Taverna IV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Žalbe na rad moderatora upućuješ tabu?..to znaš?..:D
Ja onomad pisao s.modovima,dakle sad moram da šiljim olovku Tabu da pišem?:D
ma... jel ce nju da prekore ili sta? Dobar je lik, ne bih da ispadne ona nesto... zbog moje dokonosti :)

Neće se čobanica ljutiti,super je ona,samo se ti žali :D
Napokon,to očvršćuje moderatora da bude dosledan svim zadacima :D
 
Pa nema šta da je prekore ako je pogrešila sa procenom i kaznila bez potrebe, poništiće ti kaznu..ništa strašno, dešava se..:D

Inače je Milica sjajna..

Nije njena greska... greska je administratora zbog nepotpunog pravilnika - nigde nije naznaceno da treba da se obratis Moderatoru ako imas neko pitanje kao sto sam ja sad postavio :) Milica je postupila kako je trebala - lepo pise da ne treba da se postavljaju teme koje nisu u skladu sa pdf-om, ali isto tako nigde ne pise gde se postavljaju pitanja? :)
 
Nije njena greska... greska je administratora zbog nepotpunog pravilnika - nigde nije naznaceno da treba da se obratis Moderatoru ako imas neko pitanje kao sto sam ja sad postavio :) Milica je postupila kako je trebala - lepo pise da ne treba da se postavljaju teme koje nisu u skladu sa pdf-om, ali isto tako nigde ne pise gde se postavljaju pitanja? :)

Uh Oto...bilo je ranije tema, doduše na prometnijim pdf-ovima gde su korisnici mogli da postavljaju pitanja i gde je moglo da se raspravlja o tako nekim pitanjima
vezanim za pravilnik i rad foruma..ne pitaj šta je sve bilo na tim i takvim temama..veruj mi, ljudi ponekad zaista nemaju granica pa je stoga doneta odluka da se takve teme
ukinu i da se sve žalbe ili predlozi prosledjuju direktno administraciji..
 
Uh Oto...bilo je ranije tema, doduše na prometnijim pdf-ovima gde su korisnici mogli da postavljaju pitanja i gde je moglo da se raspravlja o tako nekim pitanjima
vezanim za pravilnik i rad foruma..ne pitaj šta je sve bilo na tim i takvim temama..veruj mi, ljudi ponekad zaista nemaju granica pa je stoga doneta odluka da se takve teme
ukinu i da se sve žalbe ili predlozi prosledjuju direktno administraciji..

Nije problem... ja samo kazem da je administrator kriv zbog nepotpunog obavestenja :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top