General Lazarevich
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: General Lazarevich

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano General Lazarevich

Danas po prvi put coristim vaseg foruma,pa sam hteo znati buducnost nasih vojny officira,kao sto je general Lazareviach.
    Nisam ovde u tudjem svetu,-sto mi je mrtvac Josip Broz i njegovi sledbenici cinili dobo,ali kao Srbin osecam se krivim kad vidim,-1943,Yaltanske zavere protiv Kraljevinu Jugoslavije,-da je nas Zapad vodio na vecitu propast.
    Krivi smo,ali ako gledamo da nas je West naveo na tanki led,zasto nebi branili svoje koji izgubise zivote od 1379 i kosovske bitke 1389 pa sve do 1999 baneci Srpsku domovinu,Slava im.
    Hasko sudjenje nije sudjenje S.Molosevich i drugim nego meni,tebi i tvojim koji ce doci na ovom svetu,jer dusman ne zeli da se Jaram skine od Srpsi Vrat,nametnut u Yalti 1943...
    S.Sindjelich USA
    [/i]

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: General Lazarevich

Citat Original postavio vzeoy7y9
    Danas po prvi put coristim vaseg foruma,pa sam hteo znati buducnost nasih vojny officira,kao sto je general Lazareviach.
    Nisam ovde u tudjem svetu,-sto mi je mrtvac Josip Broz i njegovi sledbenici cinili dobo,ali kao Srbin osecam se krivim kad vidim,-1943,Yaltanske zavere protiv Kraljevinu Jugoslavije,-da je nas Zapad vodio na vecitu propast.
    Krivi smo,ali ako gledamo da nas je West naveo na tanki led,zasto nebi branili svoje koji izgubise zivote od 1379 i kosovske bitke 1389 pa sve do 1999 baneci Srpsku domovinu,Slava im.
    Hasko sudjenje nije sudjenje S.Molosevich i drugim nego meni,tebi i tvojim koji ce doci na ovom svetu,jer dusman ne zeli da se Jaram skine od Srpsi Vrat,nametnut u Yalti 1943...
    S.Sindjelich USA
    [/i]

Slične teme

1. Brigadni general !?
    Autor SpliffFromHell u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.04.2009., 22:30
  2. Lociran general Mladić
    Autor blockhead u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.08.2008., 12:22
  3. panzer general 2 i 3