pomozite

B

bedak_ns

Gost
8) ja sam 4 god. drvopreradjivacke skole i planiram nesto da upisem ali nemam pojma sta. dvoumim se izmedju gradjevine i psihologije . sta da radim sta je bolje ? pomozite mi u velikom sam bedaku
 
bedak_ns:
8) ja sam 4 god. drvopreradjivacke skole i planiram nesto da upisem ali nemam pojma sta. dvoumim se izmedju gradjevine i psihologije . sta da radim sta je bolje ? pomozite mi u velikom sam bedaku


Ako ti dobro idu matematika i fizika samo napred upisi gradjevinu, a ako si vise za bubanje (kao ja na primer :lol: ) onda upisi psihologiju. Nije vazno koji je fax prohodniji, vazno je sta si u stanju da zavrsis. PROCENI SAM SEBE! IZ ISKUSVA ZNAM DA NIKO KO TE DOBRO POZNAJENE NE ZELI DA TI KAZE JESI LI ZA TO ILI NE JER NE ZELE DA TE OBESHRABRE A IZA LEDJA PRICAJU KAKO TI NIKADA NECES ZAVRSITI TO STO SI ODABRAO.


PROCENI SAM SVOJE MOGUCNOSTI, ALI RACIONALNO DA TI GODINE NE PROPADNU UZALUDNO KAO MOM DRUGU KOJI JE BIO UVEREN DA MOZE NA ELEKTROTEHNIKU IAKO SU SVI OKO NJEGA ZNALI DA NIJE ZA TO. POSLE 6 ODINA SHVATIO JE DA NIJE ZA TO, ALI BILO JE KASNO- POTPUNO SE RAZOCARAO U ZIVOT.
 
Ма грађевину упиши. Батали друштвене науке. Као инжењер можеш да радиш где год хоћеш. Да могу да вратим време, никада не бих поново уписао језике.
 
Ja sam studirala gradjevinu i bilo mi je jaaako teško, zato što sam pokušala da radim i učim u isto vreme. Gradjevina je divna ali moraš joj se maksimalno posvetiti da bi završio. Dakle, ako želiš dobro plaćen posao, a uz to ti se dopada gradjevinarstvo i ima ko da te finansira dok ti mnooogo učiš- to je to. Dobro razmisli jer je vrijeme skupo.
 

Back
Top