text na slici
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: text na slici

bojanl
    Guest

Podrazumevano text na slici

1. Kako da nabacim text na sliku a da ne ostetim sliku, pomocu kojeg programa se to moze najbolje?
    2.Koristim samsung camcorder vp-d24i izmedju ostalog i kao digitalni fotoaparat ali su slike tamnije u zatvorenom prostoru,camcorder ima funkciju nocnog snimanja,da li moze da se aktivira flash light?

gost 2
    Guest

Podrazumevano Re: text na slici

Citat Original postavio bojanl
    1. Kako da nabacim text na sliku a da ne ostetim sliku, pomocu kojeg programa se to moze najbolje?
    2.Koristim samsung camcorder vp-d24i izmedju ostalog i kao digitalni fotoaparat ali su slike tamnije u zatvorenom prostoru,camcorder ima funkciju nocnog snimanja,da li moze da se aktivira flash light?

Cudno da za mesec dana niko ti nije odgovorio. Program kojim se to vrlo lako pravi je Photoshop, koji je jedan od najboljih u svetu. Digitalni apatat nije vazan. Nije mi bas lako da govorim jer ne poznajem terinologiju na srpski. Na pretrazivac „krsarica“ otkucaj photoshop, dobices puno odgovora. Siguran sam da ces naci nekoga koji bi mogao da ti pomogne.
    boraosnic@wanadoo.fr

Guest

Podrazumevano

Ja odavno nisam bio na ovom topicu, ali kao sto prethodnik rece to u Photoshopu uradi ( pored ostalih programa), sad ne znam da li ces ovo procitati a ako si jos uvek zaintresivan da ti pojasnim ukratko ti napisi da znam da si procitao ovo....

Guest

Podrazumevano

Ja odavno nisam bio na ovom topicu, ali kao sto prethodnik rece to u Photoshopu uradi ( pored ostalih programa), sad ne znam da li ces ovo procitati a ako si jos uvek zaintresivan da ti pojasnim ukratko ti napisi da znam da si procitao ovo....

Slične teme

1. TASOS - u reči i slici
    Autor Ambasadorka u forumu Grčka
    Odgovora: 8605
    Poslednja poruka: 04.12.2017., 16:25
  2. smederevo u slici
    Autor more than words u forumu Srbija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 22.02.2016., 23:29
  3. Sta je sta u Krvnoj slici
    Autor Lazarosaurus u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1