Ma samo neki trip.......
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Ma samo neki trip.......

Početnik
    Učlanjen
    13.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ma samo neki trip.......

Sam sam. Imam roditelje, imam sestru, imam puno rodbine, bezbroj prijatelja, ali sam i dalje
    sam. Hahaha. Hteo sam da napisem nesto sada, ali ne umem. Uvek sam bio slab na tim recima, u su
    stini ja mnogo pricam, ali meni reci nista ne znace. Reci su samo neki pokazatelji. Kao znaci na
    ulici, jednostavno ti pokazuju nesto sto ti treba da vidis sam. Ja na takav nacin razmisljam ust
    vari. Reci ti samo pokazuju nesto, a to nesto treba sam da vidis i sam da shvatis. I ja sada ovo
    pisem i ne znam zasto. Verovatno zato sto nemam sta drugo pametnije da radim, mozda za neke stv
    ari i ne postoje pravi razlozi. Kada malo bolje razmislim ja sta god da radim nemam pravog razl
    oga za to.
    Nesto o meni. Pa neka moja shvatanja o ovom svetu, zivotu itd. su drugacija od drugih. Ako si
    ogranicena osoba nikada neces moci da me razumes. Ustvari sva moja shvatanja i sva moja misljen
    ja o bilo cemu su zasnovana na tome da svet ili bilo koja druga stvar ili osoba izgledaju druga
    cije u svakom oku. To znaci da samo "ti" biras kako ce sve to da izgleda. Ako bar malo razumes
    sta sam sada napisao onda ces razumeti da bog ili razne druge sile ne postoje. Niko nije kriv za
    ono sto ti se desava, bilo to dobro ili lose, osim tebe. Ovo je verovatno pokupljeno iz neke knj
    ige posto mislim da sam to negde procitao..... Vec sam napisao sedam reda, nista o meni nisam re
    kao smesno je to malo. Mene boli kara za sve bukvalno, nemam neke zelje i ciljeve u svom zivotu,
    ne razmisljam dalje od sutra. A kada to radim samo se desi neka glupost. Meni se ustvari i desav
    aju gluposti non stop, ne znam zasto ali kao da sam neki magnet za njih. Imam hiljadu mana i nek
    oliko poroka. Sta da vam kazem o svojim vrlinama kada ih ja jos nisam zapazio, ali moguce je da
    postoje......
    8:01 PM 1/2/2005 Proslo je para dana kako nista nisam napisao. To je verovatno zbog Nove Godine,
    mislim ona zauzetost oko svega toga mada ne znam, nije bilo niceg magicnog u vazduhu. Nije bilo
    nikakve carolije koja je pratila sve to prethodnih godina. Ali nije ni bitno u stvari, sada cu
    verovatno pisati o tome kako mi je bilo na nekoj zurci, gde samo "kao" slavili novu godinu. Ili
    da ostavimo celu tu pricu za neki drugi put kada se sve ohladi i kada sve dodje ponovo na svoje
    mesto.
    O ljubavi. Zavisi na koji nacin gledas na tu rec. A ja verujem u to osecanje i ne verujem da
    bih mogao da opisem na bilo koji nacin. Koja glupost je ustvari reci "ljubav", koja je to glupot
    kada je svi izgovaraju, a nemaju pojma o svemu tome( Ja imam.....ha). Ja na to gledam kao na neku
    povezanost svih ljudi, zivotinja, biljka ali bukvalno sve. Jer ako malo razmisli malo to osecanje
    ti dozvoljava da vidis stvari na neki sasvim drugi nacin. Previse ljudi na ovom svetu misli na
    ljubav samo kao ja sam musko ti si zensko, ili obrnuto, i to je sada ljubav. hahahah. To je trip,
    obicna neka opsesija nekom osobom. Zamisli da ti neko kaze ja ne mogu da zivim bez tebe...da li bi
    verovali toj osobi koja vam to kaze. Prebaci cu se sada na nesto drugo. Ja nemam devojku. Ono kao
    trazim je... Mislio sam da sada kao pisem zelim takvu curu koja je ovakva ili onakva ali ja to necu
    napisati jer to nije toliko ni bitno. U sustini ja ne zamisljam kakva je to devojka ili kako izgleda
    vec samo neki feeling koji prati sve to. Ne zelim da mi kaze nista pateticno tipa ne mogu bez tebe,
    ili volim te najvise na svetu. Samo neka me pogleda i to je to. Ne treba nista vise. To verovatno
    ima samo u filmovima i neki boljim serijama......Ko jos veruje u te stvari.....
    8:19 PM 1/6/2005 Ne znam sta da napisem, razmisljam o tome i nikako ne ide. To je zato sto na previse
    razmisljam o svemu. Nikada nisam bio na cisto sam sa sobom. Previse stvari mi nije jasno, previse
    stvari ne razumem. Ne razmumem ljude. Vidim sve njihove maske kojim su se sakrili ali nikada njih.
    Ja priznajem da sam budala. Mozda sam i malo lud. Ali jebi ga to sam ja. Decko koji je stalno u nekim
    oblacima, koji zivi u nekovom malom svetu. I sada je pitanje ko ce sve to razumeti, ali nije ni
    bitno. Stalno mi prebacuju kakav sam decko, zasto si uradio ovo ili ono. Ali ja sam ti kao neki magnet
    za gluposti, mislim da sam to vec rekao, i svi oni imaju neki sliku o meni. hahaha. A ja uopste nemam
    veze sa tom slikom ja sam potpuno drugaciji. Kako neko nekog moze da proceni kada ga je prvi put video
    u zivotu. Mozes reci zanimljiva ili ne zanimljiva osoba, ali nista vise.
    A cime se ja bavim u svom zivotu? Znaci sada sam zavrsio skolu i pauziram godinu dana, znaci do juna i
    tada cu da upisem neki fax. Sada radim i tako ce ostati do tada. Ali to je totalno ne bitno sa neke
    tacke gledista. Ali poenta svega toga da meni vise nista ne predstavlja problem nikakva skola, nikakav
    posao, nista. Vise sebe ne umaram tim stvarima. I nikada necu zeleti da zavrsim neku skolu sa visokim
    ocenama. Ne zelim ni neki posao koji donosi velike pare. Sve to nije ni bitno. Da li si djubretar ili
    direktor neke firme. Mozes napraviti milion poredjenja, ali sve je to isto na kraju krajeva. Nije to
    nista posebno to je sve samo materijalno. Ne volim te stvari.
    4:21 PM 1/19/2005 Evo buljim u ekran i pisem nesto sto verovatno niko nece razumeti. Da li postoji
    neki razlog zasto pisem ovo? Sumnjam, a da li mora da postoji neki razlog? Verovatno mora ali nema veze
    ja sam eto kao neki poseban slucaj. Haha. Ma nek ide sve u ***** i ovo moje pisanje i ja i sve samnom.
    Sedim pola sata ispred ekrana i napisem par reda pa ih obrisem i tako glupst. Hocu da ustanem da odem.
    Gde? Nigde. Ja sam sam. Gde god da odem bice mi smor. Pricacu sa svima njima o nekim stvarima za koje
    ja mislim da su majmunska posla. Gde god da odem svi pricaju o nekim glupostima. Objasnio bih vam situaciju
    alibih onda trebao da kucam jako mnogo, mrzi me. Sustina svega toga je da su ljudi previse ograniceni. Nemaju
    smisla za .............. tu sam stao ne znam sta da pisem vise i ovo sto sam napisao danas verovatno zvuci
    kao neka glupost. Ali nema veze. Glupi ljudi prave gluposti, zar ne!? Idem da jedem nesto, gladan sam.
    Znam da cu da stignem do kuhinje i razmislicu o tome koliko je dobro da sam sebi spermim da jedem. Znam
    ishod vraticu se u moju sobu gladan, isto kao i kada sam otisao. Hahaha.

Početnik
    Učlanjen
    14.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

uf brate bas ti je los trip

aj mi sad odgovori u kom si fazonu:
    a) depresija
    b) nemas smisao za zivot
    c) uzeo si drogu pa tripujes (ja sam umela takve gluposti da pisem)
    d) neznam ni ja sam

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Brate ja te donekle razumijem.Nemam shvatanja kao ti, vidim svijet malo drugačije od drugih, ali ipak mi se čini da si se predozirao. I ja nešto pišem, ali breeee...

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Ti si jako emotivna i osetljiva osoba... Treba ti neko ko ce te malo prodrmati i izvuci iz sivila u kojem se nalazis i koje nisi ni u stanju da razumes kao depresiju...
    Mnogo si emotivan....

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Nadji ti sebi prijatelju dobru zenu.Ozeni se, nadji posao pa kad dodjes sa posla rucas, zveknes zenu, odes sa ekipom na pivo i bog da te vidi.
    NaravoucenijeA NE BI PADAO U ISKUSENJE DA GRICKAS SOPSTVENA MUDA, TRUDI SE DA TI UVEK BUDU PRAZNA.
    pozdrav.

Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Citat Original postavio snoshaj efendija
    NaravoucenijeA NE BI PADAO U ISKUSENJE DA GRICKAS SOPSTVENA MUDA, TRUDI SE DA TI UVEK BUDU PRAZNA.
    pozdrav.
    Ti to iz sopstvenog iskustva? Mislim, gric, gric... 8)

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Citat Original postavio Snezna_kraljica
    Citat Original postavio snoshaj efendija
    pozdrav.
    Ti to iz sopstvenog iskustva? Mislim, gric, gric... 8)
    Posteno-DA.dok sam bio mlad i lud.Sad sam matorac namazan svim farbama i vise ne grickam muda vec ih praznim zahvaljujuci stoletnom iskustvu...

SINDI
    Guest

Podrazumevano

iskusno :wink: i ja bih, da ih imam :?

Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

A pogledajte u profilu ovog decka prethodne poruke... I u Nisu, i u Poznanstvima, i u On trazi nju... Svudja isti tekst! Ma, bice da je on umetnik u povoju i trazi priznanje za svoje tripove!

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Isti tekst, a...???
    E, nece moci i ovdje...

Slične teme

1. Neki trip , da li se i vama dešava?