Islam je u Evropi posijao sijeme uskoro ce se i poroditi

Nemam nista protiv islama,niti muslimana,kao sto nemam nista protiv nijedne vere na svetu,jer sve vere propovedaju isto.Propovedaju ono sto treba da nam pomogne da budemo ljudi.Ali imam protiv ljudi kao sto si ti,koji pricaju gluposti i sire versku netrpeljivost,i koriste veru u svrhe koje nemaju veze sa zdravim razumom.Takvi kao sto si ti,a pri tome mislim i na muslimane i na hriscane,krivi su za brojne ratove i krvoprolica u ime Boga.Bog nema veze sa tim,samo "covek",a ne bih ih nazivao "ljudima".Pravoslavac sam i Srbin,i sa tim u skladu postujem sve one koji to zasluzuju i ne mrzim nikoga ako to nezasluzuje.
 
makana:
To je Bozije odredjenje da je se Islam posijao na tlu Evrope I to je cinjenica da je to bbbbbbilo kao sto je cinjenica da ce se uskoro i roditi dijete u Evropi koje ce njome i zagospodariti jer ce biti jako i ispravno i upravo ta ispravnost ce dovesti do toga da cemu se ostali prikloniti jer je jedino ISPRAVNO

...И...шта ти се још ''јавља'' док си овако у тттттрансу? :shock:
 
jao mingo sladak si! da nije bilo ovog sejanja plodnih dolina,mozda te ne bih ni prepoznala! :heart:
nego sad kad smo vec u toj prici,da nisi ti i ona duboko poremecena osoba abdurrahman koja je postovala ovde pre nekoliko godina na religiji i politici a onda misteriozno nestala
(u nekom improvizovanom baznijackom kampu za obuku beskorisnih i zaludjenih ljudi) ? :)
 

Back
Top