sp u rukometu

Niko ne priča. Istina..., ali zato Hrvati na njihovom forumu imaju već 10 strana. Kako li se samo ljute kad ih bocnem malo. :lol: To samo znači da su oni u većoj frci od nas. Kompleks...šta ćeš.
 
EJ STVARNO, NISTA ALI BAS NISAT O RUKOMETU....STO SE TICE NASIH SANSI NEMOGU NISTA DA KAZEM JER NISAM GLEDALA NI JEDNU UTAKMICU SA OVOG SVETSKOG PRVENSTVA, NHE ZATO STO NE ZELIM NVEC ZATO STO OVDE U USA NEMA PRENOSA....MA 99% NEZNA NI STA JE TO RUKOMET...ALI TRUDIM SE DA POHVATAM INFORMACIJE SA NETA....KOLIKO MI JE SAMO BILO DRAGO STO SMO POBEDILI NEMCE!!! KADA SE IGRA SLEDECA UTAKMICA ??? MISLIM DA BI TREBALO DANAS JER SU IMALI JEDAN DAN PAUZE ALI NISAM SIGURNA....
P.S. AKO ZNATE NEKI DOBARA LINK NA KOME MOGU DA PRATIM REZULTATE SA SVETSKOG PRVENSTAVA POSALJITE...
POZDRAV...
NIIIIISLIKA
 
sidewalker:
Niko ne priča. Istina..., ali zato Hrvati na njihovom forumu imaju već 10 strana. Kako li se samo ljute kad ih bocnem malo. :lol: To samo znači da su oni u većoj frci od nas. Kompleks...šta ćeš.
Hehe ma odracemo ih :twisted: A sto se tice sansi za medalju mislim da imamo velike sanse. Ako se zainatimo ima sve da pregazimo
 
Ovde neko nije normalan a to su sudije, pa sta se to desava??? Ovo nije jedina utakmica da nesto smrdi, nego su u pitanju sve utakmice u kojima smo mi ucestvovali?
 
PA OVO ustasama NIJE PRVI PUT DA "SREDE" SUDIJE, TAKO DA SMO SE DZABA NERVIRALI!!! CRVENI KARTON, PA ZA STA??????? NJIHOVI SU ONDA TREBALI DA DOBIJU CRVENI KOMPLET, PA DA IZADJU SVI!!!!!
 
:evil: :evil: :evil: Eeee moji SiCG,IPAK SMO BILI DANAS MALČICE BOLJI OD VAS.SVE POHVALE ZA KOREKTNU BORBU DO ZADNJE SEKUNDE I GLAVU GORE PRED VAŠIM MOMCIMA JE LIJEPA BUDUĆNOST.
POZDRAV OD "KOCKASTOG" IZ LIJEPE NAŠE!!!!!
 
KOCKASTI, MALO JE RANO DA SLAVIS POBEDU NAD NAMA....VIDECEMO SE MI JOS!!! DANAS VAS JE SAMO SRECA POSLUZILA PA STE NAS POBEDILI....UOSTALOM NEMA RAZLOGA DA TI TO OBJASNJAVAS I SAM ZNAS KO JE NAJBOLJI.....-SRBIJA I CRNA GORA...
POZDRAV ZA SVE I USA!!!
 
KOCKASTI, MALO JE RANO DA SLAVIS POBEDU NAD NAMA....VIDECEMO SE MI JOS!!! DANAS VAS JE SAMO SRECA POSLUZILA PA STE NAS POBEDILI....UOSTALOM NEMA RAZLOGA DA TI TO OBJASNJAVAS I SAM ZNAS KO JE NAJBOLJI.....-SRBIJA I CRNA GORA...
POZDRAV ZA SVE IZ USA!!!
 
utakmica je bila lomljenje živaca i za jedne i za druge,ali svaka čast objema momčadima na pruženoj igri.
nemožete odmah napadati suce,pa sjetite se samo kako je nama suđeno u portugalu u finalu,u sloveniji...
bez obzira na suce igra uvijek pobijedi.i suce se može pobijediti.imate dobru perspektivu-i baš sam sad komentirao kako je u 90-im prošlog stoljeća bila borba švedske i rusije,mislim da će ovo razdoblje u budućnosti biti borba hrvata i srbije i crne gore.

BLAŽ SRETAN TI IMENDAN
 
a sta se vi srbi zalite na suđenje.pa vama bi momcad bolje igrala na svjetskon prvenstvu u nekin borilackin vjestinama.tamo bi bili prvaci.znan da ste tili onesposobit i ono malo igraca sta nan je ostalo ali ste ih samo naljutili zato i jeste popusili.a da smo bili kompletni sad bi vi mućali.
da je vama jedan ka balic mozda bi i nesto vridili.pozdrav
 
Ma Hrvatska je najbolja momcad na prvenstvu.Kad ovako oslabljeni mogu pobjedjivati onda se tu nema sta reci,definitivno za klasu bolja od ostalih.
A SCG definitivno nije igrala rukomet-taktika je njima bila kao slovencima na evropskom-povriejdi Balica i Lackovica i onda pobijedi.Srecom pa im nije poslo za rukom i nakraju je pobjedio rukomet.
 
Sta reci utakmica je bila tezka ili bolje receno gruba!!!Nemozemo reci da su bolji pobjedili vec mozemo reci da pobjedili oni koji su imali vecu srecu!!!Al samo da su Hrvati prosli jer sam inace mislila da cu da izludim dok je utakmica trajala!!! :D
 
hrvati se vec puvaju. Jedini ekipni sport u kome su (JEDVA) bolji od nas a evo vinuli se do neba. Jadnici. Mnogo ste mali. Manji od makovog zrna. Da nece Dzombu za predsednika jer se secam da su jednog afrikanca hteli za predsednika kada je pobedio na 10,000 m. Bio je iz Eritreje mislim. Da, tako nesto
 
] :twisted: :twisted: Puvamo se,puvamo jer imamo i sa čime ...minimalno SREBRO na Svjetskom prvenstvu u rukometu nije mala stvar a tek ZLATO naše Janice na Svjetskom prvenstvu u skijanju.......Pozdravlja Vas KOCKASTI do sutrašnjeg ZLATA u rukometu !!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top