zenski strelcevi, sta mislite o njima?

Zenski Strelci... Chudo prirode!!!
Ja ih obozavam! Imala sam prilike da mi shefica bude Strelac. Savrsheno smo se uklapale. Najvise, kao i uvek, cenim njihovu iskrenost koju nijedan drugi znak nema. Imaju pregrsht energije i teshko koji mushkarac moze u tome da im parira, te teshko nalaze partnera koji bi ih pratio u tome.
Izgled... Hm... To vec vise zavisi od drugih aspekata, polozaja, Ascedenta i sl.
 
HeBePoBaTaH_:

Odlične za kres, zavodljive, slobodne. Ispod prividne samouverenosti, krije se milion slabosti.

Površne i materijalisti.

Niko toliko gluposti ne može da napravi, kao žena strelac. I to za 10 sekundi. Sebične. Previše mana.
:twisted: A vi ostali ste kao savršeni??? Tebe je izgleda ozbiljno opekla neka strelica, Strelčevi UVEK iskreno reaguju kada su povređeni i gadjaju u najosetljivije tačke i tačno je da mogu da naprave glupost (ja sam živi primer za to), ali to je u trenutku besa, koji je pravedno izazvan, pa je bilo bolje da si se sklonio od nje, brzo bi je prošlo i kroz 10 sekundi bi već zaboravila šta je i zašto je to rekla, i bila bi spremna da se izvini i to samo tako... A to za sebičluk... to uopšte nije istina, strelac je jedan od velikodušnijih znakova. Strelac sve što radi radi iskreno, ono što govori i kako se ponaša je u 99% situacija identično onome kako se on oseća. Verovatno si je previše pritiskao, mi MNOOGOO volimo slobodu i poverenje voljene osobe. Nismo savršeni (a ko jeste) ali ipak nismo takvi kakvim si nas prikazao
PS. jesi li ti lav? (zvučiš tako)
:wink:
 
[/b][/quote]
:twisted: A vi ostali ste kao savršeni??? Tebe je izgleda ozbiljno opekla neka strelica, Strelčevi UVEK iskreno reaguju kada su povređeni i gadjaju u najosetljivije tačke i tačno je da mogu da naprave glupost (ja sam živi primer za to), ali to je u trenutku besa, koji je pravedno izazvan, pa je bilo bolje da si se sklonio od nje, brzo bi je prošlo i kroz 10 sekundi bi već zaboravila šta je i zašto je to rekla, i bila bi spremna da se izvini i to samo tako... A to za sebičluk... to uopšte nije istina, strelac je jedan od velikodušnijih znakova. Strelac sve što radi radi iskreno, ono što govori i kako se ponaša je u 99% situacija identično onome kako se on oseća. Verovatno si je previše pritiskao, mi MNOOGOO volimo slobodu i poverenje voljene osobe. Nismo savršeni (a ko jeste) ali ipak nismo takvi kakvim si nas prikazao
PS. jesi li ti lav? (zvučiš tako)
:wink:[/quote]

Ne gledam u Natalne karte, mape, ne držim visak i ne pričam "Auummmmmmm", kada govorim o ženama rođenim u znaku strelca. Govorim iz iskustva, jer sam bio u dugim vezama sa pripadnicama ovog znaka.
Pošto sam se gušio u njihovoj praznini, sve što me je oduševljavalo na početku, palo je u vodu. I neverovatno sam lako disao posle njih :wink: Nisam nikoga pritiskao, ja to po definiciji ne radim. Ne rade one gluposti iz besa, već zato što je praznoglavost u stvarima koje se lično njih tiču, deo njihove prirode. Sa druge strane, mogu da izeklamuju čitavu algoritamsku tablicu napamet, ili da znaju stvari koje se tiču opšte kulture. U bitnim stvarima zakazuju konstanto, a ja ne trpim prazninu! Kako može strelac da ostavi lava 8) Pobegao sam glavom bez obzira.
 
HeBePoBaTaH_:
:twisted: A vi ostali ste kao savršeni??? Tebe je izgleda ozbiljno opekla neka strelica, Strelčevi UVEK iskreno reaguju kada su povređeni i gadjaju u najosetljivije tačke i tačno je da mogu da naprave glupost (ja sam živi primer za to), ali to je u trenutku besa, koji je pravedno izazvan, pa je bilo bolje da si se sklonio od nje, brzo bi je prošlo i kroz 10 sekundi bi već zaboravila šta je i zašto je to rekla, i bila bi spremna da se izvini i to samo tako... A to za sebičluk... to uopšte nije istina, strelac je jedan od velikodušnijih znakova. Strelac sve što radi radi iskreno, ono što govori i kako se ponaša je u 99% situacija identično onome kako se on oseća. Verovatno si je previše pritiskao, mi MNOOGOO volimo slobodu i poverenje voljene osobe. Nismo savršeni (a ko jeste) ali ipak nismo takvi kakvim si nas prikazao
PS. jesi li ti lav? (zvučiš tako)
:wink:[/quote]

Ne gledam u Natalne karte, mape, ne držim visak i ne pričam "Auummmmmmm", kada govorim o ženama rođenim u znaku strelca. Govorim iz iskustva, jer sam bio u dugim vezama sa pripadnicama ovog znaka.
Pošto sam se gušio u njihovoj praznini, sve što me je oduševljavalo na početku, palo je u vodu. I neverovatno sam lako disao posle njih :wink: Nisam nikoga pritiskao, ja to po definiciji ne radim. Ne rade one gluposti iz besa, već zato što je praznoglavost u stvarima koje se lično njih tiču, deo njihove prirode. Sa druge strane, mogu da izeklamuju čitavu algoritamsku tablicu napamet, ili da znaju stvari koje se tiču opšte kulture. U bitnim stvarima zakazuju konstanto, a ja ne trpim prazninu! Kako može strelac da ostavi lava 8) Pobegao sam glavom bez obzira.
[/quote]

Strelci generalno uopste nisu prazni, naprotiv!
Ja znam vise muskih Strelaca i na momente mi je pakleno gadno s njima, ali kad se prizovem pameti i kad se setim kako oni gledaju na sve oko sebe, onda shvatim da se trzam za bezveze.
Ako u nekim trenucima ne obracaju paznju na tebe i ako ti se cine povrsnim, ne znaci da te ne vole i da ti ne bi zvezde s neba skinuli. A kolike su dusice... Mozda najvece dusice medju horoskopskim znacima, samo sto se ne razmecu time na svakom koraku.
 
HeBePoBaTaH_:

Odlične za kres, zavodljive, slobodne. Ispod prividne samouverenosti, krije se milion slabosti.

Površne i materijalisti.

Niko toliko gluposti ne može da napravi, kao žena strelac. I to za 10 sekundi. Sebične. Previše mana.

Znas, sve zavisi sta je za tebe previse...
Ako gledas iz svog ugla na ljude, naravno da ce ti prema sebi svi izgledati nesavrseni.
Pa biraj, mozda ti vise odgovara neko samouveren i egoistican da gresi na tvoju stetu. A strelcevi bas nisu oni koji podmecu nogu drugima.
Probaj neki drugi znak, mozda bi ti blizanci bili po volji.Sa njima mozes uvek da se raspravljas ko je u pravu.
A treba biti ponekad spreman da zastitis onoga koga volis, pa i kad taj neko nije u pravu.
Mislim da su lavovi prilicno zastitnicki tipovi,
a ti si Lav,zar ne? Jedino oni koji su rodjeni kao jedinci imaju previse izrazen ego.
 
Ha,ha,ha... Nista gore od brbljive macke !
(Idemo svi na MTV)
Mada, sigurno da strelice nisu neverne,naprotiv.
Divne su, privrzene, pozitivne, spremne na promene, drustvene i komunikativne, nisu zlonamerne, mada uvredljive jesu, samostalne i sarmantne.
Deluju povrsno jer ne vole "ozbiljne" teme, smaranja i slicno,ali ispod te povrsine ima dovoljno ozbiljnosti i realnog razmisljanja.
Osobe koje zele da ulepsaju svet !

...mada ima tako nezadovoljnih muskaraca... :roll:
 
animsaj:
Ha,ha,ha... Nista gore od brbljive macke !
(Idemo svi na MTV)
Mada, sigurno da strelice nisu neverne,naprotiv.
Divne su, privrzene, pozitivne, spremne na promene, drustvene i komunikativne, nisu zlonamerne, mada uvredljive jesu, samostalne i sarmantne.
Deluju povrsno jer ne vole "ozbiljne" teme, smaranja i slicno,ali ispod te povrsine ima dovoljno ozbiljnosti i realnog razmisljanja.
Osobe koje zele da ulepsaju svet !

...mada ima tako nezadovoljnih muskaraca... :roll:
Dobro si mu i rekla :wink: 8) :D
 
Nestasna Ameba:
animsaj:
Ha,ha,ha... Nista gore od brbljive macke !
(Idemo svi na MTV)
Mada, sigurno da strelice nisu neverne,naprotiv.
Divne su, privrzene, pozitivne, spremne na promene, drustvene i komunikativne, nisu zlonamerne, mada uvredljive jesu, samostalne i sarmantne.
Deluju povrsno jer ne vole "ozbiljne" teme, smaranja i slicno,ali ispod te povrsine ima dovoljno ozbiljnosti i realnog razmisljanja.
Osobe koje zele da ulepsaju svet !

...mada ima tako nezadovoljnih muskaraca... :roll:
Dobro si mu i rekla :wink: 8) :D


Ček da vidim šta bih ja na ovo imao da kažem :lol:
Nisu neverne, pozitivne - jesu, spremene na promene - stihijski su spremne na promene, ako zapuca boli ih uvo za ceo svet, gledaju samo svoje dupence. :? Kasnije će to pokušati da poprave, ali kasnije je kasno za lava :P Sebične su do te mere, da ako im se spava, ne pada im na pamet da ugase požar komšiji u dvoristu (glup primer ali ilustrartivan). Opet, pamte sve rođendane ljudi iz okruženja. Užasni formalisti. Jako im je stalo da ostave lep utisak, posebno kod prijatelja, rodbine itd. Komunikativne jesu, imaju veliki broj prijatelja. Opet, forme radi.

Nije tačno da ne vole ozbiljne teme. Uživaju u intelektualnim raspravama. Sve je to savršeno upakovana ambalaža u kojoj nema sadržaja. Ne bih Vas više zadržavao, drage moje žene strelci. Smoriste me (kao i obično). Sve najbolje :wink:
 
HeBePoBaTaH_:
Nestasna Ameba:
animsaj:
Ha,ha,ha... Nista gore od brbljive macke !
(Idemo svi na MTV)
Mada, sigurno da strelice nisu neverne,naprotiv.
Divne su, privrzene, pozitivne, spremne na promene, drustvene i komunikativne, nisu zlonamerne, mada uvredljive jesu, samostalne i sarmantne.
Deluju povrsno jer ne vole "ozbiljne" teme, smaranja i slicno,ali ispod te povrsine ima dovoljno ozbiljnosti i realnog razmisljanja.
Osobe koje zele da ulepsaju svet !

...mada ima tako nezadovoljnih muskaraca... :roll:
Dobro si mu i rekla :wink: 8) :D


Ček da vidim šta bih ja na ovo imao da kažem :lol:
Nisu neverne, pozitivne - jesu, spremene na promene - stihijski su spremne na promene, ako zapuca boli ih uvo za ceo svet, gledaju samo svoje dupence. :? Kasnije će to pokušati da poprave, ali kasnije je kasno za lava :P Sebične su do te mere, da ako im se spava, ne pada im na pamet da ugase požar komšiji u dvoristu (glup primer ali ilustrartivan). Opet, pamte sve rođendane ljudi iz okruženja. Užasni formalisti. Jako im je stalo da ostave lep utisak, posebno kod prijatelja, rodbine itd. Komunikativne jesu, imaju veliki broj prijatelja. Opet, forme radi.

Nije tačno da ne vole ozbiljne teme. Uživaju u intelektualnim raspravama. Sve je to savršeno upakovana ambalaža u kojoj nema sadržaja. Ne bih Vas više zadržavao, drage moje žene strelci. Smoriste me (kao i obično). Sve najbolje :wink:

Svaka cast za komentar, ovo bih isto ispisala ali za muskog Strelca.
Dakle, ja sam Ovan (podznak Strelac) koja je provela skoro 14 god.sa Strelcem, bukvalno pobegla od njega i prerodila se. Spavanje nije nimalo glup primer, ja ga zbog spavanja i ostavila, jer je morao da otspava 2-3 sata u isto vreme (od 18:00-21:00) a posle da ide na fitnes i to svakog dana ili ako nije po njegovom, ceo svet bi mu bio kriv (ja). Ja se nisam pitala nego mora da budem raspolozena i pri ruci kad mu trebam :-), nimalo neprilagodljiv. Iskren, ambiciozan, avanturista (voli da putuje gde on hoce, svi godisnji moraju se prilagoditi njemu a sa partnerom postupa ultimativno, dolazis-nedolazis)Takav 'osobenjak' ne verujem da postoji u Zodijaku. A najgore je sto neznas na cemu si, menja raspolozenje za minut. Ovo je bilo moje iskustvo.
Nakon njega dosao je Lav, to su posebna kategorija, kad smo bili u blizini :lol: oseca se toplina, on je bio suprotan od Strelca, siroko srce ali...cudan brate, odjednom bi se udaljio i povukao pa vratio kao "nije mi nista" dok nisam :evil: i oterala ga NEPOVRATNO. A "Kralj" se ne ponizava, rado bi da si grizne od dupeta zbog i ne priznaje da nesto radi neispravno. Cini mi se jak konzervativac i tezak za promene. Izvini Lave, mozda si dobar ali taj moj je bio "nepogodjen":), sa jednim iskljuckom-"bojno polje" je savrseno funkcionisalo :oops: :lol:

Izvinite sto malo minirala topic, htela sam da kazem da 'zodijacko' savrsenstvo u praksi je :roll:
Evo jos malo o zenskim strelcevima, moja rodjaka (vrlo bliska) je Strelac, sjajan covek u svakom pogledu ali
njen decko nije je mogao izdrzati, kaze mnogo je dobra ali " malo cudna"

Inace licno se druzim sa strelcevima i mislim da su dobri drugovi ali malo 'moody 'partneri :wink:
 
Efi, izvini na iskrenosti, ali jednoj moody Ovnici verovatno i ne bi odgovarao Strelac, bio on moody or not. Cudo da Lafchina nije uspeo da te "zadovolji". Lafovi su mlogo stabilniji frajeri, ali eto... Omane pokoji :wink:
Jako me interesuje nastavak tvoje price :shock: Da li se pojavio neki koji ti je "legao"? :roll:
Pozdrav od Vodolije/Ovna :D
 
Ne mogu da verujem da neko moze toliko da pogreshi shto se tiche strelcheva- zenskih (govorim o neverovatnom). Znachi sve shto je rekao je pogreshno. Strelchevi (zenski) def. nisu dosadni, ne pamte rodjendane drugih ljudi poshto je to za njih samo formalnost, a one nisu formalne, tachno je da vole da ostave dobar utisak na okolinu poshto one i jesu dobre, imaju mnogo prijatelja ne zbog formalnosti nego zato shto bez ljudi one ne funkcionishu, vole slobodu i ne vole egocentrichne ljude. To je neshto iz prve ruke. Mada, na kraju sve je od osobe do osobe.
 

Back
Top