Gledanje striptiza-devojke vriste,a moskarci ko zaliveni
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Gledanje striptiza-devojke vriste,a moskarci ko zaliveni

Musko
    Guest

Podrazumevano Gledanje striptiza-devojke vriste,a moskarci ko zaliveni

Sta je to u zenskom i muskom bicu da razlicito reaguju ma striptiz.
    Devojke dok gledaju muski striptiz vriste,navijaju,smeju se
    Muskarci dok gledaju zenski striptiz-ko na predavanju iz atomske fizike.

Zasto?

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

To pitanje bi mogao da prosledis Oksfordskom univerzitetu... Kad su mogli 20 godina da vode polemiku oko toga da li zene patuljaka imaju bradu, moci ce i oko ovoga

Evo ja cu probati da to objasnim, mada ce to verovatno biti subjektivno... To ima veze sa zenskom i muskom psihologijom, stereotipima, predrasudama...

Muskarci misle o seksu, i zenskom telu uopste, non-stop... Gotovo redovno 'skidaju' pogledom sve sto iole atraktivno prodje pored njih... E kad dodje do striptiza, njima to dodje kao ispunjenje snova, pa to posmatraju vise kao umetnost nego kao sam cin zavodjenja, te se trude da ne propuste ni jedan jedini deo 'spektakla', kako bi se secali istog u buducnosti...

Zene to verovatnije gledaju iz drugog ugla... Do pre 50-ak godina, muski striptiz gotovo da nije ni postojao, jer se smatralo da je zena ta koja treba da zavodi, pa otuda zene radje gledaju striptiz od muskaraca (ekscentricnost je danas na ceni)... Zene muski striptiz vise posmatraju kao 'stidljivo razgolicavanje', pa misle da striper nece ici do kraja, te ga ohrabruju... U prilog toj teoriji moze ici to da zene ne navijaju i ne vriste kad gledaju zenski striptiz, ma kakvog seksualnog opredeljenja one bile... Zene jednostavno to posmatraju kao show, a ne kao cin zavodjenja... Te se moze reci da zene dozivljavaju striptiz daleko ne intimnijim nego muskarci...

Sad, kao sto rekoh, bolje da pustis Oxford da raspravlja o tome, jer bi ti oni dali nekoliko toma materijala da shvatis zasto je to tako

Poz.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Gledanje striptiza-devojke vriste,a moskarci ko zaliveni

Citat Original postavio Musko
    Sta je to u zenskom i muskom bicu da razlicito reaguju ma striptiz.
    Devojke dok gledaju muski striptiz vriste,navijaju,smeju se
    Muskarci dok gledaju zenski striptiz-ko na predavanju iz atomske fizike.

Zasto?
    e super pitanje i bas me zanima zasto je tako?
    incognito je odgovorio ali me zanimaju i drugi odgovori pa navalite

Musko
    Guest

Podrazumevano

Inco ,hvala na odgovoru.

A vi ostali...svaka vam cast.
    jel treba da vam platim da bi me udosotjili odgovora.

Kako se brije ribica odgovarate na 19 strana,a na ovo nista
    Jesam propustio nesto.Neki sastanak na kome je odluceno da je zabranjeno razmisljati o sexu i ljubavi,vec samo kako se brije ribica...i da li volite u liftu.

Početnik
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Reci cu ti odmah zasto je tako. Znas da su muskarci svinje? Oni sve rade kako bi samo sebe zadovoljili. To sto oni dok gledaju striptiz samo pilje, to je zbog toga da ne bi propustili slucajno neki deo. Kajali bi se celo vece zbog toga. Dok zene to gledaju da bi se zabavile

Aktivan član
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

ma kada dasgle striptiz popijes sigurno koje pice, a onda ti je bezveze da skaces kao manijak, pa dramis ql facu....muskarci

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano to je samo sala

Slusaj, ja nikad nisam gledala neki striptiz uzivo, niti imam zelju, ali onoliko koliko sam videla na TV ili filmovima, rekla bih da zene to shvataju kao zezanje, a ne nesto ozbiljno sto moze da te uzbudi, za razliku od muskaraca...jer je i meni kad bi to videla dolazilo da prsnem od smeha. A zasto? Jer pri tome mislim: "Ma daj, zar je moguce da se muskarci na ovo loze? . Ovo ih pali? :? Pa to je da umres od smeha "
    Da ne zaboravim, Musko ne moras da platis za ovaj odgovor , jer to mozda i nije tako, ovo je samo moje misljenje. Poz.

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Necu ni da komentarisem odgovore tipa "muskarci su svinje" Samo me zanima da li ce muskarac da se pohvali sa svojih ili devojkinih 5 orgazama?
    Toliko o samozadovoljavanju.
    Slozio bih se da devojke prate striptiz kao zabavu. Zapravo devojke izludjuje da muskarce prave gluposti zbog njih. Uopste to mu dodje kao znak paznje - "sve cu uraditi za tebe pa ma koliko glupo izgedao". Kad tome dodas i neko dobro telo eto ti Mozda gresim ali sustina muskog striptiza je scena i masta, a zenskog ono sto i jeste striptiz, lagano otkrivanje svih kvaliteta..mmmmm..
    I tako dok zenske vriste u interakciji sa "zavodnikom" za bine, muskarci prosto uzivaju u tisini prakticno cekaju kad ce cura da zavrsi sa tim pa da predju u akciju
    P.S: Ja nisam bio u striptiz barovima jer iz nepoznatih razloga to me nikad nije nesto palilo? :shock: Ali sam imao iskustva u kucnom ambijentu i mislim da i nije neka razlika, sem sto je ovako vise emotivno vezano.

Guest

Podrazumevano

Sta muskarci sede.Da ali u zemlji Srbiji gde ljudi glume neke teske face.Zasto je to tako neznam.Ali na zapadu je malo drugacije.Ovde ljudi ne :wink: misle o tome sta ce ko da kaze.Pa slobodne reakcije nisu retkost.Inace striperi i striptizete su menje vise prevazidjene stvari.Ali slobodna rezija uvek pali.

Slične teme

1. od karaoka do muskog striptiza...
    Autor ancika u forumu Muzika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.03.2006., 17:55
  2. Prozvani uzalud vrište
    Autor Alan Smithee u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 22.02.2005., 12:11
  3. GLEDANJE U SOLJU
    Autor *Dunja* u forumu Arhiva
    Odgovora: 84