Kada vise volite da se sexate leti ili zimi?

dejo:
devojka_bgd:
Znaci, leti kad je vruce,lepljivo i svi se setaju ulicama skroz lagano odeveni ili zimi,kada je to jedini provereni nacin da se zagrejete dok napolju veje sneg i sve se mrzne?

definitivno ljeti!!! priroda majka

p.s. sto posto ce ti ukinuti post. :twisted: :twisted: :twisted:
Sto si kvaran,a sto...pa trazila sam nema istih... :roll: :oops: :roll:
Ja sam za zimu...divno je terati inat klimi koja zeli da se smoris i da se smrznes,a ti si srecan i kupas se u znoju...
8)
 
devojka_bgd:
dejo:
devojka_bgd:
Znaci, leti kad je vruce,lepljivo i svi se setaju ulicama skroz lagano odeveni ili zimi,kada je to jedini provereni nacin da se zagrejete dok napolju veje sneg i sve se mrzne?

definitivno ljeti!!! priroda majka

p.s. sto posto ce ti ukinuti post. :twisted: :twisted: :twisted:
Sto si kvaran,a sto...pa trazila sam nema istih... :roll: :oops: :roll:
Ja sam za zimu...divno je terati inat klimi koja zeli da se smoris i da se smrznes,a ti si srecan i kupas se u znoju...
8)

sorry ucinilo mi se da sam negdje vec procitao ovakav post :twisted: :twisted: :twisted:
 
devojka_bgd:
savannah:
kakve to veze ima???
kao da neko pita...kada jedes u toku dana...?
pa valjda kad si gladan...ili?
Na primer,znam kad najvise volim da jedem(nocu),ok jedem kad sam gladna,ali znam kada mi je najvise prija... :wink:

:)
he, nocu jede :))))
e pa sad...budi majstor...da uvek UZIVAS u jelu i drugim stvarima...pa ce ti onda stvarno biti svejedno :)))
 
savannah:
devojka_bgd:
savannah:
kakve to veze ima???
kao da neko pita...kada jedes u toku dana...?
pa valjda kad si gladan...ili?
Na primer,znam kad najvise volim da jedem(nocu),ok jedem kad sam gladna,ali znam kada mi je najvise prija... :wink:

:)
he, nocu jede :))))
e pa sad...budi majstor...da uvek UZIVAS u jelu i drugim stvarima...pa ce ti onda stvarno biti svejedno :)))

ok,razumem o cemu pricas,ali zivot je pun nijansi...volim to! :wink:
 

Back
Top