Ljubavni odnos s devicom

mile kuronjic:
Mozete li mi objasniti kada se ima ljubavni odnos sa devicom da li je..cina mora trajati kratko ili duze.Jer polazeci od toga da je ona devica i tek treba da joj se rupa otvori. :?:

NEMOJ !!!! Nemoj da devojci napravis traumu od prvog puta!!! Jadan si! Nadam se da nemas vise od 15 godina! Ljubavni odnos?!? alo bre ljubavni odnos ...sta ti je to? Sex je je..cina a vodjenje ljubavi...ehhh to treba doziveti...Ljubavni odnos...nasmejah se slatko. Mali si ti jos za te stvari koliko ja vidim.
 
Znaci prvi put mora trajati kratko.A drugi put da li moze da se ide maksimalno? :?:[/quote]

:?: ti ne razumes srpski? rekla sam...Nemoj nista da pokusavas! A ne da da treba da traje kratko!!!! UZASSSS!!!!! i jesam li u pravu imas 15 godina jel da? Idi sam se zadovoljavaj....probao si to? tj znas li o cemu pricam? :!: :?: :twisted:
 
luda_na_2:
mile kuronjic:
Mozete li mi objasniti kada se ima ljubavni odnos sa devicom da li je..cina mora trajati kratko ili duze.Jer polazeci od toga da je ona devica i tek treba da joj se rupa otvori. :?:

NEMOJ !!!! Nemoj da devojci napravis traumu od prvog puta!!! Jadan si! Nadam se da nemas vise od 15 godina! Ljubavni odnos?!? alo bre ljubavni odnos ...sta ti je to? Sex je je..cina a vodjenje ljubavi...ehhh to treba doziveti...Ljubavni odnos...nasmejah se slatko. Mali si ti jos za te stvari koliko ja vidim.

Slusaj luda ovo je bilo pitanje a ne pokusaj.A da li sam mali ili ne to je vec drugo pitanje.A sada sledi drugo pitanje da li si ti imala traumu prvi put? :wink:
 
Slusaj luda ovo je bilo pitanje a ne pokusaj.A da li sam mali ili ne to je vec drugo pitanje.A sada sledi drugo pitanje da li si ti imala traumu prvi put? :wink:[/quote]
Ne jer sam to zelela. I to je bilo sa muskarcem koji je 8 godina stariji od mene. Mene nije iznerviralo pitanje ..ok je...ali nacin na koji si ga postavio je prosto porazavajuce detinjasto. Postavio si pitanje na javan forum! Morao si da ocekujes razne reakcije i komentare.
 
mile kuronjic:
Mozete li mi objasniti kada se ima ljubavni odnos sa devicom da li je..cina mora trajati kratko ili duze.Jer polazeci od toga da je ona devica i tek treba da joj se rupa otvori.
Brale ne razmisljaj o tome.
Mada vidi se da brines za nju, pa ajd.
Dobra priprema i idi polaki i pazljivo, a nek traje kolko traje, nebitno...

Ne misli o glupostima, opusti se i uzivaj.
 
Pera_Zdera:
mile kuronjic:
Mozete li mi objasniti kada se ima ljubavni odnos sa devicom da li je..cina mora trajati kratko ili duze.Jer polazeci od toga da je ona devica i tek treba da joj se rupa otvori.
Brale ne razmisljaj o tome.
Mada vidi se da brines za nju, pa ajd.
Dobra priprema i idi polaki i pazljivo, a nek traje kolko traje, nebitno...

Ne misli o glupostima, opusti se i uzivaj.

Tesko tvojoj devojci.Bice to kao kad bi psihijatar radio posao mehanicar.U fazonu: drž da nabijem,pa kako ispadne.
 
inspirion:
Pera_Zdera:
Brale ne razmisljaj o tome.
Mada vidi se da brines za nju, pa ajd.
Dobra priprema i idi polaki i pazljivo, a nek traje kolko traje, nebitno...

Ne misli o glupostima, opusti se i uzivaj.
Tesko tvojoj devojci.Bice to kao kad bi psihijatar radio posao mehanicar.U fazonu: drž da nabijem,pa kako ispadne.
(ne vidim da je Pera_Zdera rekao nesto pogresno, otkud takva reakcija?)

Pa, nista… Moraces da je opustis i da da osluskujes njene reakcije. A ako je to stresna situacija za nju (a verovatno jeste, cim pitas), njene reakcije ce sigurno biti nedvosmislene – upravljaj se prema njima. Moras biti maksimalno nezan, to ce je opustiti.

Ja mislim da je bolje krace. Ali ne zato sto “rupa tek treba da se otvori”, vec zato sto moze da se desi da ona ne uziva, bas zato sto je prvi put. A drugi, treci ce vec biti bolje.

Najvaznije – predigra koja traje duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo.
 
E, i ja sam na pocetku mislila da je u pitanju horoskop. :?
Sta da ti kazem, polako, njezno, ali odlucno.
Inace se moze desiti da nikad ne uspijete, s obzirom da postoji mogucnost da se kad vidis njen bolni izraz na licu totalno deprimiras, naravno bespotrebno.
 

Back
Top