Cypress Hill

Now I'm on my way, back to the station to check out
So I can go home, relax, take a drink and think about
my abrupt change, out of the clean, to the corrupt
Look into the eye of the pig, I'm all fucked
No longer can I determine, who's the criminal
from the innocent man down, to the pedophile
No one gives a **** about me, I'm slippin
into darkness, I'm comin to grips and feelin heartless
 
Niej da ih volim ali moram priznati da imaju jako dobar koncertni nastup. Bar po onome sto su pokazali na EXIT-u.

CobRa-SiC-:
Ima li tema o njima?

Ako nema, što ih niko ne spominje? Nemoguće je da na ovom forumu nema njihovih fanova.

Dakle, slušali ih ko? Komentar?
 
Gwydion:
Niej da ih volim ali moram priznati da imaju jako dobar koncertni nastup. Bar po onome sto su pokazali na EXIT-u.

CobRa-SiC-:
Ima li tema o njima?

Ako nema, što ih niko ne spominje? Nemoguće je da na ovom forumu nema njihovih fanova.

Dakle, slušali ih ko? Komentar?

Nisam bio na Exitu tako namam pojma šta su tamo uradili. Gledao sam jedan koncert održan posle izdavanja "Stoned Raiders" kada je se B-Real ugojio ko svinja i jedva je pevao, non-stop je zastajao. Kako neko ume da se upropasti...
 
Ni ja nisam bila na EXIt-u ali ono shto sam videla ostavlja dobar utisak....znaju da naprave atmosferu...a nisam bash neki veliki njihov ljubiljitelj,imaju par dobrih stvar...tj. pari stvari koje mi se svidjaju!
 
Pa dobro necemo sada ko je bio a ko nije na EXITU :wink:
Nisam ni ja bila, zato ne zelim ni sa spominjem to :wink: ,a bas sam zelela da odem i to na cypress hill. Bila je jedna moja ortakinja pa mi pricala...
al da ne davim o tome, meni su oni bas gotivan bend, ja sam ustvari njih zgotivila kada sam cula ono cuveno "what's your name, what's your number, i would llike to get to know u, can we have a conversation, the night is young, girl give me a chance......" Bas slatka pesmica :P , ali ne mogu da kazem da sam fan, nemam ni CD
 
Ma baš se nešto i ne oduševljavam kad neko peva o tome kako se drogira ali ovu pesmu obožavam! :D



"Hello my name is Dr. Greenthumb
I'd like to tell you just where I'm from
In the hills where the trees grow wild with weed fields
The ******* pigs with shields holding the blue steels
Greenhouse effect with the weed connect
(Doctor) DEA can't keep Greenthumb in check (Doctor!)
HPS, God Bless the whole crop
Please God, don't let me see no cops
Trunkload, ready to hit the highway
Don't let the eye in the sky fly my way
or we gonna have big trouble, that's no shit
Can't be growin without no permit
but **** that, I study the 215 trip
That way when they come they can suck my dick
Weed can't grow without attention
Hello my name is Dr. Greenthumb


People can't live without the herb man
If not they'd be drinkin and drivin and swervin
but thanks to Dr. Greenthumb weed grow
in the backyard or inside with hydro
To the cush plant brushin a tangerine dream
Tasty, blowin a fuckin smokescreen
Cycles of weed are constantly grown
Somebody give me the razor to cut groves
I'd like to stop, but it feels so good
Horny plants stinkin up my whole neighborhood
Sticky angel, I wanna leave it alone
but never ever ever gotta worry from my home
What that funny sound knockin at the door (Open up it's the DEA!)
Sorry Greenthumb can't talk no more
Please don't follow me into the sun
Hello my name is Dr. Greenthumb"
 
mislim da zasluzuju temu...a nisam je nasao od ranije....znam da ce biti i pljuvanja,ali kvalitet im ne mozete osporiti....barem u radu na prvim albumima...i znacaj u razvoju rap/core-a...tako vaznog muzickog pravca od pocetka 90-ih pa na ovamo...i na kraju top lista...vasih 10ak pesama recimo....
 
ja nemam nishta protiv njih,chak sam ishao na njihov nastup kad su bili 2004te na exitu i bilo je bas dobro svidelo mi se kako umeju da naprave atnosferu cak sam na kraju i uzeo njihovu majcu,...nisam u tom fazonu rap/corea ali ipak sam cuo dosta gotivnih pesama od njih...
 
jao jednom kad smo ortakinja i ja duvale i kad nam je bilo do jaja,pustila sam pesmu Dr.Greenthumb (: to je bilo do jaja (: Have you ever had the problem of running out of weed? (:
 

Back
Top