SVIDJA TI SE TIP, MUVA TE NJEGOV BRAT-sta raditi?

Brightness:
Sve je receno u naslovu... s tim sto se i njemu ja dopadam... ali, brat je brat :cry:
Pa jer se tebi svidja njegov brat,ako ne sta se uzbudjujes... Uostalom kako moze on da te muva a ti si sa njegovim bratom ili mozda nisi jos? Bogami meni tu nesto smrdi.Ja nikad ne bih muvao burazerovu ribu ako znam da su oni zajedno,ali mozda te je on doveo za burazera... :?
 
Stariji bata i ja jos uvek nismo zajedno, a trebalo bi... Mladji me muva, bez povoda i razloga... Mozda je u pitanju neki rivalitet medju njima ali... da li da budem ostra pa mladjeg otkacim bez obzira na buduce posledice ili da cekam da vidim hoce li se stariji odvaziti bez obzira na brata?:) Uh, ni ja ovo ne razumem... Vidite kako mi je onda :D :lol:
 
Brightness:
Stariji bata i ja jos uvek nismo zajedno, a trebalo bi... Mladji me muva, bez povoda i razloga... Mozda je u pitanju neki rivalitet medju njima ali... da li da budem ostra pa mladjeg otkacim bez obzira na buduce posledice ili da cekam da vidim hoce li se stariji odvaziti bez obzira na brata?:) Uh, ni ja ovo ne razumem... Vidite kako mi je onda :D :lol:
Vidi koji ti se svidja tog zgrabi a onog drugog eliminisi 8)
 
POP Mare:
Brightness:
Stariji bata i ja jos uvek nismo zajedno, a trebalo bi... Mladji me muva, bez povoda i razloga... Mozda je u pitanju neki rivalitet medju njima ali... da li da budem ostra pa mladjeg otkacim bez obzira na buduce posledice ili da cekam da vidim hoce li se stariji odvaziti bez obzira na brata?:) Uh, ni ja ovo ne razumem... Vidite kako mi je onda :D :lol:
Vidi koji ti se svidja tog zgrabi a onog drugog eliminisi 8)



MARE, CARE::)) :lol: :wink: Upravo sam to htela da cujem :wink:
 
Steffan:
Queen_:
Jel ti ne možeš bez vređanja? :roll:
Postoji i kulturno zayebavanje koje uprono pokušavam da primenim ovde, ali sa tobom jednostavno ne uspeva. :roll:

Pa kako kulturno da ti kazem da si glupa?!? :lol: Ma salim se bre Queen, gotivna si mi bre skroz.. :roll: za razliku od one klinke Brightness koja se cepa sa svima redom.. :mrgreen: nemoj odmah da se ljutis... :wink:
ha,ha,ha,ha, DRAGO DETENCE:) samo te slusam i pitam dokle ces da se uvlacis svakome ko malo podvikne :D namerno ti nista ne odgovaram jer je tvoj nivo vrlo nisko, ne zelim ni da pridjem :lol:
 

Back
Top