Bezrazlozna ljubomora

Ako si sigurna u sebe i svoje kvalitete nikada neces biti ljubomorna, ali ako nisi uvek ces biti nesigurna i misliti da postoji bolja i lepsa koja ce osvojiti tvog muskarca. To ce uticati na tebe ali i njega ,sto na kraju obicno dovodi do pucanja veze, jer ljubomora gusi.....jos ako je bezrazlozna kako sama kazes onda je jos gore :roll:
 
Ja sam bolesno ljubomorna!I to u vecini slucajeva bez razloga pravim scene,ne znam kada cu shvatiti da mi je to MANA i da tim samo gubim muskarca koji je samnom.Najgore je sto sam ja svega SVESNA ali...vidim da nisam jedina :wink: Ali,najgore u svemu tome je sto kada "kopam" ja i pronadjem ono u sta sam sumnjala.Tako sam recimo skoro uzela decku mob. i videla...SVASTA!
I?Sta sam dobila od toga?Nista!Niti sam mu rekla,samo sam se sekirala i to je sve!
Toliko od mene :wink:
 
greeneyegirl

Ako te zove svaki dan.Ako mozes da mu dodjes u kucu kad god pozelis.Pazljiv je i nezan prema tebi s vremena na vreme.Opusten je kad je s tobom i ponekad se ponasa kao deriste tipa:zeza te,golica,nervira.(To znaci da se navikao na tebe i voli te.) Definitivno nema drugu.
Ma samo opusteno. :wink:
 
blackeyeboy24:
greeneyegirl

Ako te zove svaki dan.Ako mozes da mu dodjes u kucu kad god pozelis.Pazljiv je i nezan prema tebi s vremena na vreme.Opusten je kad je s tobom i ponekad se ponasa kao deriste tipa:zeza te,golica,nervira.(To znaci da se navikao na tebe i voli te.) Definitivno nema drugu.
Ma samo opusteno. :wink:

A ako to ne radi onda ga iskoristi do maksimuma i ti nadji drugog! :lol: :lol: :wink:
 
Felerična:
Steffan:
Uvek ce biti boljih i lepsih od vas, bitno je da ste najbolje za vaseg dragog.. :wink: pazite nas, mazite i seksualno zlostavljajte i bice sve u redu.. :P

Slazem se :lol: :lol: :wink:

I ti si bas lepo i pametno ono napisala, pravi si slatkis... :roll: i bas se lepo slazemo.. :wink: i nisam ljubomoran na tvog muza posto ionako dobijam od tebe sve sto volim i sto mi je potrebno.. :P
 
Steffan:
Felerična:
Steffan:
Uvek ce biti boljih i lepsih od vas, bitno je da ste najbolje za vaseg dragog.. :wink: pazite nas, mazite i seksualno zlostavljajte i bice sve u redu.. :P

Slazem se :lol: :lol: :wink:

I ti si bas lepo i pametno ono napisala, pravi si slatkis... :roll: i bas se lepo slazemo.. :wink: i nisam ljubomoran na tvog muza posto ionako dobijam od tebe sve sto volim i sto mi je potrebno.. :P

I ja od tebe ljubavi :oops: Hvala :wink:
 
Nisam verovala da ce mi vasi odgovori znaciti ista,ali nisam bila u pravu.Hvala na iskazanim misljenjima i savetima, doprineli su tome da se moja ljubomora primiri bar za sada. U svakom slucaju lepo je cuti objektivna i zdravorazumska misljenja onda kada ti nisi u stanju tako da razmisljas.Jos jednom se zahvaljujem.
 

Back
Top