Moda na filmu

Bridget Fonda & Jennifer Jason Leigh u filmu "Single White Female" iz 1992. godine.

foto01z.jpg


foto02k.jpg


foto03hz.jpg
 
Marie Antoinette (2006) Film je onako ok, ali kostimi su toliko dobri da sam morala da kupim film...sad ga gledam svake godine bar jednom... :heart:
tumblr_lniojbyIsH1qh5pteo1_500.jpg

marie-antoinette-kirsten-dunst-16-dec.jpg

http://1.***************/-Wth9oQdwSVY/TkRW76AcaOI/AAAAAAAAFS0/bHM8KlUKP6I/s640/18th-century-baroque-kirsten-dunst-marie-antoinette-rococo-favim-com-58492.jpg
marie_antoinette_hand_fans.jpg
 
Coco, potpuno razumem tvoju oduševljenost kostimima iz filma o Mariji Antoaneti, magnifique su! :)

Pridružiću slikama koje si ti okačila i nekoliko svojih:

Meni omiljena haljina iz filma, bez konkurencije drugih, premda božanstvenih:

tumblr_l6ncgfXFqx1qap7j1o1_500_large.jpg
 
Ja sam ga gledala pre dve godine na HBO-u i od tad nisam, a uhvatila sam tad sam početak i odmah mi je privukao pažnju.

Ubola si stvarno sjajan filmski naslov za predstavljanje kostima, mislim da bi se mogle strane i strane ove teme ukrasiti njima. :)
 
Cekam ovaj film: The Snow White And The Huntsman, Charlize Theron izgleda fantasticno, bas kakva kraljica treba da bude pokvarena a prelepa:

snow-white-huntsman-charlize-theron6.jpg

snow-white-sanders.jpg

charlize-theron-snowwhite.jpg


Ovaj drugi Mirror Mirror isto obecava sto se tice kostima (mada je malo previse za moj ukus), ali kao film... ne znam bas...

images

snow-white-relativity-media-06.jpg

Julia-Roberts-Mirror-Mirror.png
 

Back
Top