Idoli?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Idoli?

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Idoli?

Ne idoli kao ono "moram da izgledam kao britni spirs" ili kao "imam srajn majkl dzeksonu" nego ono...kad bi vas neko pitao(taj neko sam ja 8) )ko su?3 mogu da dodju u obzir i zasto ste ih naveli?hmm ovako...meni su:

I-Tarja Turunen(dokazuje da postoji i obrazovanih pevacica koje nisu napustile srednju skoluda bi postale zvijezde )i zato sto se slazem sa nekim njenim stavovima... :wink:
    II-Lady Morgana(dark artist-svidjaju mi se njeni projekti....sluzi se svojim snovima)
    III-!?dodacu kasnije...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ja mislim da je ok voleti nekoga ili sa estrade ili uopste ceniti neku poznatu licnost, mada iskreno me nervira kada neko kaze za nekog narodnjaka da mu je idol... Pa ne mislim, zaista, ako ti je idol neko od tih Grand zvezdica, najbolje se ubij.
    Moj idol je Chester Bennington, frontman linkin parka, i obrazlozicu... Nije sad da se ja nesto lozim na njega ili slicno, proslo me je to, xaxa :wink: , on je jednostavno osoba koja je zaista imala tesko detinjstvo i uspela da se pokaze u najboljem svetlu... Jednostavno cenim u postujem sve sto taj covek uradi, on je za mene zvezda u svakom pogledu, pravi muzicar, neverovatno dobrog glasa, svidja mi se kao osoba, njegova razmisljanja. Jedna jako poztivna licnost, dosta utice na mene

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

John Lennon

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Nije bas idol ali je skoro,Josip Broz 8)

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Citat Original postavio Master_Chief
    Nije bas idol ali je skoro,Josip Broz 8)

Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio Chester girl
    Ja mislim da je ok voleti nekoga ili sa estrade ili uopste ceniti neku poznatu licnost, mada iskreno me nervira kada neko kaze za nekog narodnjaka da mu je idol... Pa ne mislim, zaista, ako ti je idol neko od tih Grand zvezdica, najbolje se ubij.
    Moj idol je Chester Bennington, frontman linkin parka, i obrazlozicu... Nije sad da se ja nesto lozim na njega ili slicno, proslo me je to, xaxa :wink: , on je jednostavno osoba koja je zaista imala tesko detinjstvo i uspela da se pokaze u najboljem svetlu... Jednostavno cenim u postujem sve sto taj covek uradi, on je za mene zvezda u svakom pogledu, pravi muzicar, neverovatno dobrog glasa, svidja mi se kao osoba, njegova razmisljanja. Jedna jako poztivna licnost, dosta utice na mene
    silovao ga je porodicni prijatelj.

Poznat CobRa-SiC- (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Istočno od S... e... n... k... r... u... p... a... |qshnashljivu|... i taaako...
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ako treba da je poznata ličnost onda bi to možda bio Corey Taylor #8. Najviše zbog stava nepokoravanja prema ostalima.

Ali ipak moj idol je moj otac. Od njega sam naučio da je sve moguće uz uporan rad i da se ništa može pretvoriti u svašta.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio joGooOOD
    ... jeste, i ChazZz je uspio dapredje preko svega toga... drogirao se od 11-e godine, kada su mu se razveli roditelji, ali zahvaljujuci svojoj zeni, Samanthi i majci uspio je da se izbori sa tim (inace, osnovao je centar za odvikavanje protiv droge)...
    Ja mnogo volEm Chestera... Ali, mislim da mi od muzicara trenutno niko nije idol... Mislim da i nemam idola, nemam pojma, ali od osoba koje veoma cijenim, tu su Ramzes II (jeste da je zivio jako, jako davno ali njegova djela su zadivljujuca), a tu su i... jao ne znam... sigurna sam da ih ima JOS, ali trenutno ne mogu da se sjetim ops: pa cju vam javiti :wink: PoZzZ

Primećen član N_ToNx (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Ne treba imati idola

Aktivan član winnetou (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio Moony Angel
    ... jeste, i ChazZz je uspio dapredje preko svega toga... drogirao se od 11-e godine, kada su mu se razveli roditelji, ali zahvaljujuci svojoj zeni, Samanthi i majci uspio je da se izbori sa tim (inace, osnovao je centar za odvikavanje protiv droge)...
    Ja mnogo volEm Chestera... Ali, mislim da mi od muzicara trenutno niko nije idol... Mislim da i nemam idola, nemam pojma, ali od osoba koje veoma cijenim, tu su Ramzes II (jeste da je zivio jako, jako davno ali njegova djela su zadivljujuca), a tu su i... jao ne znam... sigurna sam da ih ima JOS, ali trenutno ne mogu da se sjetim ops: pa cju vam javiti :wink: PoZzZ
    e, da ti ispricam o ramzesu II:
    kada su ratovali sa hetititma, bila je neka vazna bitka kod Kadesha.. on se za tu bitku duuuugo spremao, reorganizovao je vojsku i posla je glasnike da vidi gde su hetiti.. glasnici su zakazali, i njegovo (ramzesa II) odeljenje su presreli hetiti kod kadesha. tu su zamalo pobedili hetiti, kad je pristiglo drugo odeljenje ramzesa, i bilo je kao nereseno.. hetiti su zahtevali da se potpise mirovni ugovor, jer ramzes vise nije imao vojske, a hetiti jesu, pa bi ih potukli, tako da se egipcani morali to prihvatiti. e, posto se nije dokazao u bitki kod kadesha, morao je nesto drugo da uradi da bi stekao postovanje podanika, i tako je sagradio one hramove.
    e, sad, ti hramovi kod abu simbela: postoje dva hrama - jedan veci, posvecen amonu-ra, i drugim njihovim bogovima, i manji, posvecen nekoj boginji.. ali, oba hrama su posvecena njemu (veci) i njegovoj zeni (manji). u tim hramovima je opisana ova bitka kod kadesha ovako: kada su egipcani presreli hetite kod kadesha, sva faraonovi (ramzesovi) vojska je ostavila na cedilu faraona, ali se on jedva izvukao, i pobedio hetite, pa je zahtevao da potpisu mir.
    jos je u vecem hramu opisivao sebe kao vecnog bika (to je njima bila sveta zivotinja tada), neustrasivog bika, i svasta jos, ne mogu sada da se setim, pogledacu u knjizi.
    a u manjem hramu, on svoju zenu poredi sa boginjom na h nesto.. ne mogu da se setim kako se zove.. a u svom hramu - na procelju ima svoje 4 figure koje sede na prestolu, a u podnozju njegovih noga su ostali clanovi porodice.. tako da on pokazuje da on vlada svima.. i sebe najstrasnije hvali..

bolje da ti idoli budu arhitekte koji su sagradili i osmislili hramove nego ramzes.. ali, ja se ne pitam..
    pozdrav :wink:

Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio N_ToNx
    Ne treba imati idola
    jesam li (pokusala)da objasnim da ne mislim na glupe idole

Neproveren član
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Maria Callas & Tarja -moja dva velika uzora u svakom smislu))))) :wink:

Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

u stvari, ramzes je kralj!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio winnetou
    e, da ti ispricam o ramzesu II:
    kada su ratovali sa hetititma, bila je neka vazna bitka kod Kadesha.. on se za tu bitku duuuugo spremao, reorganizovao je vojsku i posla je glasnike da vidi gde su hetiti.. glasnici su zakazali, i njegovo (ramzesa II) odeljenje su presreli hetiti kod kadesha. tu su zamalo pobedili hetiti, kad je pristiglo drugo odeljenje ramzesa, i bilo je kao nereseno.. hetiti su zahtevali da se potpise mirovni ugovor, jer ramzes vise nije imao vojske, a hetiti jesu, pa bi ih potukli, tako da se egipcani morali to prihvatiti. e, posto se nije dokazao u bitki kod kadesha, morao je nesto drugo da uradi da bi stekao postovanje podanika, i tako je sagradio one hramove.
    e, sad, ti hramovi kod abu simbela: postoje dva hrama - jedan veci, posvecen amonu-ra, i drugim njihovim bogovima, i manji, posvecen nekoj boginji.. ali, oba hrama su posvecena njemu (veci) i njegovoj zeni (manji). u tim hramovima je opisana ova bitka kod kadesha ovako: kada su egipcani presreli hetite kod kadesha, sva faraonovi (ramzesovi) vojska je ostavila na cedilu faraona, ali se on jedva izvukao, i pobedio hetite, pa je zahtevao da potpisu mir.
    jos je u vecem hramu opisivao sebe kao vecnog bika (to je njima bila sveta zivotinja tada), neustrasivog bika, i svasta jos, ne mogu sada da se setim, pogledacu u knjizi.
    a u manjem hramu, on svoju zenu poredi sa boginjom na h nesto.. ne mogu da se setim kako se zove.. a u svom hramu - na procelju ima svoje 4 figure koje sede na prestolu, a u podnozju njegovih noga su ostali clanovi porodice.. tako da on pokazuje da on vlada svima.. i sebe najstrasnije hvali..

bolje da ti idoli budu arhitekte koji su sagradili i osmislili hramove nego ramzes.. ali, ja se ne pitam..
    pozdrav :wink:
    heeeey :wink:
    hvala na trudu, ali ja znam skoro sve sto je poznato o Ramzesovom zivotu :wink: jeste da se ne slazem sa mnogo cime sto si napisala, nema veze-ja sam miroljubiv lik ma zezam se... svejedno, Ramzes mi je mnogo drag lik PoZzZ za tebe :wink:
    ... i naravno sve ostale

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

kad sam bio dosta mali:

Dragan Stojkovic Pixi

Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

hvala na trudu, ali ja znam skoro sve sto je poznato o Ramzesovom zivotu :wink: jeste da se ne slazem sa mnogo cime sto si napisala, nema veze-ja sam miroljubiv lik ma zezam se... svejedno, Ramzes mi je mnogo drag lik PoZzZ za tebe :wink:
    ... i naravno sve ostale
    pa ja i ne znam bas puno toga iz njegovog zivota, ovo sam samo procitala iz dve knjige, pisala sam rad iz istorije..
    nisam bas sigurna da li je bas takva bila bitka, ali znam da je ramzes izgubio. bar je tako pisalo u te dve knjige.. u stvari, ja i nemam pojma. :wink:

Domaćin mortishaaa (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Citat Original postavio wild_child
    John Lennon
    Citat Original postavio N_ToNx
    Ne treba imati idola
    ((((8

~ ~ ~ ~ ~
    Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
    ~ ~ ~ ~ ~
    DON'T WORRY BE HAPPY ((;
    PEACE

Obećava sc (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

CVETA!!!

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

ja nemam idola...sledim svoje srce :wink:

Primećen član Чупи НС (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Др Неле Карајлић! Човек је цар, прави опуштени Босанац-Сарајлија :wink:

----------
    Cupi=Чупи

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    152

Podrazumevano

Citat Original postavio sc
    CVETA!!!

Ja nemam idole, ali oni koji su najblizi tome su Aleksandar Veliki (i nije posle filma, nego odavno), slazem se za Ramzesa II i Stoja ( ).

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio miss
    ja nemam idola...sledim svoje srce :wink:
    :wink: I ne treba da ga imas niti trebas da mastas tipa e da sam ja taj i taj.

Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

eeee, pa ja nisam odgovorila na teeeemu!!
    pa nemam ni ja idola, ali ima ljudi koji mi se svidjaju, mada ni to nesto nemam.. ne volim poznate ljude..
    u svakom slucaju, nemam idola.. :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

... i naravno sve ostale
    pa ja i ne znam bas puno toga iz njegovog zivota, ovo sam samo procitala iz dve knjige, pisala sam rad iz istorije..
    nisam bas sigurna da li je bas takva bila bitka, ali znam da je ramzes izgubio. bar je tako pisalo u te dve knjige.. u stvari, ja i nemam pojma. :wink:
    Ma kako nemash pojma, IMASH I TE KAKO!!!!!! :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

... i naravno sve ostale
    Ma kako nemash pojma, IMASH I TE KAKO!!!!!! :wink: Sve sto si napisala je tacno, samo kako postoji podjela izmedju naucnika, jedni misle ovako a drugi onako, ja sam izabrala da vjerujem ovima kao sto sam i napisala. POZZZ

Slične teme

1. .Idoli/uzori.
    Autor Keeper u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 350
    Poslednja poruka: 03.09.2009., 19:22
  2. iDOLi
    Autor katy u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 17.08.2007., 19:31
  3. idoli...
    Autor batka_mija u forumu Arhiva
    Odgovora: 15