Zivot bez oba testisa

Може. :)
Тестиси су битни за производњу сперматозоида и делом тестостерона. Али тестостером се продукује и у надбубрежној жлезди...тако да, не секирај се. ;)
 
moj decko je bio ranjen i prilikom ranjavanja su mu osteceni testisi i izgubio je oba tako su mu i nervi pocupani,
da li postoji sansa za presadjivanje testisa i nekako povezivanje nerava da bi on mogao imati djecu????ako da kome da se obratim?????
unaprijed hvala
 
Може. :)
Тестиси су битни за производњу сперматозоида и делом тестостерона. Али тестостером се продукује и у надбубрежној жлезди...тако да, не секирај се. ;)

ne, nadbubrežne žlijezde proizvode tek do 5 % testosterona, znači neki zanemarljiv procenat... glavnu ulogu u proizvodnji testosterona igraju testisi...
da je tako kao što ti kažeš, sve žene bi danas hodale sa brkovima,pričale dubokim glasom, i pucale od mišića...naravno, ima i ovakvih žena, sretao sam ih, sa brkovima, mišićavim tijelom, i dubljim glasom, ali to je poremećaj...:)))
 
ne, nadbubrežne žlijezde proizvode tek do 5 % testosterona, znači neki zanemarljiv procenat... glavnu ulogu u proizvodnji testosterona igraju testisi...
da je tako kao što ti kažeš, sve žene bi danas hodale sa brkovima,pričale dubokim glasom, i pucale od mišića...naravno, ima i ovakvih žena, sretao sam ih, sa brkovima, mišićavim tijelom, i dubljim glasom, ali to je poremećaj...:)))

A nekad i zloupotreba dopinga, odn androgeno anabolickih steroida i drugih lekova.

:mrgreen:

@Sofija, gledaj ovoj sta radi nadbubrezna zlezda a ( ahahah izvini, morao sam :mrgreen: )

female-bodybuilders-before-and-after-steroidswoman-bodybilder-7-minutes-2-fitness-tiewcxuf.jpg


A tu je i ova kraljica:


Uspela da spoji brkove i bradu u krug, sto nisu mnogi muskarci do dana danasnjeg, kao npr Dzoni Dep il Bred Pit. :hahaha:
 
nevezano sa kljukanjem testosteronom, whey pizzdarijama sa zapada, žensko koje ide u teretanu, sa ciljem da dobije mišićnu masu, definiciju, nije u vinklu, i ima veliku falingu u glavi...:))
ko još od muškog svijeta voli da vidi tricepse, bicepse, kvadricepse na ženi...to je jedno ruglo, i trebalo bi zakonom zabraniti...mi volimo mekane žene, žene kojima dojke fino vise, a tu jevrejsku,američku, medijsku svakodnevnu propagandu, da žena treba imati dvije mišićave lopte koje se ne pomjeraju pri hodu, da bi bila privlačna, i da mora da bude nabilkdovana i zategnuta, okačite mačku o rep...
živile žene prirodne, kojima dojke vise, i koje se lelulaju na povjetarccu, živile žene mekane, bez mišića, osim naravno malo izbačenog i čvršćeg dupeta...živile one nama...<333

e da, i bez šminke, i pudera, prave žene imaju mudda da hodaju bez šminke...
 
Poslednja izmena:

Back
Top