problem sa ati 9600pro
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: problem sa ati 9600pro

Zainteresovan član bljux (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano problem sa ati 9600pro

desava mi se da kada instaliram novije drajvere graficka se po defaultu podesava na 8agp sto je ok.Medjutim kada je na 8agp igre se u narednih nekoliko sekundi prekidaju i pojavljuje se ona glupava poruka SORRY FOR INCOVINIENCE...SEND bla,bla,bla.E a kada stavim na 4agp sve shljaka ok.CPU AMD2400+,maticna ASUS A7V8X-X,kuciste 400W FOXCONN itd. POMOZITE

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Deinstaliraj stari i instaliraj novi drajver ili probaj sa reinstalacijom starog mada..
    Obavezno prvo deinstaliraj nikako prepisivanje!

Zainteresovan član bljux (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

[quote="zokky"]Deinstaliraj stari i instaliraj novi drajver ili probaj sa reinstalacijom starog mada..
    Obavezno prvo deinstaliraj nikako prepisivanje![/ma probao sam i tako al je isto njesra.cuo sam da VIA cipset moze da mi pravi gluposti.u svakom slucaju hvalaquote]

Početnik
    Učlanjen
    08.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

instaliraj Power Strip http://www.pcworld.com/downloads/file_download.asp?fid=6241&fileidx=1 (za ovu verziju ima crack)
    i podesi driver kako treba da radi mozda mu smeta nesto ako je ukljuceno ili obrnuto. Zatim u 3d marku testiraj karticu dok je ne dovedes u funkcionalnost.

Primećen član monte32 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Nemoj da se opterecujes sa time da li je AGP 8x ili 4x.Veruj da ni na koji nacin neces primetiti razliku.

Primećen član Sport_Billy (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Lepo kaze covek...

Lepo kaze covek...4 ili 8X neces primetiti razliku. Imao sam slicnih problema i trazio resenje danima... ustedi sebi mnogo truda, zivaca i vremena i ostavi agp na 4X. Ako bas hotjes, evo ti link pa procitaj nesto sa benchmarka http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=63381

slicne diskusije sam nalazio i na stranim sajtovima, i veruj mi na rec, ni oni nisu pronasli bolje resenje. Pozdrav

Slične teme

1. Radeon 9600pro
    Autor Salexis u forumu Hardver
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.01.2006., 19:08

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •