Detonatori i drajveri
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Detonatori i drajveri

Obećava JasamJa (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Detonatori i drajveri

POMAGAJTE Imam za mene ogroman problem. Naime imam graficku karticu:nVidia GeForce2 MX400 64MB AGP w/TV-out. Elem juce sam napokon kupio kabal (skart-cinc) da bi je povezao sa televizorom.PROBLEM je sto kompijuter ne vidi TV (nema nikakva mogucnost za podesavanje izlaza za TV). Nisam bas neki laik ali sve sam probao i nista, slike nema pa nema. Win je XP profesional sa SP1, stavise postavio sam ga na srpski latinica da bi resio ovaj problem i NISTA.
    POMAGAJTE AKO BOGA ZNATE ops: ops: ops: :x

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Probaj da instaliraš najnoviji drajver, a zatim Display Propertis-settings-advanced-graficka kartica-i u njenim opcijama pronađeš detect displays i izabereš mod kako će slika da se deli da li na pola ili da bude ista kao na računaru. :wink:

Obećava JasamJa (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Miloš
    Probaj da instaliraš najnoviji drajver, a zatim Display Propertis-settings-advanced-graficka kartica-i u njenim opcijama pronađeš detect displays i izabereš mod kako će slika da se deli da li na pola ili da bude ista kao na računaru. :wink:
    Molim te kazi neki sajt sa koga da skinem drajvere! (nije da nisam i to pokusao ali ..). I skidanje drajvera je problematicno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Na sajtu www.nvidia.com ćeš pronaći drajvere i detonatore baš one koji su potrebni tvojoj grafičkoj kartici.
    (detonatori i drajveri ponekad mogu biti dosta veliki da bi se skidali internetom)

Obećava JasamJa (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Miloš
    Na sajtu www.nvidia.com ćeš pronaći drajvere i detonatore baš one koji su potrebni tvojoj grafičkoj kartici.
    (detonatori i drajveri ponekad mogu biti dosta veliki da bi se skidali internetom)
    Nigde me ne pita da li je kartica sa TV izlazom? Skinuo sam drajver 45.43 i instalirao ga ALIi dalje nemam sliku na TV.GDE GRESIM??????????? ops: I podesio clone sccren. Sta dalje?????????????

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Probaj ovako. U podešavanjima grafičke kartice u Display Propertis idi na nview display mode, Stavi device settings, select output device. Tu namesti na televizor, i prebaci na pal...
    To bi trebalo da je rešenje.

drug
    Guest

Podrazumevano

imao sam isti problem, postoji mogucnost da raspored na skartu nije ok. preko googla trazi scart i trebalo bi da naidjes na raspored. ako ne javi se na rott@eunet.yu poslacu ti.

Slične teme

1. drajveri
    Autor bosske12 u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.05.2007., 07:11
  2. drajveri???
    Autor mohikanac81 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.02.2005., 11:40
  3. Drajveri
    Autor mexxx u forumu Softver
    Odgovora: 1