Zbog cega neki ljudi vise ne posecuju forum?

ljudi odlaze
i odlaze i odlaze
ovde je dosadno
svi su pobegli na neko zabavnije mesto
daleko je, daleko je Amerika
daleko je, daleko je Amerika

i ako sam negde stigao, bilo je iznutra
u sebe, u sebe, u sebe i nikako spolja
i gore i dole i levo i desno u meni
u sebe, u sebe, u sebe i nikako spolja
tamo je put, tamo je cilj, tamo je znak
tamo je put, tamo je cilj, tamo je znak
tamo je Amerika ..

vrlo sam umoran
a ne znam kako, zasto, od cega
ovde je dosadno
svi su pobegli na neko zabavnije mesto
daleko je, daleko je Amerika

i ako sam negde stigao, bilo je iznutra
u sebe, u sebe, u sebe i nikako spolja
i gore i dole i levo i desno u meni
u sebe, u sebe, u sebe i nikako spolja
tamo je put, tamo je cilj, tamo je znak
tamo je put, tamo je cilj, tamo je znak
tamo je Amerika ..

EKV:"Amerika"
 
Mala vesela:
Sta mislite, koji su im razlozi???
ps- moja jubilarna poruka :lol:
nije neka, ali ipak 260

..izmedju ostalog i zbog onih kojima je bitno koliko su poruka napisali, a ne $ta su napisali!!! :twisted:

iz momenta bih ukinuo countere... manje bi spemovali po forumu...

drugo.. primetno je da kada se neko od foruma$a na Krsti skonta, odluchi da po kli$eu "iskulira" neko vreme. Onaj fazon, mi smo sada u ljubavi i dosta nam je vas pisskaracha. Kada shvate koliki su bili seljoberi po pitanju prestanka postovanja, vrate se i normalno nastave da pi$u kao da se ni$ta nije desilo (jer ipak Krsta je mnogima droga). Neretko promene i nick kada shvate da su se zhe$ce izblamirali, ali to je dokaz da su ipak u dubini du$e samo ljudi.

Trece.. Desi ti se neka lepa ili ruzhna stvar u zhivotu nevezano za ljubav, sex, zdravlje i poznanstva, pa te odvoji od Krste i kompjutera uop$te.

Chetvrto.. Neki se samoubiju ili zaborave kako se ukljuchuje komp, ali to su zaista retki sluchajevi.

Ima i pod $est i sedam, ali otom-po$tom :)

 
mene je sad sramota ali ko je menjao nick ne znam nikog:)
eeeee to sam i ja pomisljala :?
ali ja stvarno ne gledam da nakrkam poruke samo ne razmisljam da se to negde puni neki disk... tako bar mislim
eee udarila mi slava u glavu
i rodjendan u stomak :)
nego sad cu protivudar click a shto si se ti vezao za ovo
 
cLick - OR - Die:
drugo.. primetno je da kada se neko od foruma$a na Krsti skonta, odluchi da po kli$eu "iskulira" neko vreme. Onaj fazon, mi smo sada u ljubavi i dosta nam je vas pisskaracha.
Ovo nije ništa neobično, ljubav im ispuni srce, više nema one čudne sile koja ih je nagonila da se muvaju po forumu, srede se... Veza, stabilna i puna ljubavi, može drastično da poboljša kvalitet života, počevši od samospoznaje, a onda i svega ostalog.
cLick - OR - Die:
Kada shvate koliki su bili seljoberi po pitanju prestanka postovanja, vrate se i normalno nastave da pi$u kao da se ni$ta nije desilo (jer ipak Krsta je mnogima droga). Neretko promene i nick kada shvate da su se zhe$ce izblamirali, ali to je dokaz da su ipak u dubini du$e samo ljudi.
Postoje ljudi koji su ovisnici, a postoje i oni koji nisu. Imate ljude koji npr. ne mogu da prestanu sa pušenjem, njihovo telo traži duvan... a imate i one koji prosto jednog dana odluče da prestanu i nikada se više ne okrenu. Oni nikada nisu bili ovisnici, mada strastveni pušači.

Kako bi neko mogao žešće da se izblamira na FORUMUUU :lol:
Da li su neki od vas zaista zamenili hardware sa software-om :?:
 
Steffan:
Ovu pesmicu posvecujem Rat-at-tatu.. :D

Zove se "Nemacki mitraljezi"...

Daklen, da pocnem... khm..

BOOOOOM BOOOOOM BOOOOOM!
BOOOOOM BOOOOOM BOOOOOM!
BOOOOOM BOOOOOM BOOOOOM!
Boom... :D
pa ima dobar ritam
fino, energično, ujednačeno
onda se prekida taj ritam, taman da ne postane monotono
i kraj sa tri tačkice, taman da zagolica maštu
super, ostavi mi broj telefona na pp
hoću da čujem nastavak :lol:
 
hahahahhahah hvala hvala.. :lol: drago mi je da barem neko ume da ceni prave umetnicke vrednosti.. :P

Nastavak je jos lucidniji, uzviseniji.. iako sam zadrzao istu formu energicnosti i ujednacenosti tokom svih strofa, ovoga puta sam resio da kraj bude mnogo snazniji, grandiozniji... isao sam na efekat da slusaoce prosto ostavim bez daha, i siguran sam da ces se sloziti da sam u tome i uspeo... nego dosta o uvodu, znam da sa velikim nestrpljenjem ocekujes veliko finale i zavrsetak jedne prave sage o ljudskim emocijama i grozotama rata..

(Mala galama medju slusaocima a onda mukla tisina)
BOOOOOM BOOOOOM BOOOOOM!
BOOOOOM BOOOOOM BOOOOOM!
BOOOOOM BOOOOOM BOOOOOM!
...
...
...
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM!!!!!
 

Back
Top