Najbolji srpski teniser/ka

goxmare

Početnik
Poruka
1
Ko je najbolji srpski teniser/ka?

Monika 9. Grend Slemova (australian open 91, 92, 93, 96, roland garos 90, 91, 92, us open 91, 92)
Novak 3. Grend Slema (australian open 08, 11, wimbledon 11)
Ana 1. Grend Slem (roland garos 08)

 
Па нисам се ником више радовао него Нолету :)
Moniki nisi ni mogao. Kada je ona harala svetom nisi se ni rodio. :lol:

Kad zrelo razmislim. Nole ce morati jos dosta da uradi da stigne Moniku Seles po uspesima. Njen put do No1 uz suparnice kakve su bile Navratilova i Stefi Graf je na istoj vazi kao i Noeltov uz Nadala i Federera. No, Monika se do onog tragicnog uboda nozem usedele na poziciji No 1 da je niko nije mogao smaknuti. Njen put u vecnu slavu ostade nedorecen. (nasilno)
 
Moniki nisi ni mogao. Kada je ona harala svetom nisi se ni rodio. :lol:

Kad zrelo razmislim. Nole ce morati jos dosta da uradi da stigne Moniku Seles po uspesima. Njen put do No1 uz suparnice kakve su bile Navratilova i Stefi Graf je na istoj vazi kao i Noeltov uz Nadala i Federera. No, Monika se do onog tragicnog uboda nozem usedele na poziciji No 1 da je niko nije mogao smaknuti. Njen put u vecnu slavu ostade nedorecen. (nasilno)

Bravo za ovaj post!!!
 
Moniki nisi ni mogao. Kada je ona harala svetom nisi se ni rodio. :lol:

Kad zrelo razmislim. Nole ce morati jos dosta da uradi da stigne Moniku Seles po uspesima. Njen put do No1 uz suparnice kakve su bile Navratilova i Stefi Graf je na istoj vazi kao i Noeltov uz Nadala i Federera. No, Monika se do onog tragicnog uboda nozem usedele na poziciji No 1 da je niko nije mogao smaknuti. Njen put u vecnu slavu ostade nedorecen. (nasilno)

:super:
Samo, moramo priznati da je muski tenis daleko sa jacom konkurencijom uvek bio.

Monika, iako nije vise nasa drzavljanka, za sada je nauspesnija i prva je usla u istoriju kao broj jedan sa naseg podneblja:D
 
:super:
Samo, moramo priznati da je muski tenis daleko sa jacom konkurencijom uvek bio.

Monika, iako nije vise nasa drzavljanka, za sada je nauspesnija i prva je usla u istoriju kao broj jedan sa naseg podneblja:D
Ne mogu da priznam da je uvek bio. U periodu Navratilove, Grafove, Selesove, Devenportove, Caprijatijeve.........muski tenis je, bar za mene, bio u senci. Nisam ga ni gledao. Verovatno zato sto onda nismo imali svetsku zvezdu niti nekog znacajnijeg tenisera. (Zivojinovic, Ivanisevic, .......nisu bili ni senke prvoj desetorici)
 
Ne mogu da priznam da je uvek bio. U periodu Navratilove, Grafove, Selesove, Devenportove, Caprijatijeve.........muski tenis je, bar za mene, bio u senci. Nisam ga ni gledao. Verovatno zato sto onda nismo imali svetsku zvezdu niti nekog znacajnijeg tenisera. (Zivojinovic, Ivanisevic, .......nisu bili ni senke prvoj desetorici)

A Tomas Musster, Edberg, Becker, Stich, Lendl, Chang....;)

Mada, kod zeMskih, ne sme se zaboraviti Arancha Sanches (zeMski Nadal:mrgreen:), priznajem, bila je bolja i lepsa populacija od danasnje:D
 
A Tomas Musster, Edberg, Becker, Stich, Lendl, Chang....;)

Mada, kod zeMskih, ne sme se zaboraviti Arancha Sanches (zeMski Nadal:mrgreen:), priznajem, bila je bolja i lepsa populacija od danasnje:D
Za Aranchu Sancez i Koncitu Martinez su svetski strucnjaci govorili da su najslabije svetske igracice u 10 prvih, bile do tada. Zato nisam ni spomenuo. Od tebi nabrojanih muskih, priznajem samo Lendla i Bekera. Ona cetvorica su druga liga, po meni. Mada mi se Chang dopadao. Igrao je bez ijedne mimike na licu. Nista ga nije moglo pomeiti. :P
 
Za Aranchu Sancez i Koncitu Martinez su svetski strucnjaci govorili da su najslabije svetske igracice u 10 prvih, bile do tada. Zato nisam ni spomenuo. Od tebi nabrojanih muskih, priznajem samo Lendla i Bekera. Ona cetvorica su druga liga, po meni. Mada mi se Chang dopadao. Igrao je bez ijedne mimike na licu. Nista ga nije moglo pomeiti. :P

Muster je dokazao da se od teske povrede (nepokretan) moze postati broj 1 a Edberg je za mene najbolji igrac serve i voleja ikada;), vidim da si slabo pratio muski tenis:per:
 
Muster je dokazao da se od teske povrede (nepokretan) moze postati broj 1 a Edberg je za mene najbolji igrac serve i voleja ikada;), vidim da si slabo pratio muski tenis:per:
Nisam ja na muskarce. :hahaha:

Celo moje drustvo je pratilo samo zenski zbog Monike. Inace mene ni fudbal ne zanima ako ne igra Zvezda ili moj sin. Pratim od ostalog samo reprezentaciju i nase kad igraju u Evropi. Ne gledam ni Mancester iako mi je u srcu a mi Najveci derbi sveta. Real - Barcelona. Mozda samo pogledam snimak i golove.
 
Nisam ja na muskarce. :hahaha:

Celo moje drustvo je pratilo samo zenski zbog Monike. Inace mene ni fudbal ne zanima ako ne igra Zvezda ili moj sin. Pratim od ostalog samo reprezentaciju i nase kad igraju u Evropi. Ne gledam ni Mancester iako mi je u srcu a mi Najveci derbi sveta. Real - Barcelona. Mozda samo pogledam snimak i golove.

Pa i mene samo zeMske interesuju:p, al sportiskinje ic:aha:, posto sam tada i sam jos igrao tenis, zato i imam secanja dobrih igraca.
Fudbal bre dosadan a i...postao biznis (odavno) sa namestenim-kupljenim igrama:sad2:
Za moju genetiku je najbolji...golf:mrgreen: a mislim i za...tvoju:per:
 
Pa i mene samo zeMske interesuju:p, al sportiskinje ic:aha:, posto sam tada i sam jos igrao tenis, zato i imam secanja dobrih igraca.
Fudbal bre dosadan a i...postao biznis (odavno) sa namestenim-kupljenim igrama:sad2:
Za moju genetiku je najbolji...golf:mrgreen: a mislim i za...tvoju:per:
Ma kakav golf. Ja jos uvek volim pesnicanje. :hahaha: Vidis da i ovde treniram. :P

Golf sam probao na trenazu i islo mi je ko piletu cigara. Ja drzao onu motku ko reket od stonog tenisa. :hahaha:
Za mene je ipak stoni tenis No 1 u licnom sportu. Loptu ne mogu da dosutnem vise sa sesnaesterca do gola. :sad2:
 
Moniki nisi ni mogao. Kada je ona harala svetom nisi se ni rodio. :lol:

Kad zrelo razmislim. Nole ce morati jos dosta da uradi da stigne Moniku Seles po uspesima. Njen put do No1 uz suparnice kakve su bile Navratilova i Stefi Graf je na istoj vazi kao i Noeltov uz Nadala i Federera. No, Monika se do onog tragicnog uboda nozem usedele na poziciji No 1 da je niko nije mogao smaknuti. Njen put u vecnu slavu ostade nedorecen. (nasilno)

Kad je Selešova osvajala svetski teniski vrh,
Navratilova je polako išla ka zalasku karijere.....!
Nisu one ista generacija.
 
Kad je Selešova osvajala svetski teniski vrh,
Navratilova je polako išla ka zalasku karijere.....!
Nisu one ista generacija.
Znam da nisu a ni Djokovic i Federer nisu ista. I ovaj polako zalazi. Vec je uspeo da se spusti na No3.
Ali Navratilova je sa 50 godina osvojila Gran slem u dublu cini mi se. A i dan danas moze da bije mnoge iz prvih 20. Garant. Nije ona bila toliko pala koliko je Monika stasala. :ok:
 
joj, da bas sam mislila da uzmem reket i razbijem ga jer nisam broj 1........
vecu glupost nisam cula ni procitala,
ako se vama tenis svodi samo na izdaju NOVAKA , a negledate nase druge momke bedni ste .............

U svakoj recenici se vidi kultura ophodjenja:D a i pravopis je na nivou:aha:
Jeste da smo se udaljili od teme ali bar mozemo biti ponosni da imamo divne predstavnike svog naroda:D
 
Kako se zvala ona klinka kurvica teniserka?
Sad je nigde nema... a bila je tako popularna, svi govorili da je zgodna i lepa...

Gde je ona plivačica, koju su takođe hvalili...

Nigde nikoga. Ovde samo dok si na tv i dok si u vrhu te vole. posle te se niko ne seća.
 

Back
Top