite, ili kada sa nekim imate seksualni odnos, to ne mora samo Vas da usreći. Stalo Vam je da zadovoljite svoje seksaulne potrebe, ali svjesni ste i odgovornosti prema partneru sa kojim se nalazite u ljubavnoj vezi. Obično ne ulazite u neke nepromišljene ljubavne avanture. Trudite se, da pri izboru novog ljubavnog partnera uskladite svoj razum i osjecćanja. To je zaista mudro ponašanje, jer na takav način imate najviše izgleda da doživite mnogo radosti i sreće u ljubavnom životu, kao i da u potpunosti uživate u seksualnim odnosima. Stalo Vam je da ostvarite razvnotežu u ljubavnom odnosu.

Zavisan od sexa

Vaš odnos prema seksu, u slobodnom žargonu može da se okarakteriše i kao "odnos prema sportu". Stalo Vam je da se afirmišete kao "savrseni ljubavnik (ca)" i najčešće od svog partnera očekujete raznovrsna zadovoljstva ili vrhunska uzbuđenja. Povremeno imate sklonost da rangirate svoje seksualne partnere na različite načine: po kriterijumu uspješnosti, sklonostima, ponašanju, zadovoljstvu i sl. "Letjeti sa cvijeta na cvijet" nikada ne može da Vas afirmiše u potpunosti. Na žalost, previđate neke izuzetno važne faktore u zajedničkom odnosu kao što su: povjerenje, osjećanje bliskosti i vjernost ili odanost. Zadovoljstvo koje pruža seksualni odnos zavisi od obostrane bliskosti i prepuštanja. Ne možete upoznati potpuni vrhunac ili savršenstvo u ljubavno- sekusalnom odnosu, dok god se u potpunosti ne prepustite svom partneru i ne izgradite zajednički odnos povjerenja.
 
JOVANA77:
zendeli:
JOVANA77:
/me je AKTIVAN UCESNIK


Ih,a ja ne znam sta sam,gdje ti je tabela? :?


kako bre gde je tabela????? :shock:

pa na kraju....a na koji deo tabele treba da ides receno ti je posle jednog od pitanja(kao odgovor,pored onog DA ili NE)) :? :? :? :?

Zanijela me neka pitanja,sad sam vidjela :wink:
 
Snezna_kraljica:
kojote:
Snezna_kraljica:
Pazi ovo - ja - AKTIVAN UCESNIK :lol:
...Obozava da siska :) I to BAS! :P
P.S. Nemoj da lagis vise, kad ja znam da si ZAVISNA OD SEXA! 8)
Prince moj...... :P
...Iz sexi profila AKTIVNA, al' pravo je zadovoljstvo doziveti te sexi-anfas. Onda je tvoja ZAVISNOST OD SEXA vidljiva - k'o na (tvom) dlanu. A vidi ti se i na usnama :) :P
Princezo moja :wink:
 
Snezna_kraljica:
kojote:
...Iz sexi profila AKTIVNA, al' pravo je zadovoljstvo doziveti te sexi-anfas. Onda je tvoja ZAVISNOST OD SEXA vidljiva - k'o na (tvom) dlanu. A vidi ti se i na usnama :) :P
Princezo moja :wink: [/b][/color]
A ti me kao znas i iz profila i anfas i video si (moj) dlan i usne? :P
...Ali sam konacnu potvrdu dobio kad sam ti video pogled! Oke su ti :shock: ovakve-nekakve... Iz tvojih ociju OVOLIKO viri, viri, viri q...ma, qtija za TV :P 8)
 
:!: :shock: :!: Bravo Jovana ! Pretpostavljam da i tebe kao i nas nekoliko milijardi ljudi na planeti , vise zanima fizicko oblicje ovog istrazivanja a i rezultati ovog testa verovatno (bez uvrede) nisu reprezentativni . Po njemu ja sam zavisan a ja ustvari mislim da sam ipak malo umereniji . Ipak bravo ! :wink:
 

Back
Top