pitanje u vezi instalacije php nuke
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: pitanje u vezi instalacije php nuke

Obećava freez (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano pitanje u vezi instalacije php nuke

e ovako:
    promenio sam sve u config sto treba i sada mi ostaje da prebacim nuke.sql u bazu.
    Pošto sam početnik u ovome može li mi neko reći kako to uradim. Koristim phpMyAdmin?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: pitanje u vezi instalacije php nuke

Citat Original postavio freez
    e ovako:
    promenio sam sve u config sto treba i sada mi ostaje da prebacim nuke.sql u bazu.
    Pošto sam početnik u ovome može li mi neko reći kako to uradim. Koristim phpMyAdmin?

www.tvoja_adresa.com/phpMyAdmin/

U formi :Create new database
    upises nuke i onda pritisnec dugme create .

Tako ce biti kreirana baza podataka nuke

Sada treba da ubacis redove tk table u bazu podataka

www.tvoja_adresa.com/phpMyAdmin/

Izberes svoju bazu nuke ides na SQL

U fromii : Or Location of the textfile : sa dugmetom Browse...

Pronadji na kompjuteru gde drzis nuke.sql fajl i izaberi njega kada ga iz beres ostaje ti samo da stisnes dugme go i tabele u tovjoj bazi ce biti kreirane ....
    www.tvoj_sajt.com

Obećava freez (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

hvala

Aktivan član rajkec (avatar)
    Učlanjen
    06.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Ja sam apolutni pocetnik u vezi php. Instaliram sve lepo ali mi se pojavi ovo:

Notice: Undefined variable: HTTP_USER_AGENT in d:\easyphp1-7\www\php\html\mainfile.php on line 28

Notice: import_request_variables(): No prefix specified - possible security hazard in d:\easyphp1-7\www\php\html\mainfile.php on line 51

Notice: Undefined variable: forum_admin in d:\easyphp1-7\www\php\html\mainfile.php on line 79

Notice: Undefined variable: inside_mod in d:\easyphp1-7\www\php\html\mainfile.php on line 82

Notice: Undefined variable: inside_mod in d:\easyphp1-7\www\php\html\db\db.php on line 44

Notice: Use of undefined constant END_TRANSACTION - assumed 'END_TRANSACTION' in d:\easyphp1-7\www\php\html\db\mysql.php on line 117

Warning: main(language/lang-.php): failed to open stream: No such file or directory in d:\easyphp1-7\www\php\html\mainfile.php on line 163

Warning: main(): Failed opening 'language/lang-.php' for inclusion (include_path='.;D:\EasyPHP1-7\php\pear\') in d:\easyphp1-7\www\php\html\mainfile.php on line 163

Notice: Use of undefined constant END_TRANSACTION - assumed 'END_TRANSACTION' in d:\easyphp1-7\www\php\html\db\mysql.php on line 117

Notice: Undefined variable: file in d:\easyphp1-7\www\php\html\index.php on line 40

Notice: Undefined index: 2 in d:\easyphp1-7\www\php\html\mainfile.php on line 216

Notice: Undefined variable: modpath in d:\easyphp1-7\www\php\html\index.php on line 56

Notice: Undefined index: 1 in d:\easyphp1-7\www\php\html\mainfile.php on line 599

Notice: Undefined offset: 2 in d:\easyphp1-7\www\php\html\mainfile.php on line 602

Notice: Undefined offset: 1 in d:\easyphp1-7\www\php\html\mainfile.php on line 486

Notice: Undefined index: 2 in d:\easyphp1-7\www\php\html\mainfile.php on line 216

Warning: head(themes//theme.php): failed to open stream: No such file or directory in d:\easyphp1-7\www\php\html\header.php on line 31

Warning: head(): Failed opening 'themes//theme.php' for inclusion (include_path='.;D:\EasyPHP1-7\php\pear\') in d:\easyphp1-7\www\php\html\header.php on line 31

Notice: Use of undefined constant _CHARSET - assumed '_CHARSET' in d:\easyphp1-7\www\php\html\includes\meta.php on line 24

Fatal error: Call to undefined function: themeheader() in d:\easyphp1-7\www\php\html\header.php on line 47

Sta je u pitanju? ili neka mi neko detaljno objasni kako da instaliram php i kako da napravim bazu podataka. HVALA!!!

Slične teme

1. Ima li ovde ko da mi pomogne nesto u vezi PHP-Nuke?
    Autor torque u forumu Web dizajn
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 19.10.2004., 23:27
  2. Pitanje u vezi C++ -a
    Autor ModProbe u forumu Programiranje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.09.2004., 12:53
  3. pitanje u vezi sa HDD-om
    Autor sjjajj u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.12.2003., 16:13

Pravila za slanje poruka