Osoba koju najvishe volite na svetu...

Osobu koju najvise volim na svetu je moja keva. Jednostavno moj ideal 8)

Samo sa njom i zivim ( nemam nikog drugog ) i trudi se da na najbolji moguci nacin nadoknadi sve osobe koje nemam i koje su mi mnogo potrebne i mogu slobodno da kazem da to radi sa najvecom mogucom paznjom. Stvarno ne znam sta bih bez nje :!:

Nisam u fazonu mamin sin ovo ono, ne odvajam se od nje... jok, jednostavno osecam nevidjenu bliskost prema njoj.

Ljubav prema devojkama ne moze da se poredi sa ljubavlju prema svom najbliznjem jer su to dve totalno SUPROTNE stvari :wink:
 
JaH_G|rL:
Hmm...je....???
I don't know :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Moja seka. Mladja je pet godina od mene (dakle, ima 12 godina), i potpuno smo suprotne! Ok, ne bas potpuno (recimo i ona kritikuje MTV, objektivna je, vesela, ne prati trendove, misli svojom glavom, premda i dalje ne ide mnogo dalje od mainstream kulture, mozda zato sto je mala, ne znam) Volim je zato sto ni sa kim ne bih mogla biti tako iskrena, i jedino njoj dajem da mi govori koliko sam dosadna, kada nacinim glupost, kako da odgovorim (znate ono, deca su iskrena, postuju zakone odraslih...). Treba mi neko tako normalan.
Ma, obozavam je zato sto je malo, dobro, fino dete i sto ona mene mnogo voli.

Osim nje, mnooooogo volim i svog batu, koji je mali (6 godina), i zato ne znam sta da vam kazem o njemu jer se jos uvek gradi kao licnost.
Njih dvoje su osobe bez kojih ne mogu i ne umem!

Inace, samo da dodam, oni su samo dva od "mojih 12 srca", tj. ljudi koje volim. Ali, tema je izdvojiti najdrazeg, zar ne?
 
ja najvise volim mog batu.sa njim mogu da pricam(kad uspemo da se vidimo;on trenira stalno) o svemu.te price bas volim-ono fazon otvorimo duse.ma super feeling.dobro da posvadjamose ali to je s vremena na vreme i brzo prodje,uglavnom do kraja dana.
a moram reci i da sebe strasno volim.mozda i nije tako normalno ali...
 
guitarrr_babe:
Moja seka. Mladja je pet godina od mene (dakle, ima 12 godina), i potpuno smo suprotne! Ok, ne bas potpuno (recimo i ona kritikuje MTV, objektivna je, vesela, ne prati trendove, misli svojom glavom, premda i dalje ne ide mnogo dalje od mainstream kulture, mozda zato sto je mala, ne znam) Volim je zato sto ni sa kim ne bih mogla biti tako iskrena, i jedino njoj dajem da mi govori koliko sam dosadna, kada nacinim glupost, kako da odgovorim (znate ono, deca su iskrena, postuju zakone odraslih...). Treba mi neko tako normalan.
Ma, obozavam je zato sto je malo, dobro, fino dete i sto ona mene mnogo voli.

Osim nje, mnooooogo volim i svog batu, koji je mali (6 godina), i zato ne znam sta da vam kazem o njemu jer se jos uvek gradi kao licnost.
Njih dvoje su osobe bez kojih ne mogu i ne umem!

Inace, samo da dodam, oni su samo dva od "mojih 12 srca", tj. ljudi koje volim. Ali, tema je izdvojiti najdrazeg, zar ne?

Slatko :roll:

Samo da dodam da se licnost ne gradi od tako ranih dana, vec mnogo kasnije, jedva bre zna kako se zove 8)
 
snake:
Osobu koju najvise volim na svetu je moja keva. Jednostavno moj ideal 8)

Samo sa njom i zivim ( nemam nikog drugog ) i trudi se da na najbolji moguci nacin nadoknadi sve osobe koje nemam i koje su mi mnogo potrebne i mogu slobodno da kazem da to radi sa najvecom mogucom paznjom. Stvarno ne znam sta bih bez nje :!:

Nisam u fazonu mamin sin ovo ono, ne odvajam se od nje... jok, jednostavno osecam nevidjenu bliskost prema njoj.

Ljubav prema devojkama ne moze da se poredi sa ljubavlju prema svom najbliznjem jer su to dve totalno SUPROTNE stvari :wink:

Isto! I kod mene je potpuno ista situacija...
 
najdraza i najbliskija osoba na svetu je moja 10 god starija seka...ona mi je oduvek bila i ko keva i ko ortakinja i ko sestra...ma sve...kad smo bile male ona me je uvek cuvaledok si mama i tata uvek isli negde...ma obozavam je! njoj sve mogu da kazem svaku frku i da znam da ce me totalno ukapirati...i ja i ona smo ttalno drukcije...ona je mnogo mirnija od mene, i uvek je bila, dok sam se ja uvk bunila zbog neceg i isterivala ne znam ni sama koju pravdu...ali ona je sada otisla u nemacku... :( ...i ja apsolutno ne znam sta da radim bez nje
 

Back
Top