Prince of Persia:Warrior Within

dare_987

Zainteresovan član
Poruka
329
PC System Required

Supported OS: Win98SE/2000/XP
Processor: Pentium® III 1 GHz or AMD Athlon™ 1 GHz
RAM: 256 MB
Video Card: DirectX® 9-compliant graphics card (see supported list*)
Sound Card: DirectX® 8-compliant sound card
DirectX Version: 9.0c (included on disc)
CD-ROM: 16X CD-ROM or 4X DVD-ROM
Hard Drive Space: 2Gigs

*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce™ 3/4/FX series (including 4MX)
ATI® Radeon™ 7500/8500/9000 families or newer

Preporučujem onima koji nisu kupili da kupe. A za one koji već igraju - kako vam se sviđa?
Pišite komentare.
 
Ma šta su to bre uradili od starog Princa, pa to je za plakati.

Taj novi Warrior Within je jedna tipična konzolaška igra koja će svakom iole ozbiljnijem gejmeru ići na živce. Kao prvo kontrole su užazne tako da bez analognog gamepada nema nikakvog ozbilnijeg igranja.Grafika isto tipična za konzole, ... dovoljno je samo izbliza pogledati teksture i videćete da su malo pikselaste. A spec. efekti su jadni da ne mogu biti jadniji. Zvuk je najveselija stvar u igri, jer gotovo da ga i nema. Samo neko iritirajuće kvrcanje mačeva i slaba muzika u pozadini koja se ponavlja u nedogled. Ubedljivo najveći propust je loša kamera, koja se vrti skoro na sve strane, samo ne tamo gde bi trebala.
Kao što rekoh, običan port sa konzole. A, da, potezi su dobri. Po meni, jedino što i vredi u igri....
 
Slažem se da igra deluje kao da je radjena za konzole ali je ipak skoro savršeno optimizovana za PC, tako da i bez gamepad-a moze fantastično da se igra. Priča nije baš toliko zarazna kao u Sands of Time, ali savršena grafika(naravno na odgovarajućoj mašini) i bezbroj combo udaraca čine je izuzetnim igračkim iskustvom. Preporučujem svakome!!!
 
pa daj bre igra je naj naj ... A sto se hardvera tice probao sam je na bivsoj ati radeon 9600 SE (ozloglaseni se ) oce na 800x600 medium detalja sa 256 rama...Inace leti na Athlon 2200 sa ati radeon 9600 XT sa 512 ram-a (1024x768 max detalja)... e da takodje imam na kofiguraciji cretive live!...Pun uzitak...
 
M.C.:
Warrior Within igram na GeForce 2 i ide sasvim solidno(naravno uz kompromise). U odnosu na prvi deo mnogo više mi se sviđa 'napaćeni i izmučeni' princ-njegova mračna strana. :twisted:
SVEGA TI OBJASNI MI KAKO SI NAMESTIO DA TI IGRA IDE NA GE FORCE 2???? ZAR NIJE ONA IZBACENA IZ HARDVERA KOJI PODRZAVA POP ZATO STO NEMA DOVOLJNE PIXEL\VERTEX SHADERE...??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: JEL SI NESTO TWEAK-OVAO ILI...
 
DabaMAN:
Ma kakvi pixel/vertex shaderi.... oni su samo naknadno ubaceni u PC i xbox verziju igre pošto je ovo port sa PS-a 2, a on ne podržava shadere. Njih ćeš videti samo ako spec. effects staviš na high, inače o njima ni reči.
DabaMAN je u pravu. Snizim efekte na minimum(čak može i bilinear filtering)i fercera samo tako. Pixel\vertex shaderi su u prvoj igri bili od samog početka pa zato nisam mogao da je instaliram na komp, a igru sam morao da igram(i pređem)u igraonici.
 
sc:
M.C.:
Warrior Within igram na GeForce 2 i ide sasvim solidno(naravno uz kompromise). U odnosu na prvi deo mnogo više mi se sviđa 'napaćeni i izmučeni' princ-njegova mračna strana. :twisted:
a jel moze da radi na :
athlon xp 1.7
256 DDR
GE FORCE 2 , mx400, 64mb,
na minim.detaljima :?: :shock:
Ne znam da li ćeš da veruješ ali moja konfiguracija je potpuno identična onoj koju si naveo. Znači tastaturu i miš u ruke(gamepad ako imaš) i Warrior Within u CD-ROM!
 
Da li zna neko kako se prelazi onaj deo kad Princ udje u prostoriju krene ka krugu Something wrong ...he says.Vracala sam se nazad ali sve sto sam uspela je da se ponovo uhvatim za sipku skocim u desno...i tako u nedogled.Nemam gamer ali sam zadovoljna i sa tastaturom i misem...
 
postacete kratki na zivcima od te igre!!! - 2x ce te se zaustaviti na crveno a na trecem semaforu
9.gif
2.gif
 
Dr:
A da bi ste igru odigrali ko covek onda ova konfiguracija

Pentium IV 2,6 ili Athlon 2600+
512 mb ram
I jedna 9600xt
creative live! 5.1 ili bolje
i neki dobar 5.1 sistem

ostalo mislim da i nije preterano bitno

stigao sam do nivoa kada me juri neko cudoviste cim upadnem u neko rupu pojavi se telo cudovista i ono me zgrabi i ubija sta da radim . Plus imam problem sa zvukom kao neko pucketanje i dosta je sporen zvuk inace graficka je ATI RADEON 9200 SE i igrica mi ne blokira nista u grafickom smislu samo me zvuk nervira. reci mi sta da radim
 
To veliko cudoviste sa pipcima zove se Dahaka
kod njega ti nema druge nego da bezis i to brzo jer kada te stigne [Upadnes u rupu] on te ubije
sa zvukom ne znam sta je
prvo sto mi pada na pamet su drajveri za zvucnu
mozda nisu dobro instalirani
drugo ,da ti je u options-u u igrici ukljuceno nesto sto ne treba ali lupam stvarno nism siguran
raspitacu se kod rtaka pa cu da ti kazem u cemu je problem
 

Back
Top