samo za posebne
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: samo za posebne

Zainteresovan član AllPacino (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano samo za posebne

pre mozda godinu dana sam upoznao jednu zensku...starija je od mene 4,5 godina...bila je udata pa se razvela...udala se sa 16,17 godina i ima cerku...radi u jednom butiku i ne izlazi tako cesto....mozda dodje kod nas u kafic dva,tri puta mesecno...i to uvek kasno uvece kad zavrsi posao,ostane par sati i ode kuci..nikad je nisam video da izadje sa nekom drugaricom ili sa deckom...uvek dodje sa mladjim bratom...nisam obracao paznju na nju do skora...bila je neka guzva pa je sela za sank...malo smo pricali...i pili...i od tada malo cesce svraca...ponekad i sama...e,sad je problem sto ja pojma nemam sta da radim...svidja mi se nema sta...ali mi nije jasno da li dolazi zbog mene ili mozda sto nema gde ni s kim...yebi ga ako krenem da je muvam mozda promasim...a ne mogu da je skontam sta hoce...doduse nemam iskustva sa takvim kako da kazem razvedenim mamama...pa rekoh mozda ovde ima takvih razvedenih da mi malo objasne razmisljanje takvih zena...i nemoj ovi blentavi da mi sery nesto ko ono sto znaju...treba mi savet samo muskaraca koji su imali takvih iskustava ili zena koje su u toj situaciji...

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano Re: samo za posebne

Citat Original postavio AllPacino
    pre mozda godinu dana sam upoznao jednu zensku...starija je od mene 4,5 godina...bila je udata pa se razvela...udala se sa 16,17 godina i ima cerku...radi u jednom butiku i ne izlazi tako cesto....mozda dodje kod nas u kafic dva,tri puta mesecno...i to uvek kasno uvece kad zavrsi posao,ostane par sati i ode kuci..nikad je nisam video da izadje sa nekom drugaricom ili sa deckom...uvek dodje sa mladjim bratom...nisam obracao paznju na nju do skora...bila je neka guzva pa je sela za sank...malo smo pricali...i pili...i od tada malo cesce svraca...ponekad i sama...e,sad je problem sto ja pojma nemam sta da radim...svidja mi se nema sta...ali mi nije jasno da li dolazi zbog mene ili mozda sto nema gde ni s kim...yebi ga ako krenem da je muvam mozda promasim...a ne mogu da je skontam sta hoce...doduse nemam iskustva sa takvim kako da kazem razvedenim mamama...pa rekoh mozda ovde ima takvih razvedenih da mi malo objasne razmisljanje takvih zena...i nemoj ovi blentavi da mi sery nesto ko ono sto znaju...treba mi savet samo muskaraca koji su imali takvih iskustava ili zena koje su u toj situaciji...
    razvedena mama je isto zena kojoj treba ljubav i razumjevanje i, ah da, sex. samo sto je razvedena mama nesto odgovornija, opreznija, ozbiljnija od vrsnjakinja koje mozda nisu mame. a ta tvoje "razvedena mama" mi se cini kao jedna od takvih. dolazi sa bratom - meni se cini da je povredjena. ako se udala sa 17 i ima dijete i odlucila da se razvede, onda je i jaka. radi, znaci da je odgovorna. ako imas koliko-toliko ozbiljne namjere mozes puno da joj pruzis. mozda si ti taj koji ce da joj vrati povjerenje u ljude i koji ce da stoji rame uz rame sa njom. ako hoces da se "ogrebes za snosku" (pade mi taj izraz na pamet, nekad davno sam ga cula u nekom filmu) onda nemoj da se igras.
    eto, ovo ti je moj najiskreniji odgovor...nisam citala tvoje postove niti znam ko si, ipak se nadam da je imala razloga da bas tebi ukaze tu naznaku moguceg povjerenja

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Хеј, и разведена мама је жена као и свака друга! Ако ти се свиђа, почни да је муваш, у чему је проблем? А видећеш по њој да ли јој то прија или не!
    Па није разведеним женама једини смисао и циљ у животу - поновна удаја! ( Пуј, пуј, далеко било! ) Чак је често, после брака, развода и свих смарања, женама потребна нека лака, освежавајућа и необавезујућа везица!
    ...То ја овако из личног искуства... ops:

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

Crni Aleksandre, neces valjda i trecu! :shock:
    A kao se zali na forumu, ne zna sta ce sa dve...
    C c c...

Aktivan član Kazanova (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

E, Pacino,pun si dozivljaja i problema!!!

Slobodno je muvaj, ako muskarac oko zene okolisa, pomislice da je sonja. To sto izlazi sama i eventualno sa bratom, verovatno se razocarala u ljubav i izgubila poverenje u ljude. Najverovatnije dolazi zbog tebe, eto, verovatno joj se na neki nacin dopadas, opustenija je... nije kriva sto ima detence. Verovatno se zaletela a tada je verovala da joj je to ljubav njenog zivota, ne moze i niko nema prava da je osudjuje, ali ona u svakom pogledu vidi kao neku osudu. Pogotovo sto je mlada.

Nastavi prijateljski, za pocetak, ako bas neces direktno, ali videces kasnije da je ona mnogo toplija od "devojaka", iskrenija, neznija... Neka stekne poverenje u tebe, osecaces se kao najvoljenije bice na svetu - mislices da te svi vole. Ma, bices car, veruj mi!

Zainteresovan član Tobruk (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Sto li se premisljas? Mama radi do kasno, nema drustva, ispala malo iz fazona za muvanje... neces valjda da ti se baci u krilo pa da je "skontas sta hoce". Sta imas od toga sto je nemo obozavas sa distance?

SINDI
    Guest

Podrazumevano

tezak je to problem
    evo i ja sam razvedena...i ne mislim se ponovo udavati...ne treba mi decko da me seta, ja setam decu...ne treba mi tata, da mi soli i da resava probleme...
    treba mi>da idem s njim u kino
    >da vodimo ljubav
    >da razgovaramo
    >da me nasmeje, povremeno :wink:
    eto, pa ti vidi, ta tvoja je verovatno totalno drugacija

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Nisam ni razvedena, ni mama, ni muskarac.
    Ali postoji neko zensko "sesto" culo....
    i veruj mi, uvek kada se oslonis na intuiciju, neces pogresiti....
    Budi malo sigurniji...pa pobogu, ima tamo jos kafica, ne sluzite samo vi kafu ili sta ja znam
    Srecno!

Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

videcemo sta ce se desiti...veceras treba da dodje...dza ili bu...

Aktivan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

evo All, ja se kladim na tebe... :wink:

Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Tommy_V
    evo All, ja se kladim na tebe... :wink:
    to je siguran fiks...igraj slobodno iz keca u kec...

Domaćin lav607 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano

Definitivno iz 1 u 1.Sta mozes da izgubis osim jednu musteriju.Mada na kafi je najveca zarada[ako je tvoj kafic],ma zezam se prskaj to i uzivaj!!!!!

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

Nema vijesti od tebe.. i sta bi? Dza ili Bu?

Poznat TOMAX (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano

SINDI, izvini što pitam, a zašto si uklonila fotku sa profila?
    Ako ti ne smeta da vodiš ljubav sa jednim zagorelim i samo malo mlađim momkom od sebe, javi se...
    pa da se seksamo!

JAO SINDI POMAGAJ...
    hormoni rade kao ludi...
    to je možda zbog injekcije...
    ne mogu ni da sedim kao čovek...
    svo mi dupe izbušiše...
    liči na kanticu za zalivanje...

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Prvo ispipaj situaciju. Tj. provali sta ona hoce, pa ako vam se interesovanja poklapaju...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: samo za posebne

Citat Original postavio AllPacino
    yebi ga ako krenem da je muvam mozda promasim...

a sta promasis, kao odbije te, pa shta, ako si shvaler, valjda nekad i omanesh?

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Izokola joj se predstavi kakav si (to si vec naceo - sa razgovorom). Direktno joj kazi sta ocekujes od veze.
    Pogledaj je u oci i najdirektnije joj kazi sta osecas, a ne nama (ne muvas nas, vec nju). Naravno ogradi se i reci da je sve to vezano za to koliko si je do sada upoznao i da u to smislu mislis da bi vredelo da se, bez nekih velikih obaveza, bolje upoznate.

Ovako ako se kockas i natezes sa svakim korakom i odugovlacis... pa nikada nista neces postici!

Jedna od prednosti iskrenosti i direktnog pristupa: recimo da si sve pogresno protumacio (njenu zainteresovanost itd.) - mozda joj ovako skrenes paznju na sebe - da te posmatra na drugi, tebi odgovarajuci, nacin.
    ...

Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio mammy
    Nema vijesti od tebe.. i sta bi? Dza ili Bu?
    nista jos...nisam je jos video...dva dana nisam bio u gradu...mozda veceras...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •