Kako da je zaprosim

  • Začetnik teme Novosadanin
  • Datum pokretanja
N

Novosadanin

Gost
Potrebna mi je mala ,slatka pomoc.
Zelim da zaprosim svoju devojku.
Kako se vec zna da je to pitanje dana, pa to samim tim i nije neko neocekivano iznenadenje,ipak zelim da taj cin bude nekako poseban i ostane joj u lepom secanju.
Razmisljao sam i o romanticnoj veceri al,mislim da to uvek moze biti poslednja opcija koja bi odgovarala
,zelim ipak nesto originalnije.
Pa molim pogotovo devojke da mi izadu u susret i
daju mi neku ideju kako bi npr. one volele da ih momak zaprosi.Pozdrav u napred!!!!
 
Ja sam u slicnoj situaciji, samo na obrnutoj strani :)
Cesto mi je govorio kako ce me na taj dan odvesti do neke provalije i da necu imati izbora, provalija ili on :)
Mislim da ne treba da budes zvanican, bolje je da to bude u nekoj opustenoj varijanti, onda kad ne bude spremna na to :)
Puno srece!
 
Njuskalo:
Najjaca fora koju sam video je bilbord. Prosle godine preko puta Sava Centra je neko zakupio bilobord da bi zaprosio devojku. "Slucajno" su prosli tuda posle neke predstave.

Dakle, budi originalan!

...Da,znam za taj bilbord...i kazu da je taj brak veoma srecan sad,tako kazu,ja ne znam.:)
U svakom slucaju jeste originalno.
 
Novosadanin:
Potrebna mi je mala ,slatka pomoc.
Zelim da zaprosim svoju devojku.
Kako se vec zna da je to pitanje dana, pa to samim tim i nije neko neocekivano iznenadenje,ipak zelim da taj cin bude nekako poseban i ostane joj u lepom secanju.
Razmisljao sam i o romanticnoj veceri al,mislim da to uvek moze biti poslednja opcija koja bi odgovarala
,zelim ipak nesto originalnije.
Pa molim pogotovo devojke da mi izadu u susret i
daju mi neku ideju kako bi npr. one volele da ih momak zaprosi.Pozdrav u napred!!!!
prijatelju taj moment je nebitan u odnosu sta vas ocekuje dalje.Prosidba ne moze biti uspesna ili ne a brak itekako.Korak u odnosu na milje nikad se nije brojao.Puno srece u braku mladozenjo.
 
Mozda ti je neko vec slilcno predlozio, ali za svaki slucaj ja cu ti dati savjet, brate!
Na velikom komadu platna napises pitanje (ali naravno napisesi njeno ime na pocetku) HOCES LI SE UDATI ZA MENE? i zamolis tvoje drustvo da to odnesu na petrovaradinsku tvrdjavu.Dovedes djevojku na setaliste kraj Dunava tu negdje ispod tvrđjave i zamolis je da ti da odgovor na pitanje.

BEZ OBZIRA ZA STA DA SE ODLUCIS JAVI
PUNO SRECE TEBI I TVOJOJ BUDUCOJ SUPRUZI

P.S. samo da znas da se o ovome kodnas u BL govori i na jednoml okalnom radiu!
 
Gluposti. Zasto mora da bude originalno, pa nisu je prosili 100 puta. Svakako ce se toga secati do kraja zivota, vazno da je spontano i iskreno a ne kompeticija u originalnosti. Ako se volite nema tu nikakvih problema.
 
Možda nam svima zajedno nedostaje malo mašte.Taj dan je vrlo poseban za nju,i mora da se izvede originalno.Moj savet je sledeći:
Prsten koji si kupio za tu priliku će biti u maloj kutijici.Njega zapakuješ u veću kutiju,pa tu kutiju u još veću,.... i tako pakuješ dok ne stigneš do kutije za televizor(znači što veće to bolje)Potrudi se da svaka kutija bude zapakovana ukrasnim papirom različitih boja.Odnesi joj taj paket i ostavi ispred vrata pozvoni i sakrij se.Kad otvori vrata videće veliku kutiju sa karticom na kojoj piše njeno ime.videće da nikoga nema ispred vrata uzeće kutiju i početi da je otvara.u momentu će početi da gubi živce i da se nervira(kad bude shvatila da se poklon iz kutije u kutiju smanjuje)Kad stigne do poslednje vrlo će se iznenaditi.Sačekaš par minuta ispred vrata i onda pozvoniš...Ostatak će doći sam po sebi.
 
ja ustvari ne znam kako se to radi ali znam da bi trebao da odes negde i osamis se malo, opustis, relaksiras i pustis da ti ideje same dolaze ali probaj da to ne bude samo ideja iz glave vec iz celog tebe. svako ti moze predloziti... taj dan je poseban koliko za nju tako i za tebe, svako ga dozivljava sa drugih strana, ne zaboravi , to je vazan dan za tebe isto kao i za nju . ti si taj koji zapocinje akciju koja pak izaziva njenu reakciju. predpostavljvam da ti znas da ona hoce da se uda za tebe zato nadji neki drugi smisao prosidbe, i da li hoces da je sokiras ili oraspolozis ili opustis ...
srecno ...nadam se da cete oboje uzivati u tim momentima i kasnije...
 
Meni je najzesci zonfa sa bilbordom, ali to ti je oko 35000 kesha... imas opciju za te pare i sleper crvenih ruza, 1001.
Pazi, ako vec pucas kintu, moze i avion da povuce platno... samo moras do ceneja da ides... :)
 
Eh... ako covek do sad nije zaprosio (a posto kaze da se to vec manje vise zna, tj. verovatno je devojka bila trudna), tesko da ce sad...

No, ima milion nacina... Najlepse je biti originalan, ali to retko kome podje za rukom... A i nije bas u redu traziti od nekog da otkrije svoje 'tajno oruzje' ;)
 
Novosadanin:
Potrebna mi je mala ,slatka pomoc.
Zelim da zaprosim svoju devojku.
Kako se vec zna da je to pitanje dana, pa to samim tim i nije neko neocekivano iznenadenje,ipak zelim da taj cin bude nekako poseban i ostane joj u lepom secanju.
Razmisljao sam i o romanticnoj veceri al,mislim da to uvek moze biti poslednja opcija koja bi odgovarala
,zelim ipak nesto originalnije.
Pa molim pogotovo devojke da mi izadu u susret i
daju mi neku ideju kako bi npr. one volele da ih momak zaprosi.Pozdrav u napred!!!!


Pa, veoma lako mozes to da uradis! Ako se volite bilo koju varijantu da upotrebis bice veoma prijatna za nju!
Evo, recimo, moj muz je mene zaprosio u jednom nasem omiljenom kaficu pred drustvom!
:D Nikad nisam bila srecnija nego tada! :D

Probaj, videces...

Bice odusevljena! Srecno!!!
 
Daj oglas u nekim novinama, sa pitanjcem za nju, pa dok setate, kao slucajno joj kazi da kupite te novine ili oglase, pa je nekako navedi da okrene pravu stranu... Na primer...
U stvari, sve jedno je kako ces to uraditi, divno je sto se uopste trudis i razmisljas o tome, i sto si postavio ovaj topic.
Puno srece!
 
maskiraj se u lopova siledziju da ti ne vidi lice
onda je jednom tako napadni i pocni da pretish kada bude isla sama gradom, tako da ne provali da si ti
i kada se posteno uplasi pitaj je oces li se udati za mene i onda ce se ona zabezeknuti i tada otkrij ko si
 
Izaberi neki vedar dan, odvedi je na piknik i zaprosi je. Ili je odvedi u radnju sa muskim odelima i reci joj da ti izabere vencano odelo a ti ces njoj vencanicu!
Da li si vec kupio prsten? Ako nisi, da li si siguran da ces izabrati odgovarajuci- oblik, plermeniti metal kamencici, by the way, nikako ne biraj svetlo plavi kamen, ne valja se.

Nek je sa srecom!!!!
 

Back
Top