Taverna IV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Уз шта ли ће овај мој да израста, за сада је нормалних активности, ал` још је мали, има 3 године...и мислим да почињу богиње, данас сам приметила, личи ми на то....:neutral:

Ne mora da znači da su boginje, boginje obično idu u jesen..možda je neki osip od sunca ili alergija?
 
:eek: Gde ce se buckas? :cool:
....у базенчету....журка још траје.:mrgreen:

..у кади, ако су се смилостивили ови тирани, за воду....
ако нису , у комшијски базен, нема ми друге...:lol:

Ne mora da znači da su boginje, boginje obično idu u jesen..možda je neki osip od sunca ili alergija?
Сумњам на њих јер је његов друг имао до скора, па се видели кад му прошле, а можда је и алергија, сутра морамо код лекара.
Долази ми сестра у госте, трудница, и не би смела , ако он има богиње,,,
А и ближи се Вуков рођендан, баш безвезе ако су богиње, не можемо да правимо журку
 
moj mlađi je imo varičele u julu na moretu...bolje da ti ne pričam..imao je samo godinu i po dana i prvi put smo išli s njim na more....

Nemoj..mogu samo da zamislim kako ti je bilo..:lol:

Сумњам на њих јер је његов друг имао до скора, па се видели кад му прошле, а можда је и алергија, сутра морамо код лекара.
Долази ми сестра у госте, трудница, и не би смела , ако он има богиње,,,
А и ближи се Вуков рођендан, баш безвезе ако су богиње, не можемо да правимо журку

Držim fige da je alergija, brzo prodje..:zag:
 
c c c c.... kako joj je bilo?! a, kako je bilo detetu, ne pitas! :( .... :p

ma sve je prošlo dobro kako sam se bojala....on je samo izvoljevo...ništ mu nije falilo...nit temperatura,niti ikakvi bolovi...samo su ispupele,al nesmo mogli na plažu i u more,pa nas je smarao u apartmanu...oću ovo oću ono....uf bre...
 
pa da

samo ako je ladan :)
poslednjih par dana ne pijem
jedem voce
ne znam sta mi je
rum-image-3.jpg
 
..ал се изљубисте, не могу да похватам ко с ким, кад, што, кога брига, ....
Одох на спавање....
Предлак, како жена, не питах?:heart:
 
..ал се изљубисте, не могу да похватам ко с ким, кад, што, кога брига, ....
Одох на спавање....
Предлак, како жена, не питах?:heart:

ne mogu da znam tacno
mogu samo da predpostavim
vi zenske se stvarno namucite dok donesete na svet mladunce :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top