Crime, Scene, Investigation
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Crime, Scene, Investigation

Zainteresovan član M.C. (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Crime, Scene, Investigation

Znam,znam, neki od vas će odmah reći 'ma pusti nas čoveče mi živimo za Far Cry, Half-Life i ostale 'megalomanske' igre, kakav CSI! U redu je to i ja sam živim da bih video ta remek-dela, ali u pauzi između izlaska 2 ovakva naslova se trujem ovakvim naslovima-trenutno je to CSI:Miami. 8) Šta mislite o ovom naslovu, da li ste igrali njegova prethodna 2 dela i možete li čak napraviti nekakvu paralelu između ovih igara i TV serija(bez sumnje veoma kvalitetnih)koje se emituju kod nas?

Početnik
    Učlanjen
    07.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ne

Obećava
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Jelenko je u pravu, sto bi igrali CSI? Far Cry rules!!!!!!!!!!!!1

Ćale
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio lazacar2005
    Jelenko je u pravu, sto bi igrali CSI? Far Cry rules!!!!!!!!!!!!1
    Zato što ti za CSI treba i mozak a za Far Cry samo dobri refleksi!

Zainteresovan član *Fast Man* (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

CSI zakon!!! Mada nemam pojma koji sam deo igrao! Prvo ubistvo je neka riba u hotelu, a drugi zlocin je pozar... JER IMA JOS TAKVIH IGARA I GDE DA IH NADJEM

Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Fast Man ti si za sad jedini koji se u potpunosti slaže sa mnom da CSI RULES!!! Do sada su izašle 3 igre iz ovog serijala:CSI, CSIark Motives, & CSI:Miami. Taj deo što si ti igrao je jedan od prva dela koja nisam igrao ali sada na raspustu nameravam da se u potpunosti posvetim tome. Deo koji igram sad je CSI:Miami koji je u potpunosti ista igra samo sa drugim akterima(igre su sinhronizovane sa serijama koje se daju kod nas-CSI radnim danima na RTS 1 od 23.00, a Miami svakog petka na B92 u istom terminu). Inače postoji i treća serija CSI:NY(Velika Jabuka) i nadam se da će i ona uskoro na naše TV ekrane a pre svega igra istog imena. Što se tiče nabavke ne znam kakva je situacija u BG-u ali u KG-u ih ima. Ako te još nešto zanima o CSI-piši!!!

Učlanjen
    31.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Jao ovu sto sam igrao sam JEDVA nabavio od dugarovog druga koji je uzeo od druga... Al VREDELO JE!! Jedini bedak nisam video omot i nemam pojma kako je naslov! Znam samo da je jedino lose sto tek kad sam se nalozio na igu, ono nema vise misija!! JOJ hteo da se ubijem al usere me da zavrsim sve misije sa 100% i ladno mi se otvori dodatna misija pa sam se oraspolozio ! Ima u Bg video sam al nedaje mi se kes za igru koju sam vec odigrao a nije mala para(ZNAM da je igra na vise od 2diska!) kad bi mi rekao koji sam igrao bilo bi cool! :wink: Onda bi odmah kupio druga dva dela

Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio *Fast Man*
    Jao ovu sto sam igrao sam JEDVA nabavio od dugarovog druga koji je uzeo od druga... Al VREDELO JE!! Jedini bedak nisam video omot i nemam pojma kako je naslov! Znam samo da je jedino lose sto tek kad sam se nalozio na igu, ono nema vise misija!! JOJ hteo da se ubijem al usere me da zavrsim sve misije sa 100% i ladno mi se otvori dodatna misija pa sam se oraspolozio ! Ima u Bg video sam al nedaje mi se kes za igru koju sam vec odigrao a nije mala para(ZNAM da je igra na vise od 2diska!) kad bi mi rekao koji sam igrao bilo bi cool! :wink: Onda bi odmah kupio druga dva dela
    Znaš kako ćemo:videću sutra da odem do grada i da iznajmim te dve igre pošto ih ionako moram kad-tad odigrati(sad mi nije frka zaluđujem se sa Miami-jem).Rekao si mi informacije koju si ti igrao a ja ću ti sutra ovde napisati koja je to da bi znao koje dve da uzmeš.Objaviću sutra do 15h. See ya!

Primećen član El Muerte (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

TREBA TI MOZAK ZA CSI ?!?!!?? Ne bih se slozio druze sa tobom.....dobro.....ponegde treba malo razlisliti ali na zalost 90% igre se sastoji (citiracu samog sebe) od "fanaticnog kliktanja po ekranu dok se nesto ne otvori."
    Ali ruku na srce, igra je jaaako dobra za ubijanje vremena. Steta samo sto je linearna....
    Da makar malo "iskoci iz shina" kao Post Mortem.....to bi bio pun pogodak!

Učlanjen
    31.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio El Muerte
    TREBA TI MOZAK ZA CSI ?!?!!?? Ne bih se slozio druze sa tobom.....dobro.....ponegde treba malo razlisliti ali na zalost 90% igre se sastoji (citiracu samog sebe) od "fanaticnog kliktanja po ekranu dok se nesto ne otvori."
    Ali ruku na srce, igra je jaaako dobra za ubijanje vremena. Steta samo sto je linearna....
    Da makar malo "iskoci iz shina" kao Post Mortem.....to bi bio pun pogodak!
    U dnosu na Far Cry za CSI treba ti VISE mozganja i razmisljanja a ne samo UPUCAJ SVE STO SE MRDA...
    Jeste malo je linearna al zar nije takav bedak sa svim igrama tog tipa(point and clik avanture)! Ja bas razmiljam o tome da je bedak da ispastamo zbog glupih amera kojima na svakom predmetu na koji moze da se klikne mora da stoji ime ili neki pokazivac da treba uraditi BAS TO!! :?
    PS. Nisam igrao Post Mortem aj objasni malo(nikad cuo)!

Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Nikad čuo za Post Mortem!? Fantastičan point & click koji se dešava u Parizu 20-ih godina. Iako nisi p&c fan moraš da probaš.

Učlanjen
    31.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ali ko kaze da nisam P&C fan? :shock:
    Samo tek sad provaljujem te "realne" avanture! Dosad sam uvek vise voleo one tipa The Longest Journey(po meni najbolja igra koju sam ikada odigrao) i one malo komicnije kao Monkey Island i Grim Fandango ma znas na sta mislim! Peace! Sad bas trazim neku dobru avanturu a ako kazes da je taj Post Mortem dobar uzimam ga!
    E da, ja sam u kraju(a i u sirem drustvu) JEDINI lik koji se lozi na P&C avanture pa onda nemam ni od koga da cujem sta je dobro i sta je novo izaslo!I jos sto nesmem da uzimam takve igre dve za redom jer onda ode socijalni zivot u *urac(00-24 dok nepredjem)!

Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio *Fast Man*
    Ali ko kaze da nisam P&C fan? :shock:
    Samo tek sad provaljujem te "realne" avanture! Dosad sam uvek vise voleo one tipa The Longest Journey(po meni najbolja igra koju sam ikada odigrao) i one malo komicnije kao Monkey Island i Grim Fandango ma znas na sta mislim! Peace! Sad bas trazim neku dobru avanturu a ako kazes da je taj Post Mortem dobar uzimam ga!
    E da, ja sam u kraju(a i u sirem drustvu) JEDINI lik koji se lozi na P&C avanture pa onda nemam ni od koga da cujem sta je dobro i sta je novo izaslo!I jos sto nesmem da uzimam takve igre dve za redom jer onda ode socijalni zivot u *urac(00-24 dok nepredjem)!
    Slažem se sa tobom-The Longest Journey je klasik i tu nema pogovora. Znam da ćeš probati Post Mortem(i preći ga naravno) a kad mu je The GaMeR dao 90% možeš misliti da li je toliko dobra. P.S. Inače kada neki p&c naslov dobije toliku ocenu može se smatrati vrhunskim jer su te velike ocene uglavnom rezervisane za razne akcije i FPS-ove koje se ruku na srce najviše i igraju. Zamisli fleš kada bi neka platforma dobila preko 90 i tu se upravo vidi tolika razlika između PC-a i PS2. Peace.

Učlanjen
    31.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ej pa ako TI (M.C.) igras CSI Miami a nije kao ovaj sto sam ja napisao logicno je da ga ja nisam igrao!! Ostaje jos jedan CSI! Mada kad razmislim mislim da sam igrao dark motives(barem zvuci poznato)! Videcu takodje za Post Mortem(necitam gamer i ta njesra eventualno CKM) 8) Peace

Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Pa da bre Miami je najskorije izašao a i trebalo bi da je najbolji(uporediću kad odigram prethodna dva dela. Prva misija je kada u je golf klubu na pesku nađen aligator a pored njega deo ljudske ruke, a pročitao sam negde da će 4.misija biti ludilo - bogataš u testamentu sve ostavlja svom psu! Ludilo.

Primećen član El Muerte (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Reci cu ti ukratko *FAST MAN* kakav je Post Mortem:
    SADO-MAZO ZA MOZAK Iako se na pocetku ne cini takvim

Učlanjen
    31.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Super ljudi, vi bas hocete da me navucete da nepromolim glavu iz kuce jedno mesec dana 8) !!Mada ionako je lose vreme !

Ćale
    Guest

Podrazumevano

Ako volite Point&Click avanture preporučujem "The return to the misterious island".Pazario sam je pre par dana i mogu reći da se razlikuje od svih P&C igara koje sam do sada igrao.
    Ima dobar fazon sa kombinovanjem raznih,naizgled nespojivih predmeta da bi ste napravili ono što vama treba za dalji napredak u igri.
    Priča je direktno vezana za Žil Vernov roman "Misteriozno Ostrvo" i majstorski je odradjena.
    Društvo na ostrvu vam pravi majmun kojeg da bi vam se pridružio prvo morate da izlečite pa nahranite i sl.
    Ima vrlo intuitivan interfejs i veoma se lako igra mada sam se par puta "zaglavio".
    Sve u svemu preporučujem.

Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Živeo The Return to the Mysterious Island!!! Igra sa veoma malim budžetom i skoro bez reklame i najave je prosto tako odzveknula u igračkom svetu da je to neverovatno.Šta mislite da li će 'male' igre polako početi da preuzimaju primat(setite se koliko mali budžet je imao Riddick pa...)

Slične teme

1. Fox crime
    Autor pirat_w u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 17.08.2007., 15:31
  2. Crime story
    Autor jomini u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.12.2005., 03:11
  3. Crime Life
    Autor tommy gun u forumu Video igre
    Odgovora: 0