ISKRENO

nemate pojma ni jedni ni drugi!samo se tu kacite muskarci su svinje zene su qrve muskarci su govna zene su kokoske.........
ako su isti sta te onda briga sta im se svidja nadji neku lepu devojku!
ako one rade ono sto vi kazete sta ste onda vi kad ste s takvim osobama?
 
E ima nekih stvari sto vise volim od nekih drugih. :P
Koji diplomatski odgovor. :lol:

Ponekad i ista stvar od razlicite osobe moze biti drugacija, tako da se i sta vise volim menja sa osobom.

Al ipak najvise volim da se psihicki kontamo i razumemo. A sta cu vec da volim sa njom konkretno to ce mi doci samo.
 
:D mozda ti ovo nece biti novo,ali je jako jednostavno...ako hoces da zadrzis muskarca...moras da volis oralni sex...i da dozvolis da ti svrsi u usta posle sexa,i to bi trebala da progutas...znaci,to je ono sto me potpuno ispunjava u sexu...veruj mi ,puno devojaka to voli da radi,nije to nista strasno :roll:
 
Lesli_Eldridz:
:D mozda ti ovo nece biti novo,ali je jako jednostavno...ako hoces da zadrzis muskarca...moras da volis oralni sex...i da dozvolis da ti svrsi u usta posle sexa,i to bi trebala da progutas...znaci,to je ono sto me potpuno ispunjava u sexu...veruj mi ,puno devojaka to voli da radi,nije to nista strasno :roll:
Ma, je li? Ne verujem. :?
 
hanibal77:
nemate pojma ni jedni ni drugi!samo se tu kacite muskarci su svinje zene su qrve muskarci su govna zene su kokoske.........
ako su isti sta te onda briga sta im se svidja nadji neku lepu devojku!
ako one rade ono sto vi kazete sta ste onda vi kad ste s takvim osobama?

Zato sto nam je supeeer.A vi kroz 15 godina mislite sta ste sve radile zbog nekog majmuna dok dojite dete i spremate muzicu sarmu.
 

Back
Top