Guns 'n' Roses

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
g n r?TOTALNO SU HAOS!!!!NIJE POTREBNO PRETERANO KOMENTARISATI...ZNA LIIKO ISTA O NJIHOVOM ALBUMU KOJI BI SE TREBAO NACI U SHOPOVIMAOVIH DANA???
 
JaH_G|rL:
Sta mislite o ovoj interesantnoj grupi?

to je moja omiljena grupa.sta da kazem odrasla sam uz nju.imaju dobre glasove narocito slash.album USE YOUR ILUSION I i II mi se narocito dopao i pesma YOU COUL`D BE MINE.ljudi imaju svoj sopstveni stil i nikoga ne kopiraju a to je dobro.drago mi je da je tako jer je to danas tako retka pojava.to bi bilo sve
POZ SVIM METALCIMA I ROKERIMA IZ BGD-a A I SIRE :)
 
idi bre.....pa sto bas tu, najizdrkaniju pesmu da stavis? ona je tako....pa uzmi recimo, ima gomila njihovih pesama koje su stoput bolje od te, ne moraju cak ni da budu nepoznate, mogu biti poznate i sirim masama, na primer, civil war, ili fantasticna njihova obrada knockin on a heavens door, onda tu su i sweet child of mine, koja iako nije bas tolko dobra, bolja od dont cry
 
pego:
JaH_G|rL:
Sta mislite o ovoj interesantnoj grupi?

to je moja omiljena grupa.sta da kazem odrasla sam uz nju.imaju dobre glasove narocito slash.album USE YOUR ILUSION I i II mi se narocito dopao i pesma YOU COUL`D BE MINE.ljudi imaju svoj sopstveni stil i nikoga ne kopiraju a to je dobro.drago mi je da je tako jer je to danas tako retka pojava.to bi bilo sve
POZ SVIM METALCIMA I ROKERIMA IZ BGD-a A I SIRE :)


SLASH<SLASH,SLASH....................LUDUJEM ZA TIM COVEKOM !!!!da li je iko od vas cuo njegov solo album SLASH'S SNAKEPIT Mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja sam VELIKI FAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odrasla sam uz GNR!!!Moje fave songs su:Estranged,locomotiv,dont cry,nighttrain,it's so easy MA JA VOLIM SVE NJIHOVE STVARI ali me jako nervira to sto se na kraju Axl poceo gubiti i sjebao stvar!!!!!!!
 
pego:
JaH_G|rL:
Sta mislite o ovoj interesantnoj grupi?

to je moja omiljena grupa.sta da kazem odrasla sam uz nju.imaju dobre glasove narocito slash.album USE YOUR ILUSION I i II mi se narocito dopao i pesma YOU COUL`D BE MINE.ljudi imaju svoj sopstveni stil i nikoga ne kopiraju a to je dobro.drago mi je da je tako jer je to danas tako retka pojava.to bi bilo sve
POZ SVIM METALCIMA I ROKERIMA IZ BGD-a A I SIRE :)
You Could Be Mine se pamti po Terminatoru 2, a ja Guns-e pamtim po pesmi COMA( kad vec pominjes taj album)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top