Ближи ли се крај ове власти?

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
Сведоци смо низа неуспеха ове власти, као и глупих изјава премијера, председника, као и појединих министара. Шта мислите, колико још до смене власти, да ли ће отићи мирно или ће отићи онако како су на власт дошли?

 
Сведоци смо низа неуспеха ове власти, као и глупих изјава премијера, председника, као и појединих министара. Шта мислите, колико још до смене власти, да ли ће отићи мирно или ће отићи онако како су на власт дошли?


Svakako bi bilo glupo da se sve zavrsi samo na izborima. Izdajnici i izrodi treba da plate visoku cenu, a ne smeju se zaobici ni sitni kolaboranti, obicni clanovi NATO partija.
 
Svakako bi bilo glupo da se sve zavrsi samo na izborima. Izdajnici i izrodi treba da plate visoku cenu, a ne smeju se zaobici ni sitni kolaboranti, obicni clanovi NATO partija.

У праву си, али ја сам за то и да неки из полиције морају да одговарају. Ко је наредио пребијање србске омладине?
 
Овај 100%

ivica-dacic.jpg
 
У праву си, али ја сам за то и да неки из полиције морају да одговарају. Ко је наредио пребијање србске омладине?

Svakako. I oni sto su to naredili, kao i svi policajci koji su u tome ucestvovali..

Sve ove izdaje ne mogu proci tek tako, eto izgubili su zuti izbore, idemo dalje, sto je bilo bilo. Radjene su katastrofalne stvari sa dugorocnim posledicama i mnogi ce morati da nahebu...
 


To je bilo samo ukratko, ali istina je da će i nakon 2 mandata ostati dalje.

Barem 175 godina slične koalicije predstoji

Знамо и то ... То су напредни са демократама и социјалистима, па онда напредни и социјалисти са гејевцима ...

Него, да ли је истина да ће се основати нова политичка партија која ће искључиво заступати права ЛГБТРШЊР
 
Izbori ih nece oterati,jer izbori su presipanje iz supljeg u prazno.Mogu otici samo na onaj nacin na koji su dosli...Eh,da smo kao Grci,pa svi u akciju za svaku sitnicu koja nam smeta

Знаш о чему се ту ради? И када се крене у акцију, Ивица изведе 5-6.000 жандара који имају наређење да бију до смрти, ако треба
 
Kraj ove vlasti desice se kad armije nezaposlenih ostanu bez ikakvih sredstava za zivot i kad gladni i besni izadju na ulicu i krenu da lupaju radnje kako bi pokrali hranu.
Moze da ih bije ko i koliko hoce. A nece. Jer oni dobro znaju da se takva batina redovno olupa o glavu onima koji je drze.
Pa ti koji budu trebali da je drze i njome lupaju po ljudima, to nece uraditi
 

Back
Top