Концерти и дешавања

IMAG1354.jpg
 
Jedna od mojih omiljenih oblasti tj.tema za fotografisanje(iako ih po Forumu ima rasutih po raznim kategorijama, mislim) >Za pocetak, evo nesto od 9tog maja ove godine, inace Dan pobede nad fasizmom...Pa se tim povodom tradicionalno u Novom Sadu odrzava ova manifestacija-Ritam Evrope...

BwXruaI.jpg


FmagxcY.jpg


- - - - - - - - - -

mJpDQzj.jpg



- - - - - - - - - -

E ov me jako nervira...OK pise 2 fotke po postu0ja postavim 2...sacekam par minuta-u sustini gubim vreme al ajde-i on spoji u jednu LOL? pa sta sad znaci ako hocu da postavim 10 fotki treba da sedim pola sata i gledam u Forum da bi postavio...?NOn sence...da nepricamo o vise...

- - - - - - - - - -

pRIEf5E.jpg


Nt4fjOB.jpg


- - - - - - - - - -

BrhLQhw.jpg


YUdIuPz.jpg
 
Добра идеја и добра тема... имао бих и ја по нешто ту да приложим...
Нека уводни пост остане овакав, али чисто да поменем да је пракса да постављамо две до три фотографије по поруци...
 
Добра идеја и добра тема... имао бих и ја по нешто ту да приложим...
Нека уводни пост остане овакав, али чисто да поменем да је пракса да постављамо две до три фотографије по поруци...

OK ali misli da i jesam negde napisao objasnio-ja postavim 2 fotke, i onda opet za par minuta jos 2 i on spoji i napravi 4 :) Tako da, ja se stvarno trudim da postujem pravila, kontash...?Ja nisam bezobrazan tip...E sad probacu da vidim koliko treba cekati do sledece dve fotke da ne bi spajao...mozda je nekih 5 min dovoljno...
 
Ма знам и за ту муку са тим аутоматским спајањем а и да си ти сасвим фин и коректан... ја нисам успео дапохватам како то ради, али тако, који минут или активност на некој другој теми изгледа да су довољни да се то спајање... пренебегне...
само без бриге...
 
Mislim da je vreme izmedju postova 5 minuta.

Sa jucerasnjeg koncerta Barcelona Gypsy Balkan Orchestra (slikano mobilnim, pa sorry za kvalitet :lol: )


Pogledajte prilog 440758
samo Ti postavljaj zato je tema :) Bdw ja kad se nadjem u situaciji da imam samo mob za fotkanje-procenim sta i kako mogu...cesto, picim vise video-bolje ispadne nego fotke...sve zavisi...Inace sve fotkannje u zatvorenom-pokret pogotovo-je JAKO zahebano...
 

Back
Top