Vredi pogledati

hvears sinysiss k00je sr4nje od sajta nikupus
9.gif
 
:shock:
Stranica ocigledno ne sluzi nicemu, verovatno (iskljucivo) autoru da ubija svoje slobodno vreme i smeje se zajedno sa svojim normalnim i "neiskompleksiranim" prijateljima (i naravno, zalutalima ???), i pravi shale i slicne gluposti. Ne vredi pogledati...
 
Matija, ako hoćeš iskren odgovor - sajt je izuzetno loš po dizajnerskom pogledu, a isto tako i po sadržaju. Par saveta koje smatram da bi trebao da poslušaš.

• Kako prvo, sajt se predugo učitava. Obavezno optimizuj slike (smanji ih) na home stranici.
• Izbaci onu skriptu koja menja boju stranice, isto tako i onaj 'crack search'. Niko normalan neće ići na tvoj sajt da bi sa njega tražio pirateriju, zato nemoj da ljude navlačiš na viruse, crve i druge štetočine koje se tamo nalaze.
• Napravi web photo album tamo gde imaš galeriju slika. Tako se prvo učitavaju 'thumbnail' (umanjene) sličice čiji linkovi vode do velikih (originalnih) slika.
• Uredi malo home stranicu. Previše si razbacao slike i koristio velike fontove. Izbaci sve add-ove' što si stavio. (npr. reklamu za bravenet).

Inače volim da vidim ovakve lične uradke. Mislim da sajt i vredi pogledati, ako si ti u njega uložio dosta truda. Samo nastavi...
19.gif
 
Hvala na dobrim savetima!Potrudicu se koliko mogu,naravno nisam od onih koji lako odustaju...
Zanima me samo na koje si VIRUSE,SPAM-ove mislio?
Mislim da si tu malo pogresio,jer iskreno ASTALAVISTI-n crack Search Engine je fenomenalan,i sa sigurnoscu tvrdim da ne ovom CRACK SEARCH-u nema spamova,virusa,provereno je clean...

VELIKI POZDRAV i jos jednom HVALA!!
8) 8) 8)
 
Pa više su tu spyware programi nego virusi, mada i njih ima dosta. Možda je i astalavista čista, ali kako si i sam rekao to je samo search engine, i pronalazi linkove ka drugim warez sajtovima. A tamo, prijatelju imaš virusa i špijuna koliko hoćeš. Ti to najverovatnije i neznaš pošto pretpostavljam da koristiš Internet explorer, pa se ti špijuni instaliraju automatski čim klikneš na neki link. Probaj sa Firefox-om pa ćeš videti.
I tek sam sad primetio, najbolje je da ukloniš onaj sat što prati kursora. Jer to se samo prikazuje u internet exploreru (kao i onaj javascript koji menja boje).
:idea:
 
Hvala sto hoces da mi pomognes!
Astalavista je cista 100% provereno,cuvati se samo Activ-x-a,to je sve!
Sto se webdesign-a tice tu sam pocetnik,ali oko virusa,Spywar-a,Trojanaca,tu sam doktorirao,
MCSA,MCSE,MCSE+(Network Security),MCSE Case Study!
Tako da sto se tice same zastite ,tu sam doktor!
Ali tebi jos jednom HVALA na savetima za WebDesign,i zanima me kako napraviti ceo sajt u Flash-u,ali bas ceo,da li je to nesto extra komlikovano...ili..ne!

VELIKI POZDRAV!!!

8) 8) 8)
 
Ako želiš praviti sajt u flashu (što ti preporučujem, pošto je flash budućnost web-a) potreban ti je prvo program kao što je Macromedia flash ili SwishMax. Jeste komplikovanije zato jer se tu radi sa ActionScript-ama umesto sa HTML kodom, ali zato pruža mnogo veće mogućnosti.
IPAK, ako će taj sajt (u flashu) biti optimizovan kao ovaj sad što si napravio, onda zaboravi.... ni jedan server neće ti omogućiti toliko učitavanje. :lol:
 

Back
Top