Americke Baze Na Kosovo

vzeoy7y9

Primećen član
Poruka
862
Dali je Srpsko Kosovo iskusenje?
Nije cudo ako Amerika sa svojim bazama na Kosovo ostane do zavrsetka 3 trecog svetskog rata.
Svetski rat ce poceti iz jednu malu zemlju,[SRBIA].
Pa nije jasno kada ce se rat zarvsiti,-ali je jasno da je gospod Bog dozvolio da Srbijom na Kosovu covek okrvavi satonske ruke.
U ovom ratnom periodu,-mnogi ce nas klevetati,-da bi se po Svetom pismu zavet ispunio,-mnogi ce od nas biti prd sud izvedeni ali uvek ce gospod Bog i nas spasitelj Isus Hrist biti nam susret...
S.Sindjelich USA
 
:cry:
Dali je Srpsko Kosovo iskusenje?
Dobra west Braco Srbi!
Nije cudo ako Amerika sa svojim bazama na Kosovo ostane do zavrsetka 3 trecog svetskog rata.
Po prorocima,..svetski rat ce poceti iz jednu malu zemlju,u ovom slucaju poceo je u [SRBIA].
Pa nije jasno kada ce se ovaj rat zarvsiti,-ali je jasno kao opomena Srbima, gospod Bog je dozvolio da posle pet vekova Kosovske bitke,..na isto mesto covek okrvavi ruke Srpskom krvlju.
U ovom ratnom periodu,-mnogi ce nas klevetati,-da bi se po prorocima prorok ispunio,-mnogi ce od nas biti prd sud izvedeni ali uvek ce gospod Bog i nas spasitelj Isus Hrist biti nam u susret
...
Ko ne doso u boj na Kosovo,od ruke mu nista ne rodilo nit u olju psenica belica ni u brdu vinova lozica a nemao od roda poroda...
S.Sindjelich USA[/quote][/quote[/b][/i][/color
]][/quote]
 
Nexus 6:
ja predlazem da ti tamo obrazujes "Ilegalce" i preneses vekovnu borbu na mrsku americku teritoriju... :roll:

kako je hrabro prizivati rat u kome neces ucestvovati... :roll:

U potpunosti se slazem s tobom, samo jos malo bolje da nauci Srpski pa neka tamo gde je sada okupi sve Srbe patriote i naprave Srpsku Al-Kaidu, pa udri po mrskim nam Amerima. :P
 
Nexus 6:
ja predlazem da ti tamo obrazujes "Ilegalce" i preneses vekovnu borbu na mrsku americku teritoriju... :roll:

kako je hrabro prizivati rat u kome neces ucestvovati... :roll:
:cry:Sa Hristianski pozdrav.Ne bori se covek od domace zivotinje,jer su domace.
U ovom slucaje,ljudi Satonski nadahnuti posle 5 vekova opet gaze po Kosovskim buzurima,ali ubi ce ih Czara Lazara,opljackana levica,..skojom,..niko nezana dali kune ili blagosilje.
 
Obersturmfuehrer:
katana_blade:
U potpunosti se slazem s tobom, samo jos malo bolje da nauci Srpski pa neka tamo gde je sada okupi sve Srbe patriote i naprave Srpsku Al-Kaidu, pa udri po mrskim nam Amerima. :P

a i ti bi mogao da obnovis pravopis....
:cry: Mrskim nam Amerima.
Nauci Srpski.
Bilo bi steta lajati vas iz Ameriku, a skolovan TITOvim fondom,bolje vi nas,jer smo zasluzili.
A oni,koji gaza Kosovske Buzure gde su Srbi,braneci ga krv prolili,ubi ce ih opljackana Czara Lazara levica!!!
 
Помаже Бог Браћо. Видим слажете се жестоко. Укратко: Демократија је секта, Борис Тадић издаја, Радикали Луди,АПСОЛУТИСТИЧКА ПРАВОСЛАВНА МОНАРХИЈА.
ПРАВОСЛАВНА ЕВРОПСКА УНИЈА
 
Михајло:
Помаже Бог Браћо. Видим слажете се жестоко. Укратко: Демократија је секта, Борис Тадић издаја, Радикали Луди,АПСОЛУТИСТИЧКА ПРАВОСЛАВНА МОНАРХИЈА.
ПРАВОСЛАВНА ЕВРОПСКА УНИЈА
:cry: Boris Tadich Izdaje!
Sloboda ili demokratij.Obicno Amerika bombarduje drzave koje trebaju demokratiju a za njihov interest iste izgube slobodu...ne mislim na slobu.
Razjasni vas sarzaj!!!
[/i
 
Михајло:
Помаже Бог Браћо. Видим слажете се жестоко. Укратко: Демократија је секта, Борис Тадић издаја, Радикали Луди,АПСОЛУТИСТИЧКА ПРАВОСЛАВНА МОНАРХИЈА.
ПРАВОСЛАВНА ЕВРОПСКА УНИЈА

BOG TI POMOG'O, BRATE SRBINE! SIGURNO DA SU DS DEMOKRATE NAJCRNJA SEKTA .
PRAVOSLAVNA EVROPSKA UNIJA!
 
Nexus 6:
eremita:
PRAVOSLAVNA EVROPSKA UNIJA!

sta vam znaci ovo...jel' ste vas dvojca pri sebi???

A sta bi nam falilo da se ujedinimo sa pravoslavnim Rumunima, pravoslavnim Bugarima, pravoslavnim Makedoncima, pravoslavnim Crnogorcima, pravoslavnim Grcima - jer ako prokleta Evropa vec na Balkanu od verske islamske zajednice u BIH stvara mudzahediniju, zasto ne bi odgovorili istom merom, samo malo jace ???
 
Михајло:
Србија до Милвокија и Токија.
Наравно да сам при себи, дали то кажеш шабанима који нас гурају у ону секту од европске уније.

ma, samo me intresuje sta tebi znaci to "pravoslavna EU"...
jel' ovo sto eremita kaze ili...?
 
eremita:
Nexus 6:
eremita:
PRAVOSLAVNA EVROPSKA UNIJA!

sta vam znaci ovo...jel' ste vas dvojca pri sebi???

A sta bi nam falilo da se ujedinimo sa pravoslavnim Rumunima, pravoslavnim Bugarima, pravoslavnim Makedoncima, pravoslavnim Crnogorcima, pravoslavnim Grcima - jer ako prokleta Evropa vec na Balkanu od verske islamske zajednice u BIH stvara mudzahediniju, zasto ne bi odgovorili istom merom, samo malo jace ???

pa, jel' su Sloba i Seselj radili na tome, ono Srbija-Rusija-Belorusija-Ukrajina-Irak-Iran-S. Koreja-Kina, pa ih pogledaj sada...

pa i ujedinicemo se sa svim pravoslavnim narodima...kada udjemo u EU...
 
U potpunosti se slazem s tobom, samo jos malo bolje da nauci Srpski pa neka tamo gde je sada okupi sve Srbe patriote i naprave Srpsku Al-Kaidu, pa udri po mrskim nam Amerima. :P[/quote]
:x Ako sam je na tvom mestu u Beogradu,a hocu da imam komputer,moprao be svako jutro idem na Cvetkov pijac da od stola do stol probam kajmak ili tvrdog Seljakog sira, a potom,be molo gucnuoti sljivocu,i taco bi usparao ga si kupim computer.
Na drugu strna dinara,imam si komputer jr sam TITOVA *uda titrao pa sad nogi da piskaram,jer mi se oni moze za *urac uhvate.
No,no *agarcu jedan,Srbin je Srbin dali je u tvom *mrdljivon vozdovcu, ili u Milokiju,mismo isti.
Stose tice rata i kosovo,to neces izbici pa makar bio za glavu kraci!!!
 
A po kojem osnovu je to Kosovo srpska zemlja? Po etničkom sigurno nije,pa da nije onda po istorijskom?
Pa kad smo za poštovanje istorijskog principa,zašto se Banat,Erdelj i Bačka ne vrate Madjarskoj?
 
srebro:
A po kojem osnovu je to Kosovo srpska zemlja? Pa kad smo za poštovanje istorijskog principa,zašto se Banat,Erdelj i Bačka ne vrate Madjarskoj?
Ovde se pominjaju Srpske provincije.Ako na Kosovo,Shiptari sruse sve Srpske Istoriske objekta,Monastire i Srpske pravoslavne Crkve,hvala US-NATO Avec su to uradili,pa se pita "Svaba" cije je Kosovo,on ce reci Shiptarsko.
Pitanje Backe (Vojvodine),ako idemo po dinanstije Nemanjica,nema veze ako je Srpski neprijatelj ziveo ili zivi tamo,Vojvodina bola i ostace nasa!!!
 

Back
Top