Zakljucavanje fajla ili foldera

Folder lock 6


79667b61ee050a0f92135b23812af6752b55_1cnet-folder-lock.png





folder protect





mylockbox

 
Hvala na odgovorima.

Verovatno nisu, jer folder ne moze biti zakljucan ako nema softvera koji ga zakljucava...

Jesi li siguran??? Program koji zaključate sa Folder Lock-om će ostati zaključan i nakon instalacije novog Windowsa i nakon upisivanja vaše šifre....Program se "veže" za postojeći Windows koji je bio aktuelan u toku instalacije programa....Instalirajte i zaključajte neki Folder i sve opcije isprobajte....
 
Jesi li siguran??? Program koji zaključate sa Folder Lock-om će ostati zaključan i nakon instalacije novog Windowsa i nakon upisivanja vaše šifre....Program se "veže" za postojeći Windows koji je bio aktuelan u toku instalacije programa....Instalirajte i zaključajte neki Folder i sve opcije isprobajte....

E to je nešto.. Mrzelo me da isprobavam jer sam retko na windows-u više.. A folderi koje sam zaključavao ranije pomoću više različitih programa su bili otvoreni nakon uninstalacije softvera.. Pa zato pitah za ove navedene..
mislim da sam mylockbox uspeo da zeznem,ako se dobro secam on u principu ima nevidljivi folder u koji se smestaju podaci ,i kada se zakljuca nema ga ,kad s upise sifra on se pojavi,e pa nero ga vidi uvek :)

:lol:
Tako sam ja na telefonu instalirao softver za zaključavanje stvari po kojim ne želim da mi neko čeprka i zaboravio šifru.. Onda sam preko jednog instaliranog file managera čeprkao po sistemskim fajlovima, našao fajl tog programa za zaključavanje i obrisao ga.. Po sledećem startovanju programa mi je tražio da unesem šifru kao pri prvom startovanju :lol:
 
Kada je ...ZAKLJUČAVANJE...u pitanju....treba pitati...moderatore...ONI SU STRUČNJACI ...ZA TU OBLAST...:hahaha:.

A sada...OZBILJNO..:besan2:.

Secure Folder je program koji vam omogućava da sakrijete, zaključate ili šifrujete foldere, kroz intuitivan i jednostavan interfejs.

Poseduje 7 vidova zaštite:
-Lock(zaključaj)
-Hide(sakrij)
-Encrypt(šifruj)
-Lock&Hide
-Lock&Encrypt
-Hide&Encrypt
-Lock&Hide&Encrypt

ITD...ITD...ITD

Download :arrow: http://www.interfejs.tv/prilog.php?ID=11226
 
Poslednja izmena:

Back
Top