Na kom sastanku

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
...ste najcesce vodili ljubav. Statistika me zanima.
Ovo je vise pitanje za muskarce, posto mislim da devojke nece biti potpuno iskrene ovde.
Ocekujem oni iskusniji da daju svoje odgovore.
I ocekujem odgovore tipa.
Na prvom: 20%
Na drugom: 35%
Na trecem: 25%
Na kasnijim: 20%
 
evo,ja cu da odgovorim iskreno iako sam devojka,ne vidim razlog sto ne bih 8) :
na 1. -(nazalost!) 0%
na 2. - 30%
na 3. - 50%
na nekom sledecem - 20%
samo,sve to bas i nije realno jer treba uzeti u obzir da poslednjih...godina nisam imala 1.sastanak :cry: mislim da bi sad 50% bilo na nekom kasnijem,nazalost!mladost-ludost,s godinama neko postaje oprezniji,neko razuzdaniji.mada,nikad se ne zna... :lol:
 
hahahha ma ne vise ga smorilo cim naidje ja krijem ekran pa ni ne gleda vise.
ajde da se setim...
prvi sastanak 50%
drugi20%
neki sledeci ...e pa racunajte malo vi.
a sa muzem nisam odmah al ne da bih ispala nevinasce,zna on dobro kakva sam nego sam htela sa njim da uzivam do detalja u svakom momentu i da sve iskoristim.da smo odmah ne bismo znali kako je lepo gledati film i drzati ruku u njegovim gacama a da se zaustavlja samo na tome
 
hanibal77:
hahahha ma ne vise ga smorilo cim naidje ja krijem ekran pa ni ne gleda vise.
ajde da se setim...
prvi sastanak 50%
drugi20%
neki sledeci ...e pa racunajte malo vi.
a sa muzem nisam odmah al ne da bih ispala nevinasce,zna on dobro kakva sam nego sam htela sa njim da uzivam do detalja u svakom momentu i da sve iskoristim.da smo odmah ne bismo znali kako je lepo gledati film i drzati ruku u njegovim gacama a da se zaustavlja samo na tome
E,SESTRO,TAKO VEC MOZE! :wink: :wink: :wink:
 
Ja sam svojom statistikom sasvim zadovoljan za razliku od mnogih iskompleksiranih ovde i zato uopste nemam potrebu da iznosim svoje poduhvate ovde :!:
Ni ukupan broj ni statistiku,ne zanima me ni jedno ni drugo niti sam ikada to radio da bi jednog dana "glumio" frajera na netu sto mnogi ovde rade i to na zalost bez pokrica...
Mnogo je ovde prazne price...
 
Da tvoja je prica prazna, tj. nisi dao odgovor.
A sto si ti uopste odgovarao na ovu temu kad te ne zanima.
No dobro, ja sam pokusao da te isprovociram da das odgovor, nadam se da se ne ljutis.
Svacije misljenje cenimo. :wink:

Al trenutno nas statistika zanima. Pa da vidimo: :arrow:
 
Srdj@n:
Ja sam svojom statistikom sasvim zadovoljan za razliku od mnogih iskompleksiranih ovde i zato uopste nemam potrebu da iznosim svoje poduhvate ovde :!:
Ni ukupan broj ni statistiku,ne zanima me ni jedno ni drugo niti sam ikada to radio da bi jednog dana "glumio" frajera na netu sto mnogi ovde rade i to na zalost bez pokrica...
Mnogo je ovde prazne price...
Ja vidim da su ovde samo DEVOJKE odgovorile. :D
 
DellBoy-011:
srebro:
Na prvom: 0%
Na drugom: 0%
Na trećem: 0%
Na kasnijim: 100%.

I smatram da bi svaka normalna osoba trebalo da odgovori isto.

e, yebiga, kako sad da odgovorim :? :lol:
Ma ok je to, on je izneo svoj slucaj i svoje razmisljanje. Bio je iskren i tako treba svi da budu.

Ali ipak je to misljenje jednog 83 godisnjaka i verovatno ce se za koju godinu i njegova statistika i razmisljanje promenuti.

Gde su ovi iskusniji da vidimo: :arrow:
 
ei,ei,ei!
Ne zaboravite da je Srebro iz Helsinkia,a finci uvek polazu na prave vrednosti posle tog treceg puta.Tako je to kod nekih naroda.Mada me ipak cudi,mislio sam da je samo ovaj severni deo normalan sto se toga tice.
Mnogo pozdrava zdravoj Finskoj iz susedne Norveske.
 
evo, iskrenije od ovoga ne moze.

sa prvim deckom sam bila godinu dana pre nego sto smo spavali (imala sam 16 godina, bio je prvi, razumljivo)
sa drugim posle dva meseca
sa trecim mesec dana
a sa cetvrtim, i poslednjim, upoznala sam se preko neta, bili smo u "vezi", dakle svakodnevnom kontaktu nekoliko meseci pre nego sto smo se prvi put videli. a kada smo se prvi put videli, posle 15 minuta smo vodili ljubav.
eto!

ko je rekao da devojke nece iskreno odgovoriti? :roll:
 
Pera_Zdera:
...ste najcesce vodili ljubav. Statistika me zanima.
Ovo je vise pitanje za muskarce, posto mislim da devojke nece biti potpuno iskrene ovde.
Ocekujem oni iskusniji da daju svoje odgovore.
I ocekujem odgovore tipa.
Na prvom: 20%
Na drugom: 35%
Na trecem: 25%
Na kasnijim: 20%

Na prvom: 0%
Na drugom: 0%
Na trecem: 0%
Na cetvrtom: 0%

8) :lol: :roll:
"u to nisam racunao jer sam bio prijatelj s njom i pre nego smo izlazili!"
 
Sa prvom 3 meseca
Drugom 2 nedelje
trecom 1 mesec
cetvrtom 4 dana
petom 3 dana
sestom 1 nedelja
(sa jednom posle 15 minuta-ali to je bilo bez obaveze na 1 vece)
s obzirom da mi nisu veze bile ispod 6 meseci (neracunajuci onu jednu) vi procenite koliko je to u procentima. I mene interesuje :D
 
Anja :*:
evo, iskrenije od ovoga ne moze.

sa prvim deckom sam bila godinu dana pre nego sto smo spavali (imala sam 16 godina, bio je prvi, razumljivo)
sa drugim posle dva meseca
sa trecim mesec dana
a sa cetvrtim, i poslednjim, upoznala sam se preko neta, bili smo u "vezi", dakle svakodnevnom kontaktu nekoliko meseci pre nego sto smo se prvi put videli. a kada smo se prvi put videli, posle 15 minuta smo vodili ljubav.
eto!

ko je rekao da devojke nece iskreno odgovoriti? :roll:
Ako bi se sve te emocije, sva ta sreca i bol mogle prevesti u proste brojeve, onda bi ispalo:
Na prvom: 25%
Na drugom: 0%
Na trecem: 0%
Na kasnijim: 75%

Hvala Anja na iskrenosti, cenim tvoje postove. :wink:
 
@bbucko
Tebe nisam uopste razumeo...ili niko dosad nije. :shock:

emilex:
Sa prvom 3 meseca
Drugom 2 nedelje
trecom 1 mesec
cetvrtom 4 dana
petom 3 dana
sestom 1 nedelja
(sa jednom posle 15 minuta-ali to je bilo bez obaveze na 1 vece)
s obzirom da mi nisu veze bile ispod 6 meseci (neracunajuci onu jednu) vi procenite koliko je to u procentima. I mene interesuje :D
Odokativnom metodom:
Na prvom: 15%
Na drugom: 0%
Na trecem: 15%
Na kasnijim: 70%
 
Anja :*:
evo, iskrenije od ovoga ne moze.

sa prvim deckom sam bila godinu dana pre nego sto smo spavali (imala sam 16 godina, bio je prvi, razumljivo)
sa drugim posle dva meseca
sa trecim mesec dana
a sa cetvrtim, i poslednjim, upoznala sam se preko neta, bili smo u "vezi", dakle svakodnevnom kontaktu nekoliko meseci pre nego sto smo se prvi put videli. a kada smo se prvi put videli, posle 15 minuta smo vodili ljubav.
eto!

ko je rekao da devojke nece iskreno odgovoriti? :roll:
pa,lepo! ti si bas fina devojka :D! kakav li je to bio manijak sa net-a,ccccc?! :shock:
 

Back
Top