Ah ta nevinost!

MilicicaBg

Početnik
Poruka
16
Cao drugari moji!Ja sam nova na forumu,javljam se jer imam VELIKI problem,nadam se da cete mi pomoci.U stvari,treba mi savet.
Nedavno sam spavala sa deckom,koji mi je inace bio prvi.Bolelo,je,malo krvarilo ali sve to je normalno i ne toliko vazno kao dogadjaj usled naseg "drugog" puta koji se dogodio nakon nekoliko dana.Sve je bilo ok,dok ja nisam pocela da krvarim.Pomislih da je to normalno.
Da, "pomislih"
A sada,MOJ PROBLEM je sto je to krvarenje trajalo saaatima,bez prestanka.Ne znam tacno koliko ali krvarila sam oko 5-6h sigurno.Nisam isla kod doktora jer me je strah da nije nesto ozbiljno.
Sada sam u redu,samo me zanima da li se to nekoj devojci dogodilo ili sam jedinstven slucaj? :cry: pomagaaajte!
Ocekujem odgovore (mogu se prikljuciti i muskarci :wink: )
 

To mi je bila prva asocijacija, izvini ako sam ja bio "malo grub". Najbolje da o tome pitaš na podforumu Zdravlje ili Ženski ćošak, jer očigledno nešto nije Ok. Možda nisi bila dovoljno pripremljena za odnos, mora sve da klizi 8) i onda nema problema. To je muški ugao, za ostalo se raspitaj kod devojka sa foruma.
 
Milice... ccccc. Prosto nisam mogao da poverujem kada sam pročitao. Svaka, ali... SVAKA, zena/devojka mora... i ponavljam MORA otići na ginekološki pregled barem jednom godišnje, a preporučuje se na svakih šest meseci. Te priče tipa: strah me itd. su neviđeno nepromišljene. Reći ću ti i zašto.
Ranica na grliću materice se javlja kod velikog broja žena. U većini slučajeva ona zaraste sama od sebe, ali se dešava da na nekima treba i medicinski zahvat. Te ranice ukoliko se ne tretiraju u prvih šest meseci određenim metodama, koje su više nego bezbolne, mogu prerasti u predkancerogeno stanje, a potom i u kancerogeno. Pa sad ti vidi šta ti je činiti...? Otići na pregled ili ,ne daj Bože, boriti se za život. Izvini ako sam toliko okrutan, ali mi se čini da ćeš baš iz ove surovosti izvući normalan zaključak i povući potez koji si trebala već uraditi.
Ne želim da te plašim, samo da ti ukažem na nešto što mnoge devojke uzimaju olako. Moj predlog (više molba) je da odeš kod ginekologa i to kod privatnika, jer su državni službenici nesavesni. Nazovi ti lepo neku ginekološku kliniku i rapitaj se za pregled.
Pozdrav i iskreno se nadam da nije ništa ozbiljno.
 
Ja sam svesna da moram da odem kod ginekologa,i da je normalno da se ide na pregled svakih 6 meseci,ali ja sam TEK izgubila nevinost covece? :cry: Nije valjda toliko opasno :cry:
Poznato nam je da je krvarenje normalna pojava pri pucanju himena ali mene brine tolika kolicina krvi,razumes?Ne znam,poludecu od nerviranja :cry: :cry: :cry:
 
MilicicaBg:
Ja sam svesna da moram da odem kod ginekologa,i da je normalno da se ide na pregled svakih 6 meseci,ali ja sam TEK izgubila nevinost covece? :cry: Nije valjda toliko opasno :cry:
Poznato nam je da je krvarenje normalna pojava pri pucanju himena ali mene brine tolika kolicina krvi,razumes?Ne znam,poludecu od nerviranja :cry: :cry: :cry:
Pravac ginekolog...i tačka :!:
 
I meni su odmah pale na pamet ranice, samo da sam ja to kazao zvucalo bi mnogo perverzno i niko me ne bi ozbiljno shvatio.. :P ovako je bolje, slazem se sa tobom da bi obavezno trebala da ode kod ginekologa na pregled sto pre.. :roll:
 
idi kod ginekologa,ali nemoj da se plasis,nije to nista strasno...sigurno te je samo malo zakacio i usled toga si krvarila vise nego sto je uobicajeno...
to se desava mnogim devojkama...moja sestra je ginekolog,tako da budi uverena da je ranica zarasla cim je krv prestala da ide....
a kod ginekolga idi obavezno,jer kao sto je neko vec pomenuo moras da ides 2 puta godisnje oabvezno,a ako imas redovne sexulane odnose i cesce...ja ti preporucujem da ides na institut,tamo najvise rade sa mladima..
pozz :wink:
 
Nisi otishla kod doktora jer se PLASHISH DA NIJE NESHTO OZBIJNO!? Pa ti nisi normalna! Takvo bahato ophodjenje prema sopstvenom zdravlju te nece daleko odvesti u zivotu. TRK KOD DOKTORA!!! :!:
 
MilicicaBg:
Ja sam svesna da moram da odem kod ginekologa,i da je normalno da se ide na pregled svakih 6 meseci,ali ja sam TEK izgubila nevinost covece? :cry: Nije valjda toliko opasno :cry:
Poznato nam je da je krvarenje normalna pojava pri pucanju himena ali mene brine tolika kolicina krvi,razumes?Ne znam,poludecu od nerviranja :cry: :cry: :cry:


pravac lekar,
tek izgubila nevinost, pa kakve to veze ima.
nauci se odmah da redovno posecujes lekara, sebe radi.
 
pcelica:
MilicicaBg:
Ja sam svesna da moram da odem kod ginekologa,i da je normalno da se ide na pregled svakih 6 meseci,ali ja sam TEK izgubila nevinost covece? :cry: Nije valjda toliko opasno :cry:
Poznato nam je da je krvarenje normalna pojava pri pucanju himena ali mene brine tolika kolicina krvi,razumes?Ne znam,poludecu od nerviranja :cry: :cry: :cry:


pravac lekar,
tek izgubila nevinost, pa kakve to veze ima.
nauci se odmah da redovno posecujes lekara, sebe radi.
Ti kao gradjevinac se bas razumes u busenje..... :?:
 
:lol: veliki pozdrav!
Znas kako,prvo sto mi pada na pamet je:A da li tvoj momak koji je ucestvovao u toj radnji uopste zna za tvoj problem,i da li se on nervira koliko i ti?Naravno da ces otici kod ginekologa bez odlaganja na rutinski pregled,i toga ne treba da se bojis,ali ako su moje sumnje opravdane,imas veci problem sa tim deckom nego sa popucalim himenom...samo bez panike...cao! :D
 
Ali ne razumem te nikako! Sta ti to znaci tek sam izgubila nevinost i da odma idem kod ginekologa?!?
Hej ja sam isla kod ginekologa prvi put u petnestoj god. a nevinost sam izgubila u 19-toj.Dobro tek kad sam izgubila nevinost sam pocela redovno da idem (na svakih 6-8 meseci)
I mene je prvi put bolelo i krvarila sam ali je krvarenje stalo za sat-dva i ne bih mogla da kazem da je nesto preterano bilo.
Zamisljala sam kao klinka ginekologa kao mucitelja i cela ta prica mi je bila strasno traumaticna ...ali nije bas tako! Nije prijatno...jasno ali...zamisli se malo...Spreciti ili leciti:?:
 
MilicicaBg:
Ja sam svesna da moram da odem kod ginekologa,i da je normalno da se ide na pregled svakih 6 meseci,ali ja sam TEK izgubila nevinost covece? :cry:
Ma da, sacekaj 2-3 godine, a onda idi redovno, na 6 meseci.... :roll: Svasta! :P
Mislim da bi i to gubljenje nevinosti bilo mnogo lakse da si se savetovala sa ginekologom.
Ne vidim zasto odlazak kod ginekologa svi povezuju sa pocetkom seksualnog zivota.... Neki ginekoloski problemi uopste nemaju veze sa seksualnim zivotom, tako da bi trebalo i inace redovno osecivati lekara.
 
MilicicaBg:
Cao drugari moji!Ja sam nova na forumu,javljam se jer imam VELIKI problem,nadam se da cete mi pomoci.U stvari,treba mi savet.
Nedavno sam spavala sa deckom,koji mi je inace bio prvi.Bolelo,je,malo krvarilo ali sve to je normalno i ne toliko vazno kao dogadjaj usled naseg "drugog" puta koji se dogodio nakon nekoliko dana.Sve je bilo ok,dok ja nisam pocela da krvarim.Pomislih da je to normalno.
Da, "pomislih"
A sada,MOJ PROBLEM je sto je to krvarenje trajalo saaatima,bez prestanka.Ne znam tacno koliko ali krvarila sam oko 5-6h sigurno.Nisam isla kod doktora jer me je strah da nije nesto ozbiljno.
Sada sam u redu,samo me zanima da li se to nekoj devojci dogodilo ili sam jedinstven slucaj? :cry: pomagaaajte!
Ocekujem odgovore (mogu se prikljuciti i muskarci :wink: )

razraditješ se malo..polako,normalno je to.. Jednoj mojoj devojci(sada bivšoj) je nedelju dana posle D-Day-a(iskrcavanja) išla krv..Trebalo bi malo da se isqulira dok straste.. No verovatno dok čitaš ovo--sve je ok,tako da se sigurno rastačete bez problema..
 

Back
Top