PITANJE
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: PITANJE

Zainteresovan član Toxic (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano PITANJE

Kada rezem cd ili kopiram sa diska na hard,a ukljucen mi je Winamp i pustena muzika muzika pocne da krci da ide usporeno i tako.To je verovatno zbog harda.Imam Maxtor hdd od "80 GB".Kod drugova sa istim hardom muzika u ovim situacijama normalno radi.Zasto kod mene nece?HDD je defragmentiran i nema virusa.Ako je bitno imam 256 MB DDR 400 memorije i Semprona 2600+.
    PS
    Imam problem i sa rezacem-kada ocita disk ne pusta autorun(iako nije iskljucen) i na onoj ikonici ne pokazuje koji je cd unutra.Imam LG-ja.

Primećen član
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Sto se prvog problema tice ili ti HD nije defragmentovan ili ti je Win. instalacija jako losa pa se preporucuje druga, mada problem moze biti i u CD-u posto je to LG i dalje ga necu komentarisati pa ces ostati uskracen za drugi odgovor.
    pOz.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Ti problemi ti se javljaju vjerovatno zbog optickog uredjaja, probaj da od nekog doneses drugi koji nije LG a koji je malo kvalitetniji kao npr Pioneer, Asus, Plextor itd. Ako ne bude radilo sve ok sa tim koji doneses, onda nek ti neko reinstalira os i podesi drajvere, neko ko to stvarno zna da uradi...

Slične teme

1. PITANJE????
    Autor dachahan u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09.04.2006., 20:41
  2. Pitanje
    Autor Bustura u forumu Automobilizam
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.04.2004., 01:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor