Koljeno iskace
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Koljeno iskace

Primećen član
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Koljeno iskace

Nisam u pitanju ja,nego jedna moja drugarica,mada necu nista da pitam,samo da kazem da li je to moguce?
    Ima 15 godina i prije joj je nedje bilo iskocilo koljeno vjerovatno se povrijedila...i sada ja sam prisutvovao nekoliko puta kada joj koljeno iskoci...znaci radila je fizicko i odjednom se uhvati za koljeno legne,jauce od bolova i tako nekoliko puta smo je nosili kuci!
    Ona kaze da su joj rekli u bolnici da je jedini nacin da operise koljeno i stavi cini mi se nesto metalno da bi joj drzalo koljeno!
    Da li je moguce da koljeno tako cesto iskace?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6217

Podrazumevano Re: Koljeno iskace

Pa ne znam bas ali pre toga bi do nekog kostolomca trebala otici
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1686

Могуће је, ако су јој ''отишли'' лигаменти.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Primećen član
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Eh da..pitao bih jos ovo (mene zanimaju sve stvari,sto je sto ....kada sam bio u bolnicu prije neki dan,primao infuziju,bio nesto bolestan od stomaka..dosao neki covjek oko 40 godina povrijedio je palac kada je radio na gradjevinu ali kaze da nije u pitanju nikakva povreda jednostavno je podigao tezak teret i osjetio je bol u prstu skinuo rukavice i nije mogao palcem da mrdne..to mu se desilo prije nekolika dana a sto je najjace nema nikakvih bolova u prstu niti mu je oteklo...a ne moze prst da mrdne znaci ni malo...bas me ono zainteresovalo o cemu se radi,ovaj doktor ga poslao na RTG snimak..jedino mi na pamet pada neka paraliza?

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1686

Тешко можемо знати шта му је без прегледа. Или конкретнијег описа.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Primećen član
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Pa vjerovatno ne mozete se ovako reci bez pregleda ...a opis ne znam kako bolje ...ono sto sam ja vidio a i drugi doktor (opste prakse) koji takodje nije imao blage veze,pogledao je i nije imao pojma,nista nije rekao samo uputio na rendgenski snimak...opis ne znam kako da opisem,samo ono sto sam vidio....znaci prst mu stoji u normalnom polozaju,ispravljen,samo sto ne moze da ga mrdne,znaci kao da nije njegov prst...ne moze ni malo da ga savije niti pomjeri dok na drugoj ruci naravno bez problema radi sve sa palcem..nimalo nije oteklo niti ga uopste boli,ni pri dodiru...rekao je da je radio na gradjevinu podigao teski teret,znaci nije bilo povrede nekog iscasenja,nego je samo podigao i odjednom osjetio bol u prstu,skinuo je rukavice nije mogao da pomjeri prst a bol je vjerovatno nestala...e sad ne znam a mislim da je to dosta vazno da li on uopste osjeca taj prst,znaci kad ga neko ustipne,udari da li osjeti bol,jer vjerovatno ako ne osjeca prst neka je paraliza u pitanju...ja ne znam ni zasto ovo sve pisem ..ali mi je ovo bas bilo onako interesantan slucaj nikad prije nisam cuo niti vidio nesto slicno ovako...cak se nekad zapitam da li ce tome covjeku biti sve u redu sa prstom da mu ne ostane tako zauvijek...inace ako se ne moze nsita zakljuciti po opisu tema moze LOCK

Slične teme

1. Psu mi iskace kuk ili kako vec da vam objasnim....
    Autor Marko mj u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 10.06.2009., 16:08
  2. koleno koje iskace
    Autor Meniskus u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.04.2004., 18:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku