Kelis
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kelis

Poznat zainteresovana (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    147

Podrazumevano Kelis

Kelis je bila divna, odgovorila mi je popodne u roku od desetak minuta. Iako sam i nju napala. Izbrisala sam to iz posta koji sam, po njenoj sugestiji, poslala Sizifu i Bozi (i saznala da nick Boža ne postoji, već je otišlo tamo nekom Bozi). Nadam se, na pravu adesu. :shock:
    To je bilo pre desetak sati. Sizif i Boza još nisu preuzeli post, stoji kod mene u sandučetu.
    Ponavljam pitanje, koje sam već postavljala mnogima - kako funkcioniše Forum? :? Koja su ovlašćenja i dužnosti moderatora i urednika? I prava.
    Gde to piše? Dvanaest dana mi niko ne odgovara. :? Možemo svi da odemo na neke druge forume, ili ne znam šta već, i gde je tu onda smisao?
    Baš sam pravi filozof!

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

postoje pravila Krstarice, to znaš, moderator brine da se ta pravila ne prekrše, da podforum na kojem je dotična osoba mod funkcioniše u skladu sa ti pravilima, pa i da briše postove koji nisu u skladu sa tim pravilima, da se zaklj. teme koje takođe nisu primerene i/ili da se prebacuju na druge podforume one teme koje ne pripadaju odr. podforumu...
    ukratko to je to...
    i nema nikakve nadoknade...nemaš ništa, tvoja je dobra volja da li ćeš da budeš moderator

Inače Boža sigurno nema vremena zato ti ne odgovara, samo strpljivo...biće...

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Vecito su modovi krivi...
    Sad jos kukas na ljude sto ti ne odgovaraju na pp, to je njihova dobra volja da li ce odgovoriti ili nece.

Kaezs da ne postoji Boza, ali si poslala Bozi...ovo ne kapiram al' ajde.

Aktivan član Garota De Brasil (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

http://forum.krstarica.com/profile.php?mode=viewprofile&u=10
    Ovo je link ka profilu administratora Boze (u originalu Bozo).
    Istom tom Bozi mozete poslati mail na forum-info(a)krstarica.com
    Njihovo (pritom mislim i na Sizifa) je da li ce da Vam odgovore na privatne poruke i pitanja koja ste im uputili.
    Mislim da sam bila sasvim fer i uputila Vas na odgovornu personu koja moze resiti Vase nedoumice, zato nema potrebe da otvarate temu na filozofiji, koja nosi moje ime.
    Pozdrav

Registrovan korisnik
    Učlanjen
    23.03.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Kelis

Citat Original postavio zainteresovana
    Kelis je bila divna, odgovorila mi je popodne u roku od desetak minuta. Iako sam i nju napala. Izbrisala sam to iz posta koji sam, po njenoj sugestiji, poslala Sizifu i Bozi (i saznala da nick Boža ne postoji, već je otišlo tamo nekom Bozi). Nadam se, na pravu adesu. :shock:
    To je bilo pre desetak sati. Sizif i Boza još nisu preuzeli post, stoji kod mene u sandučetu.
    Ponavljam pitanje, koje sam već postavljala mnogima - kako funkcioniše Forum? :? Koja su ovlašćenja i dužnosti moderatora i urednika? I prava.
    Gde to piše? Dvanaest dana mi niko ne odgovara. :? Možemo svi da odemo na neke druge forume, ili ne znam šta već, i gde je tu onda smisao?
    Baš sam pravi filozof!
    Postovani,

verovatno ste mislili na mene, ali u tom slucaju ste na pogresnu adresu poslali Vasu poruku jer meni nije stigla.

Sva pitanja u vezi administracije foruma i njegovog funkcionisanja postavite putem e-maila na adresu
    'forum-info(a)internet-krstarica.com'.

Pozdrav

Slične teme

1. Jupi, uspeo sam da iznerviram Kelis!!!
    Autor shx u forumu Filozofija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 11.04.2005., 15:14
  2. Kelis baby II deo iliti re: pitanje administratoru
    Autor Marx, Groucho u forumu Filozofija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 31.10.2004., 22:49
  3. KELIS ILI FILOSOFIJA!?!
    Autor kojote u forumu Filozofija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.10.2004., 13:28
  4. Kelis, MUDRICA, anakin i Baby Kate su...
    Autor kojote u forumu Arhiva
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 18.06.2004., 14:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •