Audiograbber 1.81
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Audiograbber 1.81

Početnik
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Audiograbber 1.81

Zasto pesme koje hocu da snimim sa audio cd-a na hard disk zauzimaju od 30 do 60 i vise Mb? Radi se o pesmama standardne duzine nekih 4-5 minuta. Kako da podesim da ih prebaci u mp3 i da ne zauzimaju toliko prostora??

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa vidi, ako koristis neregistrovan audio graber onda ti daje opcije da konvertujes samo neke pjesme, ali bih ti preporucio nesto mnogo jednostavnije a free je..

CD-ex je idealno rjesenje za mnoge pa i tebe.. I sam ga koristim.. dakle pomocu ovog programa mozes svoje datoteke da konvertujes u mp3 format i da ti svaka pjesmica zauzme nekih 3 do 4 mb.. Poz.

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Podrazumevano

Citat Original postavio GZ
    Pa vidi, ako koristis neregistrovan audio graber onda ti daje opcije da konvertujes samo neke pjesme, ali bih ti preporucio nesto mnogo jednostavnije a free je..

CD-ex je idealno rjesenje za mnoge pa i tebe.. I sam ga koristim.. dakle pomocu ovog programa mozes svoje datoteke da konvertujes u mp3 format i da ti svaka pjesmica zauzme nekih 3 do 4 mb.. Poz.
    Kako se to registruje audiograbber?

Ag je free program i nije potrebna nikakva registracija da bi radio. I jos je mnogo bolji od CD-exa.

Sto se tice resenja problema. Prvo skini Serbian2.lng fajl sa ag-ovog sajta - onda odaberi nas jezik. Nakon ovoga svi meniji i podesavanja ce biti prevedeni i moci ces i sam da se snadjes oko svega sto ti je potrebno.

Izmeni za pocetak Opcije - MP3 opcije - Kopiraj u ...
    pa umesto WAV datoteku sto je default promeni u MP3 datoteku sa direktnim kodiranjem, bez posredne WAV datoteke.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Bez uvrede ali taj graber koji sam nekada probao je isto imao verziju 1.81 i bila je potrebna registracija ne znam da se uslovi mozda nisu promijenili pa sam zato i predlozio covjeku CD-ex.. Mada pored audio grabera ima dosta tih programa a ako nista valjda ima Windows Media Player 10, sto isto moze da uradi sa njim.. Nista licno samo eto nisam znao za to da je ovaj "FREE".. Poz.

Aktivan član DabaMAN (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Zašto ne koristiti AAC enkoder, tj. mp4? Na 128 kbps zvuči isto kao i mp3 na 256 kbps, a veličina izlaznog fajla je peko 50% manja. Najbolje rešenje ako ti je Mp3 'prevelik'.

Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

I da, audiograber nije besplatan. Zahteva registraciju.

Zainteresovan član shone83 (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

ovaj novi ag 1.83 ne zahteva registraciju, upravo sam ga skinuo, ali neke starije verzije koje sam pre koristio su zahtevale.

Primećen član ZoNi (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

au, bre, ljudi... AG od verzije 1.83 JESTE besplatan (taj 1.81 je bio shareware!)

dalje, CDex jeste bolji od AGa i manje opterecuje komp...

Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Podrazumevano

Citat Original postavio GZ
    Bez uvrede ali taj graber koji sam nekada probao je isto imao verziju 1.81 i bila je potrebna registracija ne znam da se uslovi mozda nisu promijenili pa sam zato i predlozio covjeku CD-ex.. Mada pored audio grabera ima dosta tih programa a ako nista valjda ima Windows Media Player 10, sto isto moze da uradi sa njim.. Nista licno samo eto nisam znao za to da je ovaj "FREE".. Poz.
    Ma ock. Poz.

Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Podrazumevano

Citat Original postavio DabaMAN
    I da, audiograber nije besplatan. Zahteva registraciju.
    Vest sa sajta.

December 25 : Audiograbber will be freeware. new!
    On February 9, 2004 Audiograbber will be released as freeware. When I sold my other cd-ripper AudioCatalyst to Xing I signed a contract which has not allowed me to release Audiograbber as freeware but on February 9, 2004 that contract expires. It has been a great journey and experience making Audiograbber and it has paid off well so now I feel it is time to give something back to the "Internet and MP3 community" so freeware it will be. I am also fed up with all the administrative work which I now hope it will be less of. I will continue developing Audiograbber and with less administrative work I can hopefully spend more time making new versions.

Inace i 1.82 je freeware i ne trazi registraciju.

Btw, cd-ex ima konfuzniji interfejs, nije preveden na srpski, malcice je sporiji, a sto se tice zauzimanja procesora to bas i nije neka prednost.

Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Pa OK, odlično! I treba da bude besplatan, a usto to je vrlo kvalitetan program.

Zainteresovan član stonex (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Uzmi lepo Express rip , jedan lagan program koji odlicno zavrsava prebacivanje u WAV i MP3 , a i izuzetno je lak za rukovanje . Evo ispod linka .
    Pozdrav .

http://www.nch.com.au/rip/ripsetup.exe

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Sve sto je brzo to je i kuso...
    Kvalitet samog file-a, pravljen AG je loshiji u odnosu na file pravljen CDex-om...Tu cinjenicu su odavno utvrdili kompetentni ljudi...
    A da se ovo ne bi po ko zna koji put pretvorilo u rat koji je graber bolji.....

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Zrtva represije

Slične teme

1. audiograbber
    Autor arminvanbuuren u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.04.2009., 20:58
  2. Audiograbber? Kako i Sta?
    Autor BOEING u forumu Softver
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 18.02.2008., 13:41
  3. Ne radi Audiograbber?