Ma samo neki trip.......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

denim

Početnik
Poruka
17
Sam sam. Imam roditelje, imam sestru, imam puno rodbine, bezbroj prijatelja, ali sam i dalje
sam. Hahaha. Hteo sam da napisem nesto sada, ali ne umem. Uvek sam bio slab na tim recima, u su
stini ja mnogo pricam, ali meni reci nista ne znace. Reci su samo neki pokazatelji. Kao znaci na
ulici, jednostavno ti pokazuju nesto sto ti treba da vidis sam. Ja na takav nacin razmisljam ust
vari. Reci ti samo pokazuju nesto, a to nesto treba sam da vidis i sam da shvatis. I ja sada ovo
pisem i ne znam zasto. Verovatno zato sto nemam sta drugo pametnije da radim, mozda za neke stv
ari i ne postoje pravi razlozi. Kada malo bolje razmislim ja sta god da radim nemam pravog razl
oga za to.
Nesto o meni. Pa neka moja shvatanja o ovom svetu, zivotu itd. su drugacija od drugih. Ako si
ogranicena osoba nikada neces moci da me razumes. Ustvari sva moja shvatanja i sva moja misljen
ja o bilo cemu su zasnovana na tome da svet ili bilo koja druga stvar ili osoba izgledaju druga
cije u svakom oku. To znaci da samo "ti" biras kako ce sve to da izgleda. Ako bar malo razumes
sta sam sada napisao onda ces razumeti da bog ili razne druge sile ne postoje. Niko nije kriv za
ono sto ti se desava, bilo to dobro ili lose, osim tebe. Ovo je verovatno pokupljeno iz neke knj
ige posto mislim da sam to negde procitao..... Vec sam napisao sedam reda, nista o meni nisam re
kao smesno je to malo. Mene boli kara za sve bukvalno, nemam neke zelje i ciljeve u svom zivotu,
ne razmisljam dalje od sutra. A kada to radim samo se desi neka glupost. Meni se ustvari i desav
aju gluposti non stop, ne znam zasto ali kao da sam neki magnet za njih. Imam hiljadu mana i nek
oliko poroka. Sta da vam kazem o svojim vrlinama kada ih ja jos nisam zapazio, ali moguce je da
postoje......
8:01 PM 1/2/2005 Proslo je para dana kako nista nisam napisao. To je verovatno zbog Nove Godine,
mislim ona zauzetost oko svega toga mada ne znam, nije bilo niceg magicnog u vazduhu. Nije bilo
nikakve carolije koja je pratila sve to prethodnih godina. Ali nije ni bitno u stvari, sada cu
verovatno pisati o tome kako mi je bilo na nekoj zurci, gde samo "kao" slavili novu godinu. Ili
da ostavimo celu tu pricu za neki drugi put kada se sve ohladi i kada sve dodje ponovo na svoje
mesto.
O ljubavi. Zavisi na koji nacin gledas na tu rec. A ja verujem u to osecanje i ne verujem da
bih mogao da opisem na bilo koji nacin. Koja glupost je ustvari reci "ljubav", koja je to glupot
kada je svi izgovaraju, a nemaju pojma o svemu tome( Ja imam.....ha). Ja na to gledam kao na neku
povezanost svih ljudi, zivotinja, biljka ali bukvalno sve. Jer ako malo razmisli malo to osecanje
ti dozvoljava da vidis stvari na neki sasvim drugi nacin. Previse ljudi na ovom svetu misli na
ljubav samo kao ja sam musko ti si zensko, ili obrnuto, i to je sada ljubav. hahahah. To je trip,
obicna neka opsesija nekom osobom. Zamisli da ti neko kaze ja ne mogu da zivim bez tebe...da li bi
verovali toj osobi koja vam to kaze. Prebaci cu se sada na nesto drugo. Ja nemam devojku. Ono kao
trazim je... Mislio sam da sada kao pisem zelim takvu curu koja je ovakva ili onakva ali ja to necu
napisati jer to nije toliko ni bitno. U sustini ja ne zamisljam kakva je to devojka ili kako izgleda
vec samo neki feeling koji prati sve to. Ne zelim da mi kaze nista pateticno tipa ne mogu bez tebe,
ili volim te najvise na svetu. Samo neka me pogleda i to je to. Ne treba nista vise. To verovatno
ima samo u filmovima i neki boljim serijama......Ko jos veruje u te stvari.....
8:19 PM 1/6/2005 Ne znam sta da napisem, razmisljam o tome i nikako ne ide. To je zato sto na previse
razmisljam o svemu. Nikada nisam bio na cisto sam sa sobom. Previse stvari mi nije jasno, previse
stvari ne razumem. Ne razmumem ljude. Vidim sve njihove maske kojim su se sakrili ali nikada njih.
Ja priznajem da sam budala. Mozda sam i malo lud. Ali ******* to sam ja. Decko koji je stalno u nekim
oblacima, koji zivi u nekovom malom svetu. I sada je pitanje ko ce sve to razumeti, ali nije ni
bitno. Stalno mi prebacuju kakav sam decko, zasto si uradio ovo ili ono. Ali ja sam ti kao neki magnet
za gluposti, mislim da sam to vec rekao, i svi oni imaju neki sliku o meni. hahaha. A ja uopste nemam
veze sa tom slikom ja sam potpuno drugaciji. Kako neko nekog moze da proceni kada ga je prvi put video
u zivotu. Mozes reci zanimljiva ili ne zanimljiva osoba, ali nista vise.
A cime se ja bavim u svom zivotu? Znaci sada sam zavrsio skolu i pauziram godinu dana, znaci do juna i
tada cu da upisem neki fax. Sada radim i tako ce ostati do tada. Ali to je totalno ne bitno sa neke
tacke gledista. Ali poenta svega toga da meni vise nista ne predstavlja problem nikakva skola, nikakav
posao, nista. Vise sebe ne umaram tim stvarima. I nikada necu zeleti da zavrsim neku skolu sa visokim
ocenama. Ne zelim ni neki posao koji donosi velike pare. Sve to nije ni bitno. Da li si djubretar ili
direktor neke firme. Mozes napraviti milion poredjenja, ali sve je to isto na kraju krajeva. Nije to
nista posebno to je sve samo materijalno. Ne volim te stvari.
4:21 PM 1/19/2005 Evo buljim u ekran i pisem nesto sto verovatno niko nece razumeti. Da li postoji
neki razlog zasto pisem ovo? Sumnjam, a da li mora da postoji neki razlog? Verovatno mora ali nema veze
ja sam eto kao neki poseban slucaj. Haha. Ma nek ide sve u ***** i ovo moje pisanje i ja i sve samnom.
Sedim pola sata ispred ekrana i napisem par reda pa ih obrisem i tako glupst. Hocu da ustanem da odem.
Gde? Nigde. Ja sam sam. Gde god da odem bice mi smor. Pricacu sa svima njima o nekim stvarima za koje
ja mislim da su majmunska posla. Gde god da odem svi pricaju o nekim glupostima. Objasnio bih vam situaciju
alibih onda trebao da kucam jako mnogo, mrzi me. Sustina svega toga je da su ljudi previse ograniceni. Nemaju
smisla za .............. tu sam stao ne znam sta da pisem vise i ovo sto sam napisao danas verovatno zvuci
kao neka glupost. Ali nema veze. Glupi ljudi prave gluposti, zar ne!? Idem da jedem nesto, gladan sam.
Znam da cu da stignem do kuhinje i razmislicu o tome koliko je dobro da sam sebi spermim da jedem. Znam
ishod vraticu se u moju sobu gladan, isto kao i kada sam otisao. Hahaha.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top