LAVOVI

Evo šta danas Krsta piše
ŠKORPIONI važe za najbolje ljubavnike, ali postoji jedan horoskopski znak koji je u krevetu bolji i od njih.Ako ste se ikada „zabavljali“ s njim, onda ste morali primetiti i njegov izuzetan seksualni apetit, kao i neuporedivo dobru tehniku.

Reč je o Lavovima.
Kao vatreni znak, Lav obožava da se dokazuje, čak i u krevetu. Osobe rođene u ovom znaku jednostavno uvek žele da budu bolje od drugih.
Baš zato će Lav uložiti sav napor kako bi u potpunosti zadovoljio svog partnera. Isto važi i za žene i za muškarce rođene u ovom znaku.
Ipak, Lav je partner koji traži divljenje, pa ćete morati da mu udelite i pokoji kompliment.
vala su zaslužili te pohvale

Ah, iz nekog razloga vidim samo deo teksta, vidim tekst do prvog zareza, onda mi je sve nešto mutno, i vidim ovo crvenim slovima. :lol:

U skladu sa tim, da slažem se, mi Škorpije smo najbolje, i zaslužujemo sve pohvale. :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ah, iz nekog razloga vidim samo deo teksta, vidim tekst do prvog zareza, onda mi je sve nešto mutno, i vidim ovo crvenim slovima. :lol:

U skladu sa tim, da slažem se, mi Škorpije smo najbolje, i zaslužujemo sve pohvale. :lol:

to sam kopirala dok sam bila na telefonu, sad sam ponovila, nadam se da je čitljivo
a ionako bolje da ne čitaš, hvale Lavove, kažu da su bolji ČAK i od Škorpija;)
 
eh he he he
dobri ste i vi i oni
mi Vatreni smo poznati kao strasni:zper:

Itekako, slažem se. :per:

Ne znam koji mi je vatreni znak manje drag, dobro mi pašu zbog Strelca u natalnoj.


Što ovo - ne znam koji mi je znak manje drag nekako nakaradno zvuči, to je to, buncam polako, spava mi se. Odoh, želim ugodan ostatak večeri. :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam Lav i što je najčudnije - podznak Lav. Ono što piše u horoskopima za mene ne važi ili retko, mada ja u to i ne verujem, više čitam radi razonode.
Nisam uopšte dominantan niti baš imam te želje.
Ne volim da se dokazujem ali volim da uživam i radim onoliko koliiko je potrebno.
Ne očekujem obožavanje više prihvetanje kakav jesam.
Ima tu još stvari koje mi izmame osmeh, pa se pitam jesam li rođen u pogrešnom znaku.
 
Ja sam Lav i što je najčudnije - podznak Lav. Ono što piše u horoskopima za mene ne važi ili retko, mada ja u to i ne verujem, više čitam radi razonode.
Nisam uopšte dominantan niti baš imam te želje.
Ne volim da se dokazujem ali volim da uživam i radim onoliko koliiko je potrebno.
Ne očekujem obožavanje više prihvetanje kakav jesam.
Ima tu još stvari koje mi izmame osmeh, pa se pitam jesam li rođen u pogrešnom znaku.

verovatno ti je Sunce u 12. polju kao duplom Lavu, a to uzrokuje određenu introvertnost i nesklonost eksponiranju
 
Sve sto je duplo okrenuto je na sebe na neki nacin. Nije bitno u kom je polju Sunce.
I ko kaze da se Lavovi dokazuju? Lavovi su vrlo ponosni na svoju prirodu kakva god da je, nema sta da se dokazuju.
Ko zna sta sve imas u svom natalu, Setacu. Svi smo mi sareni.
 
Kada se rogati stvor pravi važan :hahaha:

ObLgz3N.gif
 
odvaliti glavu lavu!

- - - - - - - - - -

lanac ishrane,imajmo razumevanja..
mada nije mi jasno ono 'ima srce lava'

da mi je znati ko je odvalio tu zivotnu glupost,
lavovi..ili pak lenjivci za koje sve rade lavice,
jedino dobro sto rade je zevanje ,eventualno lepo izgledaju.


dobiju serviran plen posto njihovo dupe nije u stanju da nesto ulovi
 
Где је Пан Хорус са његовим чувеним статистикама, табелама, у којима су Бикови број један по свим критеријумима, да сад лепо истури неку од његових табелица и каже - какви Лавови, какви Шкорпиони, Бикови су највећи јебачи.
 
Где је Пан Хорус са његовим чувеним статистикама, табелама, у којима су Бикови број један по свим критеријумима, да сад лепо истури неку од његових табелица и каже - какви Лавови, какви Шкорпиони, Бикови су највећи јебачи.

Ako Panu uspeš da izvučeš šta je u horoskopu, proizvešću te u Arhimaga podzemnog sveta:zcepanje:
Ja nisam uspela:(
 
Имају право што крију. Рибе су најперверзнији и најмрачнији знак, Шкорпије су наспрам Риба, фина и умиљата деца, а дванаесто поље располаже далеко већом и разорнијом снагом него осмо поље.
 
Samo da dodam da Neptun je nosioc Razorne moći (Pluton), ali 12 kuća je apsolutno twisted realm. Far Realm. Definitivno je jača od Osme u smislu da je tipičan zatvor iako pruža osećaj maksimalne slobode. Ovde u 12 se Ego razbija u komadiće.

Far-Realm-Champions-The-Plane-Above.jpg


Primer

Tipičan art stil koji je pod dejstvom Plutona i Neptuna je bukvalno vorticizam. Osim toga je u slično vreme i Jacob Epstein pravio svoje skulpture (Mars u Škorpiji).

Prepoznatljiva je ''The Rock Drill'', a innuendo je i više no očigledan (Mars u Škorpiji, ponovo, razbija kamen)

Rock_Drill_by_Jacob_Epstein.jpg


Sedma i Osma slika su definicija pozicija u Škorpiji kod autora
 

Back
Top