da razbijem iluzije...(mozda nekom)

savannah

Zainteresovan član
Poruka
178
na ovaj fini dan...

imala ja neki problem, na pocetku mog dolazenja ovde...
i eto...sredio se napokon posle svog tog nekog visemesecnog cimanja...ma nije ni bitno toliko(hvala bogu)...
sta samo zelim da vam kazem.
ne vredi ljudi.
ili je u nekoj vezi otpocetka sve ok.
ili nije, i nece nikad da bude.

borba za vezu je samo gubljenje vremena.
popustanje nekom, dokaz sopstvene slabosti.
"ma bice bolje sutra" beg od sadasnjice...

a mozda sam i ja malo "nakrivo" od jutros...
anyway...svima fin dan...
poz.
 
Incognito:
eh... od ranog jutra kukumavka... shta je bre ovo... isprsi se, i nasmesi... sutra ce biti gore! :lol:

:? (smile?)

ma.
mislim da nas sve "hvata" redom.kukumavka.
i to obicno kad spoznamo nesto u zivotu, sto nam se i ne dopada bas...
(bioritam mi u - , los mi horoskop itd - opet nalazimo opravdanje za svoje trenutno stanje, pravdamo pred bogom, i lazemo sebe... )

(aj' me mlatni necim po glavi keve ti!:(
 
10 zen pravila


1. Ne hodaj iza mene, ne mogu te voditi. Ne hodaj ispred mene, ne mogu te pratiti. Ne hodaj pored mene jer je staza uska. U stvari, samo odjebi i pusti me na miru. Hocete još?

2. Put od 1000 milja pocinje praznom gumom i zakuvanim motorom.

3. Seks je kao vazduh - nije ti bitan sve dok te ne zadesi nejebica.

4. Nikad ne zaboravi da si jedinstven. Baš kao i svi drugi.

5. Ako misliš da nikoga nije briga jesi li živ ili mrtav, probaj ne platiti par rata kredita.

6. Prije nego kreneš pljuvati po nekome, probaj hodati kilometar u njegovim cipelama. Ako ga onda popljuješ, bit ceš kilometar daleko i imat ceš njegove cipele na nogama.

7. Daj coveku ribu i jest ce celi dan. Nauci ga ribariti, pa ce cijeli dan sediti u camcu i piti pivo.

8. Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba.

9. Ne propusti nijednu priliku da zacepiš gubicu.

10. Radamo se goli, mokri i gladni i pljeskaju nas po guzici... a onda sve postane još gore.

any comments??? :)
 
Au... pa ako verujes bioritmu i horoskopu...

E majke mi nisam to procitao/video sigurno par meseci... da vidimo sta ovaj ovde na krstarici kaze:

Horoskop-Rak:
Ne ponavljajte greške iz prošlosti, posebno ne ljubavne. Ukoliko ste se ranije opekli, a ponašate se slično, biće još gore i bolnije. To se odnosi i na ostale segmente života. Morate početi da učite na sopstvenim greškama, kako biste bili bolji i uspešniji. Prija vam samoća. Veći finansijski dobitak trenutno je u izgledu.

ha ha... mada... sto se finansijskog dobitka tice, Betty mi obecala 1000 eur za seksualne usluge :lol: :twisted: :lol:

Da vidimo sta ima bioritam da mi kaze:

Bioritam:
Fizički ciklus: -99
Emocionalni ciklus: -62
Intelektualni ciklus: -94

I ti se zalis? :lol: :lol: Pa kod mene sve opadajuce, krajnje negativno...

A opet, meni nista ne fali... dobro, sad kako se uzme... ali generalno, nista sto bi me ucinilo depresivnim :)

Ajde baci smesak, i pusti lepo sebi 'Don't worry, be happy' ili 'Everything's alright', ili 'Always look at the bright side of life...', i povrati sebi samopouzdanje za nove radne pobede!

Poz.
 
Ja cesto ne slusam radio, pa neznam nazive stanica... ali evo ti par dobrih 'etarskih' stanica (koje trenutno pustaju normalnu muziku):

98.175 MHz
102.45 MHz

I tu oko njih...

Hoces dobru pesmu... ako imas nesto od Sare Brajtman, vidi imas li 'Tu Quieres Volver' ili 'There is something in the air' (duet sa Tom Dzonsom)... Moze da te oraspolozi :)

baah... vec postajem dosadan... :oops:
 
Incognito:
Ja cesto ne slusam radio, pa neznam nazive stanica... ali evo ti par dobrih 'etarskih' stanica (koje trenutno pustaju normalnu muziku):

98.175 MHz
102.45 MHz

I tu oko njih...

Hoces dobru pesmu... ako imas nesto od Sare Brajtman, vidi imas li 'Tu Quieres Volver' ili 'There is something in the air' (duet sa Tom Dzonsom)... Moze da te oraspolozi :)

baah... vec postajem dosadan... :oops:

ne mogu ja na etar... :(
moze samo net...
a si cuo dutch feat. crystal waters-my time mislim da sam bas neki...s. murano rmx sinoc navatala???
oooo (ejjjjj ostao mi cd kuci jutros :((((
 

Back
Top