PC se jutros sam uključio !

sch

Aktivan član
Poruka
1.942
Kad se sad nisam šlogiro' !

Lepo se jutros sam od sebe uključio. Znam, reći ćete, pregledaj viruse... Ali ja sam kod toga i previše pedantan. Imam sve žive antiviruse, firewall, antitrojan,antispy.. sve sam pokrenuo i nijedan program ništa nije pronašao, osim Trojan Guarder-a, koji je prijavio neki MSNVL.EXE. Ponovnim skeniranjem ga nisam pronašao, a ni na googlu nema ništa o njemu.
Prilično sam zabrinut. Da li je neko čuo za ovo čudovište, ili imao neki sličan problem ?

Ajmo curice,ajmo dečaci...
 
Imas u podesavanjima modema opciju " Wake up on call " . Iskljuci je . Kada te neko pozove , pozivom se ukljucuje komp . Meni je to korisna opcija jer mi je to posebna linija na kojoj nemam telefon vec samo kompjuter koji koristim za net . Kada dolazim kuci , recimo , a trreba mi kompjuter hitno , pozovem broj sa mobilnog i kada udjem u kucu , kompjuter me ceka spreman . Nije lose , a !?


3.gif
 
stonex:
Imas u podesavanjima modema opciju " Wake up on call " . Iskljuci je . Kada te neko pozove , pozivom se ukljucuje komp . Meni je to korisna opcija jer mi je to posebna linija na kojoj nemam telefon vec samo kompjuter koji koristim za net . Kada dolazim kuci , recimo , a trreba mi kompjuter hitno , pozovem broj sa mobilnog i kada udjem u kucu , kompjuter me ceka spreman . Nije lose , a !?


3.gif

Ma idi begaj k'o Dzejms Bond :lol: :lol:
 
Da, to je šifra od šizofrenije. Ali, ne zaboravi da su mnogi genijalni ljudi bili šizofreničari.

Bolje pomozi, nego što Z........

Stvarno, sada mi se zamrzne ekran u trenutku kada izadjem na net (obično čim dobijem vezu ili za par minuta) Sve sam moguće iskenirao.

Nisam utripovao, majke mi...
 
PCM je uredjaj pomocu koga Telekom pravi od jedne dobre linije dve lose. Kada nemaju 'tehnickih mogucnosti' da uvedu novu liniju, a pojavi se tetka direktora poste koja MORA da dobije liniju, onda oni korisniku koji nista ne sluti postave frekvetni delitelj odnosno PCM na liniju i tako vestacki naprave novu liniju, ali ni jedna od njih dve nije nizasta drugo osim za telefoniranje glasom. E sad, posta bi trebalo da ti na zahtev kaze da li je na tvoju liniju montiran PCM ili ne.

Pozdrav!
 
A inace to sto se tebi desava je mene izludelo svojevremeno kog jedne prijateljice koja zivi na Dorcolu, sve lepo, cim se konektuje posle nekog (uglavnom razlicitog) vremena zakove. Sve sam zivo radio, reinslatirao windows, skenirao hard na drugoj masini, kod mene kuci sve radi lepo, kod nje nikako. I tek kad sam stavio bolji modem, i oborio brzinu na 33600, vise nije kocio. Pokusaj na nekoj drugoj liniji da vidis da li blokira.
 

Back
Top