Bruka

Mixa

Obećava
Poruka
78
Sta mislite o odigranoj utakmici rusija-scg? Dali vujosevic mnogo forsira pedju kao sto je forsirao vujanica u partizanu?Dali je to dobro za nas tim?
 
Anonymous:
Vujosevic je OCAJAN trener.Nije stvar u forsiranju Stojakovica,CEO KONCEPT igre je KATASTROFALAN!

Mislim da to nije do Vujosevica. Nikad jos nisam gledao reprezentaciju u kojoj se razmeni jedan ili nijedan pas pre suta. Kad Stojakovic, Gurovic, Jaric, Vujanic, Drobnjak (a to su nam najbolji igraci) uzmu loptu, zna se da je niko vise nece videti u tom napadu. Sreca moja sto sam gledao kako igramo u pripremnom periodu pa se sad ne nerviram.
 
Mislim da ovo nisu odradili kako treba,uopste!Ako zzele(a to je i cilj)da igraju na Pedju treba da mu prave slobodne pozicije i situacije pogodne za sut.Ali izgleda da to niko od igraca ne shvata...
 
Nadam se da postoji dovoljno svesti u KSJ;prepustanje slucaju ili necemu drugom da izbor padne na D.Vujosevica,a o njegovom izboru i pripremama smesno je trositi reci,nazalost,srozace eksluzivno mesto nase reprezentativne kosarke.Moguce je da iza ovoga stoji i neki mastermind domace kosarke kojo je isplanirao da bi ovaj pad,u stvari,trebao da bude novi zalet i polet ka vecito 1.mestu.Uostalom,ko zna zasto je ovo dobro.
 

Back
Top